Şimdi Ara

ZAM GELDİ !!! Turkcell Lifecell 6gb+750dk+100sms 39 TL (faturalı-aşım yok) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
456
Cevap
24
Favori
47.334
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ZAM GELDİ !!! Turkcell Lifecell 6gb+750dk+100sms 39 TL (faturalı-aşım yok)

Turkcellin sayfasında 1 gb haydi gel kampanyasına aittir yazmakta. bu haydi gel kampanyası ile birlikte 6gb mi yoksa 5 gb mi oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alekto4

ZAM GELDİ !!! Turkcell Lifecell 6gb+750dk+100sms 39 TL (faturalı-aşım yok)

Turkcellin sayfasında 1 gb haydi gel kampanyasına aittir yazmakta. bu haydi gel kampanyası ile birlikte 6gb mi yoksa 5 gb mi oluyor?

haydi gelle birlikte 6gb oluyor. taahhüt 12 ay haydi gelde 12 boyunca 1 gb veriyor zaten o yüzden 6gb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• lifecell için bu ayın 31 i son gün mü acaba?
  • Paket içerisinde verilen internet faydasının 4.5G şebekesinde üst hız limiti 100 Mbps. Normal turkcell tarifelerde 600 Mbps arada büyük fark var

• _kartal_07 _ kullanıcısına yanıt
    30 Nisan 2018 tarihine kadar geçerli.

• 1 aydır kullanıyorum oldukça memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mıhçı

Paket içerisinde verilen internet faydasının 4.5G şebekesinde üst hız limiti 100 Mbps. Normal turkcell tarifelerde 600 Mbps arada büyük fark var

hız sınırını ben koymadım kardeşim ne yapayım . 128 kbps ile internete bağlanmış nesiliz biz ben hız üst sınırına bakmadım bile , 100mbit sana yetmiyorsa geçmezsin olur biter
  • 12 ay boyunca heryöne 100 dakika ve 1GB hediyesi ile tarifeye geçiş sağlayabiliyoruz arkadaşlar.

Bugün Türkcell bayisi bu şekilde bilgi paylaştı.

• Mıhçı M kullanıcısına yanıt
    Hız limitine rastlamadım. Normal Turkcell hat var bi de benim lifecell, ikisi de aynı hızı görüyor İstanbul'da.

• quote:

Orijinalden alıntı: escape0121

12 ay boyunca heryöne 100 dakika ve 1GB hediyesi ile tarifeye geçiş sağlayabiliyoruz arkadaşlar.

Bugün Türkcell bayisi bu şekilde bilgi paylaştı.

Nasil geçiliyor

Turkcell den Turkcell e mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen hafta geçtim ben de. 12 ay süreyle 1 GB hediye tanımladı. 100 dk hediyesi yok.
  • Geçen hafta turkcell hattımı vodafona taşıdım. 4G yazan yerde hız 1mbit bile yok. Tekrar turkcell hattına dönmek istiyorum. Buna geçebilir miyim?

Ekleme: Az önce geçtim. Oluyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbarian -- 4 Nisan 2018; 17:56:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • burbarian B kullanıcısına yanıt
    90 gün sıkıntısı olmuyor mu? Yani sana kampanya tanıdılar mı? Buna geçeyim derken beni hazırkartlı yaptılar aklıma hat değiltirip tekrar geçme geldi ama 90 gün geçtiğin yerde kalma vs muhabbeti döndüler,

Ben muhtemelen yeni hat alıcam vergisi 12 ay boyunca aylık 6tl imiş bilmiyorum artık faturalı olmamda şart vınn wifi kampanyası onu istiyor...

• Storm Raider kullanıcısına yanıt
    "Şuna geçmek istiyorum, bir kaç gün önce vodafona geçmiştim" dedim. Tamam deyip hallettiler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu sahibini tatile çıkarmışlar.. şu başta yazdığı

"hem bana gelen kodu hem eşime gelen kodu karşılıklı sms gönderince ikimizin hattınada 2 gb internet tanımladı sistem. hem önerilen hem öneren olarak."

bunu nasıl yapıyoruz turkcelle yeni geçtim 2 hat var?
  • Başka operatörden Türkcell’e yada faturasızdan faturalıya şeklinde olması lazım diye hatırlıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vincentvega kullanıcısına yanıt
    Görüştüğüm Türkcell bayisi 100dakika 12ay süreyle hattınıza tanımlanacaktır isterseniz hemen geçişinizi tamamlayabiliriz şeklinde bilgi verdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burbarian

"Şuna geçmek istiyorum, bir kaç gün önce vodafona geçmiştim" dedim. Tamam deyip hallettiler.

Vodafone Freezone 25 TL 6 GB geçtim

Turkcell e dönerek parayı yakarız ama..

• quote:

Orijinalden alıntı: coolcicada

konu sahibini tatile çıkarmışlar.. şu başta yazdığı

"hem bana gelen kodu hem eşime gelen kodu karşılıklı sms gönderince ikimizin hattınada 2 gb internet tanımladı sistem. hem önerilen hem öneren olarak."

bunu nasıl yapıyoruz turkcelle yeni geçtim 2 hat var?
    iyi geceler. bahsettiğiniz konu hakkında bilgi sahibi oldunuz mu acaba?

nasıl yapılıyorsa karşılıklı yapalım isterseniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByLabTek

iyi geceler. bahsettiğiniz konu hakkında bilgi sahibi oldunuz mu acaba?

nasıl yapılıyorsa karşılıklı yapalım isterseniz ?

Alıntıları Göster
    bende bahsettiğiniz şekilde hem tavsiye edilen hemde tavsiye eden olarak 6 ay boyunca forumdaki bir arkadaş ile işlem yaptık.ikimize de problemsiz 6 ay 2 gb tanımlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 9 Nisan 2018; 8:9:42 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.