Şimdi Ara

Turkcell’lilere Bir Gün 25 Saat! [İlk 1000 Cinemaximum bilet] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
8
Favori
6.975
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 105 puana kadar her yazılan işleme puanı veren sistemleri

sonradan tarife değişikliği vb diğer puan verilecek tüm işlemlere puan vermedi

klasik turkcell adiliği
  • Tıkladım bir şeylere 461 puan verdi Biriktireyim bari biraz daha, kullanırım. Teşekkürler bilgi için.
  • Markafoni hediye çeki niye görünmüyor arkadaşlar.. bittimi yoksa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: armani71

Markafoni hediye çeki niye görünmüyor arkadaşlar.. bittimi yoksa

Sanırım bitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: netten

quote:

Sanırım bitti

ne ara bıttı ya, bu ınsanlar nasıl puan kastı ben onu anlamadım 100 puan zor oldu mıllet 250 puanı nerede kastı anlamıyorum

altta yazanları yapsanız bıle 250 puan yukleyemezsınız hesaparsınız, ya onlarda yada bızım bılmedıgımız bırşey var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castiel -- 31 Ağustos 2013; 9:57:30 >
  • quote:

hayır o profesyoneller kulübüne özel ondan gözükmüyor
  • arkadaşlar tekrar soruyorum hattı faturasız olup bilet alabilen var mı?
  • 240 puandan sonra vermemeye başladı bu turkcell yine bi çakallık yapıyor galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: simonmc

240 puandan sonra vermemeye başladı bu turkcell yine bi çakallık yapıyor galiba

Neyse aldım markafoni'yi zor da olsa
  • quote:

quote:

nasıl yaptınız ? yapılan ıslemı tekrar yapınca vermıyor puan, pekı sız nasıl yapıyorsunuz ?
  • daha yeni öğrendim..:/ keşke dün yontemleri ogrndseydım almıstım sımdıye 2501 puan
  • bir sinema bileti de ben aldım haber verene teşekkürler

Edit: Faturalı arkadaşlar şu fatura kontrol aboneliği, güvenli internet, sms fatura aboneliği gibi şeylere abone olun sonra iptal edin isterseniz. Ben o şekilde topladım puanları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redline25 -- 31 Ağustos 2013; 13:55:10 >
  • bizde 55 puan bu puan nasıl oluyor ben anlamadım
  • 170 puan toplayabildim anca, 250'ye tamamlayayım dedim ama nafile çok zor

Faturalıyım.

1 adet cinemaximum sinema bileti kaptım haber veren arkadaşa teşekkürler
  • 1 adet sinema bileti kaptım 10-15 dakika arasında sürüyor teşekkürler :)
  • 100 puanı geçemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

quote:

quote:

nasıl yaptınız ? yapılan ıslemı tekrar yapınca vermıyor puan, pekı sız nasıl yapıyorsunuz ?

Hile yok. Benim birçok bilgim yokmuş sistemde şansa birçok şey yaptım oldu en sonunda.

e-posta adresi, tüm hatlarımı ortak hesap yaptım, Adres değişikliği yaptım Annem'e kontor gönderdim, mevcut fatura'mı online ödedim vs..

• arkadaşlar 250 puana ulaştım. her ay yenileniyor ağustos ayında yaptığım işlemlerin aynısını eylül ayında deneme amaçlı yapayım dedim ve tekrar puanları verdi. yurtiçi uçak bileti ideal ama sınırlı sayıda olduğu için hediyeler ben markafoni aldım. haber vereyim dedim :::)))
  • annemin hattı faturalı sinema biletini aldım
    benim hattım ön ödemeli(kontörlü) bunda zorda olsa aldım

konuyu açan arkadaşa teşekkürler
  • Eylül başı itibariyle yeni puan alınabiliyor. Faturalı hat için 250 dk'yı geçtim. Ancak sistem düzgün çalışmıyor. İlk girişte 60-80 gibi bir puan oluyor, ama puan nelerden oluşmuş bilemiyorsunuz. Sanırım hattızın o anki durumuna göre; sahip olduğunuz paketler, otomatik ödeme talimatınız var olabilir, ya da kullandığınız servisler olabilir. Faturasız hatlarda en çok 140-145 puan yapabildim. Kredi isteyin, karşı taraf kabul etmese bile puan alıyorsunuz. Birkaç hattınız varsa Ana İletişim Hattı belirleyin. Cihaz ayar gönderimi S3 Mini için yapamadım, ama Samsung D880 için yaptım. Çok kasmak isterseniz, ayar gönderebileceğiniz bir telefona geçin. Hat özetim ekranında Tarife bilginize tıklayın, aksi halde "Tarife Bilgisi Sorgulama" puanı alamazsınız. "Turkcell'liler Yaşadı Aboneliği" ve "Size Özel Kampanyalar" işlemlerinden nasıl dk alacağız, bir türlü beceremedim. Kredi kartı ile TL yükleme yaptım, vermedi.

Dediğim gibi sistem düzgün çalışmıyor. Dün dk aldığım birçok işlemden bu gece alamadım. Faturasız hatlarla dün 130-140 dk toplarken bu gece ancak 50-60 dk toplayabildim. SMS Fatura aboneliği dk veriyor ama E-fatura'dan bir türlü alamadım. Bazı işlemler belirtilmiş olandan daha fazla dk verebiliyor, tersi de geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keskin76 -- 1 Eylül 2013; 2:20:56 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.