Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Turkcell LifeCell 75gb 4.5G için Kablolu Modem Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: c_a_l_99 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
1
Cevap
0
Favori
14
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Modem >> Turkcell LifeCell 75gb 4.5G için Kablolu Modem Tavsiye
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1186 Mesaj
      08 Temmuz 2018 07:48:21 Konu Sahibi
      Selam arkadaşlar. ADSL Yetersizliği ve twitch yayını yapmak ve geceleri yüksek hızda download yapmak maksadı ile Turkcell Life Cell 75 GB Paket satın aldım. Mevcut Xioami mi5 cihazım ile kullanmaktayım. Fakat telefonumu özgürce kullanamamam ve odam biraz içeride kaldığı için tam verimle sinyal alamaması ve ısındığı zaman sinyal kalitesinde sorun çıkarması beni modem almaya yöneltti.
      Sizce Turkcell 300mbps modem ile bir adet wifi adaptör almak mı mantıklı(wifi adaptör önerilerine de açığım) ya da önereceğiniz bir marka model modem mi?

|
      |

Intel i7 4790K | Evga GTX760 2GB ACX | Corsair Vengeance 4 4 KIT 8 gb 1600 RAM | MSI Gaming 5 Z97 Mobo | Samsung 840 Evo 120 GB SSD | Corsair H75 Sıvı Soğutma | Cooler Master Pure 650 Kasa | OCZ ZS 750W PSU | Samsung S24D590P 24" Monitör | Logitech G230 HeadSet | Steel Series Kinzu V2 PRO Mouse| Logitech G15 Keyboard | Steelseries QCK Tychus mousepad | Asus S46CM-WX103H Ultrabook | Canon EOS 600D | 18-55 IS II LENS | Samsung Galaxy S5 16 GB

Reklamlar
Yeni Abonelik d-smart
chat.gen.tr
modasor
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.