Şimdi Ara

Turkcell Lifecell Kulanan Var mı? Veya Vınn Bilgisi Olan?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamünaleykum arkdaşlar başlıktada belirtiğim gibi Lifecell veya Vınn alan var mıdır, bi soru var onu soracaktım

• Bilen Kimse Yok mu?
  • Aleyküm selam, ben kullanıyorum buyur.
  • Jovi kullanıcısına yanıt
    https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/lifecell-avantaj?source=CMS&place=campaigns_category hocam şu pakete kayıt yaptım diğer ay kullanmaya başlıcam bu 4gb ile 2gb facebook paketi farklı şeyler değil mi? bip araması veriyor 1000 dk biz aramaları bipten mı yapıcaz anlamadım 100 sms varmış bu paketin neresi avantajlı anlayamadım
  • Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    Facebook ve Twitter'a girdiğinde Face&Twit paketindeki 2GB'dan düşer. 2GB bitince normal 4GB'dan düşmeye başlar Face ve Twitter'a girdiğinde.
    Bip'ten 1000 dk'yı Bip üzerinden her yöne aramalarda kullanabiliyorsunuz. Paketin avantajlı olduğunu kim söyledi size. :)
    hocam gnç 6gb kullanıyorum normalde ancak güncelleme yaptı beyfendiler o yüzden değiştirmeye karar verdim olmadı 2 ay daha turkcell de durup geri dönücem faturasızda başka ne kaldı ki av avantajlı olan faturalıda 12 ay tahaatüt istiyor ve değmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crazy Goat -- 3 Ocak 2018; 13:24:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jovi

Facebook ve Twitter'a girdiğinde Face&Twit paketindeki 2GB'dan düşer. 2GB bitince normal 4GB'dan düşmeye başlar Face ve Twitter'a girdiğinde.
    Bip'ten 1000 dk'yı Bip üzerinden her yöne aramalarda kullanabiliyorsunuz. Paketin avantajlı olduğunu kim söyledi size. :)

bipden bip olmayan numaraları ararkken internet gidiyor mu peki

bende bip var diyelim arayacağım karşı tarafta bip uygulaması yok nasıl aranacak
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Karşı tarafta bip olmasa da bip üzerinden her yöne arayabilirsiniz. Bipten arama ve mesajlaşmalar için 30 GB veriyor, internet bu 30 GB’dan düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jovi -- 3 Ocak 2018; 18:9:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Karşı tarafta bip olmasa da bip üzerinden her yöne arayabilirsiniz. Bipten arama ve mesajlaşmalar için 30 GB veriyor, internet bu 30 GB’dan düşüyor.

30 gb konuşma için yeterlimi bip ayda en fazla 200 dk konuşan birisi olarak

ayrıyetten Upcall Üzerinden de Kullanabileceğiniz Her Yöne 500 Dakika veriyor upcall nedir normal konuşma mı

İster ev, ister iş, ister cep
    Upcall ile her yöne doya doya konuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 3 Ocak 2018; 18:15:50 >
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Bipten dk başına 400 kb falan harcıyor bildiğim kadarıyla 30 GB fazlasıyla yeter. Upcall’da internete gerek olmadan arama yapılabiliyor.

Hocam size Mesaj atmıştım sanırım gelmemiş, burdan yazayım;

Şimdi ben Bilgisayardan İnternete girmek için net paketleri arıyorum ve sanırım Turkcellde en fazla Gb veren Lifecell Paketidir. Lifecell 50 Gb veya 75 Gb olan pakketen net almak istiyorum, Fakat deneme amaçlı 1 Ay taahütsüz daha sonra beğenirsem taahütlü hale getirmeyi düşünüyorum. İlk ay taahüt olmadan aldım ve 2. Ay yenilemeyip 3. Ay Yenilesem 2. Aydaki boşlukta iptal oluyor mu? Veya sizce Bilgisayardan Nete girmek için hangi paketi alayım? Sınırsız Kablosuz Net yok mu?
  • Upcalldan hy 500 dk var upcall uygulamasını tele kurup upcalldan arama yapılacak upcallda internet gerekmiyor internetsiz arama yapılıyor bende bu paketi beğendim hattı taşımak için başvurdum

• Lifecell paketlerini iyi araştırın derim. Bu paketler 50 GB, 75 GB İnternet veriyor ama bunun büyük kısmı Turkcell hizmetlerine oluyor. Turkcell dışı hizmetler için 10 GB kadar kota veriyorlar en fazla. Özellikle Turkcell hizmetlerine ihtiyacınız yoksa da çok tavsiye edilecek paketler değil, hani herkesin işine yaramazlar.
  • Serfıraz S kullanıcısına yanıt
    Lifecell 50gb 75 gb vermiyor içinde 5 10 gb normal internet veriyor geri kalanı uygulamalarla ilgili

• quote:

hocam bip üzerinden sanki normal sms atıyormuş ve arıyormuş gibi kullanabiliyor muyuz? ben öyle anladım 30 gb ile bunlar yapılabiliyor mu?
  • Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    SMS normal atılmıyor Bipten. Whatsapp gibi düşünün, bipten bipe mesaj atabiliyosunuz. Ama aramaları hem bipten bipe (karşı tarafta bip varsa) hem de bipten her yöne (karşı tarafta bip olmasına gerek yok) yapabiliyorsunuz.
    1. ay sonunda iptal ettiniz mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis651

Lifecell paketlerini iyi araştırın derim. Bu paketler 50 GB, 75 GB İnternet veriyor ama bunun büyük kısmı Turkcell hizmetlerine oluyor. Turkcell dışı hizmetler için 10 GB kadar kota veriyorlar en fazla. Özellikle Turkcell hizmetlerine ihtiyacınız yoksa da çok tavsiye edilecek paketler değil, hani herkesin işine yaramazlar.

Hocam Benim dediğim paket şudur;
    Bu paket ile normal 75 Gb net kullanamazmıyım? Oysa Bilgisayardan İnternet diyor. Yani Turkcell Hizmetleri felan yazmıyor

https://www.turkcell.com.tr/internet/bilgisayardan-internet/75-gb-bilgisayardan-internet-paketi?source=CMS&place=campaigns_category

• quote:

Orijinalden alıntı: serseri441907

Lifecell 50gb 75 gb vermiyor içinde 5 10 gb normal internet veriyor geri kalanı uygulamalarla ilgili

Hocam Benim dediğim paket şudur;
    Bu paket ile normal 75 Gb net kullanamazmıyım? Oysa Bilgisayardan İnternet diyor. Yani Turkcell Hizmetleri felan yazmıyor

https://www.turkcell.com.tr/internet/bilgisayardan-internet/75-gb-bilgisayardan-internet-paketi?source=CMS&place=campaigns_category

Bu paketse tamam, 75 GB İnternet veriyor. Mobil Lifecell paketleri sandım. Onlarda 10 GB kadar İnternet ve geri kalanı sadece Turkcell hizmetleri için oluyor da.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.