Şimdi Ara

Turkcell Lifecell Kulanan Var mı? Veya Vınn Bilgisi Olan?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
24
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Mobil Operatörler >> Turkcell >> Turkcell Lifecell Kulanan Var mı? Veya Vınn Bilgisi Olan?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    13 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jovi

1. ay sonunda iptal ettiniz mi ?

Hocam henüz almamışım, alıp 2. ay yenilemesem iptal olacak mı onu soruyorum.. Birde benim alacağım paket şudur; Üsteki arkadaşlar Liecell'in sadece 5-10 Gb verdiğini diğerleri Bip felan olduğunu söylüyorlar doğru mudur? Oysa ben bu paketi bilgisayardan kullanacağım.

https://www.turkcell.com.tr/internet/bilgisayardan-internet/75-gb-bilgisayardan-internet-paketi?source=CMS&place=campaigns_category

• Er
    13 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sis651

Bu paketse tamam, 75 GB İnternet veriyor. Mobil Lifecell paketleri sandım. Onlarda 10 GB kadar İnternet ve geri kalanı sadece Turkcell hizmetleri için oluyor da.

Peki attığım bu paket hakkında bilginiz var mı? Almayı düşünüyorum tavsiye ediyor musunuz ve taahütsüz almayı düşünüyorum sadece kimlik yeterli midir?

Paket hakkında bilgim yok. Gerekli bilgi de paket sayfasında yazıyor zaten. 75 GB kota ile maks. 375 Mbit hızda 4.5G kullanacaksınız. 75 GB kota sonrası hızınız 128 kbit'e düşecek ve gece 2 - 6 saatleri arası kullanımınız kotadan sayılmayacak.
    |
    |
    Serfıraz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sis51 hocama katılıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Serfıraz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Mobilya Takımları
Bey Azura
canlı radyo dinle
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,190
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.