Şimdi Ara

ZAM GELDİ !!! Turkcell Lifecell 6gb+750dk+100sms 39 TL (faturalı-aşım yok) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
456
Cevap
24
Favori
47.334
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tekrar kontrol edeceğim haklı olabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben Kasım aralık gibi vodafone dan süper eko 3gb paketine taşımıştım. Geçen hafta lifecell avantaj 5gb için sms geldi 30 liraya 5 gb+500 dk+100sms + fizy bip tv+ falan aynısı. Ona geçtim. Bu Turkcell bi harika

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet başarılı bir paket olmuş. Bimcel i birakma vakti geldi sanirim. En buyuk artisi fatura asimi olmamasi.

• Türktelekom tah. bitmişti iyi oldu bu
  • universty3 kullanıcısına yanıt
    Hocam her ay mı? Yoksa sadece talimatın verildiği ay mı? Yani 1 ay.
  • Cok iyi paketmis

• inşallah mevcut müşterilerede aynı fiyattan vermeyi düşünür ve bizim taahhüt bittiğinde de aynı fiyattan devam eder. senelerdir turkcell fiyatlarını göz ucuyla takip ederim bu kadar avantajlı bir paket hiç görmedim. mesela paket içeriği heryöne 750 dk ama biptende heryöne 1000 dakika veriyor bana 500 dk yeterken eşime 1000 dakika yetmiyordu şimdi bip üzerinden normal telefonlarıda arayabiliyor paket aslında her yöne 1750 dakika gibi düşünün. yani ihtiyacınız konuşmaksa onada fazlasıyla yetiyor.

• Bende az önce GNC 8 paketinden bu tarifeye geçtim. Mevcut kontratı etkilemiyor. Aylık 34 lirya gayet makul bir tarife.

• Güzel paketmiş. Bir yıllığına Tcell'e dönmeye değer gibi.
  • Turkcell sitesinden taşıma için başvuru yapmaya çalışıyorum ama doğrulama SMS i gelmiyor. Mevcut hattım Vodafone, hem Vodafone hem de Turkcell ile görüştüm hattında herhangi bir engelleme, kısıtlama olmadığını söylüyor iki tarafta. Ancak 1 haftadır denememe rağmen bir türlü doğrulama kodu alamadım. Bir fikri olan var mı ?

• Medellin kullanıcısına yanıt
    Daha 1 ay oldu geçeli talimatla ödeme yapılınca geldi 2 gb.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaka gibi gelecek ama bulunduğum bölgede turkcell hiç ama hiç çekmiyor 🤔 mecburen telekom ve vodafone kullanıyorum buna istesem de geçemiyorum 😞

• quote:

Orijinalden alıntı: crazy_mulo

Turkcell sitesinden taşıma için başvuru yapmaya çalışıyorum ama doğrulama SMS i gelmiyor. Mevcut hattım Vodafone, hem Vodafone hem de Turkcell ile görüştüm hattında herhangi bir engelleme, kısıtlama olmadığını söylüyor iki tarafta. Ancak 1 haftadır denememe rağmen bir türlü doğrulama kodu alamadım. Bir fikri olan var mı ?

bizim hatlar bimcelldi ama turkcell bayisinde taşıdım ben . turkcellde çalışan arkadaş *952# ile bir yerlere girdi sonra sms geldi telefona vs... öyle geçiş yaptık . kampanya 31 mart son yazıyordu bayiye gitme şansınız yok mu ?

bayiden işlem yapacaksanız nüfus cüzdanı , adınıza düzenlenmiş herhangi bir fatura yada edevlet şifrenizi biliyorsanız oradan tabletle sisteme girip ikametgah belgesi alıyorlar . toplamda 10 dakika falan sürüyor . en güzeli bayiden halletmek ama tabiki bilemeyiz durumunuzu .

• CinemaG kullanıcısına yanıt
    Hocam gnc 4 paketini yaptırabilirsiniz 35 liradan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güzel paketmiş, tt'de hemen hemen aynı paraya fırsat 8gb paketini kullanıyorum 8 gb 1000 dk 1000 sms bana yetiyor fazla bile geliyor interneti. tt'de 54 günüm kaldı umarım o zamana kadar devam eder bu tarife de geçebiliriz. Tek eksiği dakika 1000 olsaydı dedirtiyor ama genele 750 de yeterli olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gravaze

Güzel paketmiş, tt'de hemen hemen aynı paraya fırsat 8gb paketini kullanıyorum 8 gb 1000 dk 1000 sms bana yetiyor fazla bile geliyor interneti. tt'de 54 günüm kaldı umarım o zamana kadar devam eder bu tarife de geçebiliriz. Tek eksiği dakika 1000 olsaydı dedirtiyor ama genele 750 de yeterli olur.

normal her yöne dakika 750 ama bipten her yöne 1000dk daha var normal telefon gibi aynı hiçbir farkı yok . telefonunuzun internetini açıp istediğiniz numarayı arayabiliyorsunuz . whatsapp sesli aramanın daha gelişmişi gibi düşünün , orada sadece whatsapp olanları arıyorsunuz , bunda bütün operatörlere bütün numaralara telefon edebiliyorsunuz .
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    O iş iyiymiş o zaman ya ben whatsapp veya facetime gibi uygulamadan uygulamaya yani uygulama içinde olan bir şey zannediyordum böyleyse epey yük kaldırır. Normalde aylık 700-900 dakika arası kullanıyorum nadiren 1000'i dolduruyorum 750 benim için sıkıntı olabilirdi ama dediğiniz gibiyse çok iyi.

Taahhütüm bitene kadar umarım uzatırlar paket geçme süresini, turkcell için fiyat çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gravaze

O iş iyiymiş o zaman ya ben whatsapp veya facetime gibi uygulamadan uygulamaya yani uygulama içinde olan bir şey zannediyordum böyleyse epey yük kaldırır. Normalde aylık 700-900 dakika arası kullanıyorum nadiren 1000'i dolduruyorum 750 benim için sıkıntı olabilirdi ama dediğiniz gibiyse çok iyi.

Taahhütüm bitene kadar umarım uzatırlar paket geçme süresini, turkcell için fiyat çok iyi.

hocam uygulamaya girip aramak istediğiniz kişinin üzerine tıklayınca böyle uyarı çıkıyor, siyah olan yerde profil resmi var birde görüntülü arama var orayıda karalamışım resmi sileyim derken . alttaki her yöneyi seçerseniz öyle arıyorsunuz normal arama gibi .

yada arama ekranına telefon simgesine tıklayıp istediğiniz numarayı yazıp arıyorsunuz bu şekilde ben sabah ziraat bankasını aramıştım mesela şimdide aradım sıkıntı yok ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newrophat -- 28 Mart 2018; 23:58:14 >

• universty3 kullanıcısına yanıt
    Her ay değil. Talimat verdiğin tarihten sonra ki ilk faturan ödendikten sonra 1 kere veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdsavas

Şaka gibi gelecek ama bulunduğum bölgede turkcell hiç ama hiç çekmiyor 🤔 mecburen telekom ve vodafone kullanıyorum buna istesem de geçemiyorum 😞

+1

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.