Şimdi Ara

TURKCELL Kontratlı IPHONE 6 ve IPHONE 6 PLUS Fiyatlarını açıkladı. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
1
Favori
29.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Not: iPhone 6 ve 6 Plus satışlarında sim kart değişikliği durumunda değişiklik 4G uyumlu son teknoloji USIM kartlarımız ile yapılmalıdır.

Alıcakların dikkatine.. ;)
  • Zaknafein. kullanıcısına yanıt
    bende okudum onu şuan ve nasıl sövdüm kimse bilemez saçma birşey olmuş tamamen operatörleri zengin etme anlamında birşey olmuş 3000 tl bulacazda gidicezde alıcaz
  • Kontratlar cok uygun fiyatla cikmis daha adamlar ne yapsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

Kontratlar cok uygun fiyatla cikmis daha adamlar ne yapsin.

Adamlar 24 ay kendilerine bağlıyorlar. Bunun karşılığında 24 ay taksit yapıyorlar. Ehh az bir de vade farkı bindiriyorlar.

Bence alan memnun - satan memnun...
  • Kullandığım Turkcell tarifesi

Platin paket + paylaşımlı internet

Paket 2000 dk her yone sesli gorusme
    1000 sms/mms
    2+2 gb toplam 4 gb internet

Ödediğim tutar Aylık 90 TL.

24 aya vurunca 2.160 TL

Turkcell taahutu 1000 dk eksik olarak
    iPhone 6 Plus 64 GB: 207 TL
    207x24= 4.968 TL
    4.968-2.160= 2.808

iPhone 6 Plus 64 GB peşin fiyatı: 2.831 TL

Kısaca cihaz bana vade farksız gibi bir fiyata geliyor ancak 1000 dk sesli görüşmem kesiliyor. Keşke sesli görüşme 2000 dk yapılsaydı ve platinium fırsatlarından yararlanabilme imkanı sunsaydı.

• Turkcellden mail geldi şimdi siparişiniz kargoya verilmiştir diye. Açıkçası çok beklemiyordum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne kadar akıllısın be turkcell
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuhan Bayazıt

Turkcellden mail geldi şimdi siparişiniz kargoya verilmiştir diye. Açıkçası çok beklemiyordum.

Nasıl yani? Bu imkansız. Daha çıkmamış cihaz yarın elinde olur. iphone 6 sipariş ettiğine emin misin?

Bana mh siparişten 3 iş günü sonra dedi.
  • Bu nasıl bir tarife ya.
    1000 1000 4gb Turbo internete 70 lira veriyorum.
    iPhone 6 16gb fiyatını 24x178tl'den çıkarında 80 lira yapıyor.
    Hemde 2349'dan aldım yani, 2255'ten alınca 84 tl yapıyor.
    Ben çözemedim ne yapmaya çalıştıklarını. Müşteri bağlamaya çalışacaklarına adamların yaptıkları şeye bak

• quote:

Orijinalden alıntı: pilotcosmos

quote:

Orijinalden alıntı: Batuhan Bayazıt

Turkcellden mail geldi şimdi siparişiniz kargoya verilmiştir diye. Açıkçası çok beklemiyordum.

Nasıl yani? Bu imkansız. Daha çıkmamış cihaz yarın elinde olur. iphone 6 sipariş ettiğine emin misin?

Bana mh siparişten 3 iş günü sonra dedi.

Yarın olacağını sanmam hocam. Kargo şirketine cuma teslşm et denmiştir. Yinede sabah bi arayıp soracağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlar ucuz falan değil, kendinizi kandırmaya çalışmayın. Zaten Turkcell hiçbir zaman ucuza hizmet sağlamaz ama kaliteyi sonuna kadar yaşarsın. Alacak değilim, telefona bu kadar para bağlamayı mantıklı görmem ama alacak olsam Turkcell hat ile kullanmak isterim. Bu cihazları Avea gibi kalitesiz operatörlerle kullanmak, sıfır kilometre Mercedes'i alır almaz LPG takıp gazlı binmeye benzer. Alacaksanız Turkcell'den alın, diğerlerine bakınmayın bile.

Eskisi kadar çok satmayacak, taksit bitti mâlum.
  • Kaziklanmaya yer arayan bir cok insan var. Firsatcilardan bunlardan yararlaniyor iste. Ezdirmeyin kendinizi. Yazik gunah.

• 69 lira tarifemi olur woops varken ya ... gidip appledan alıcam
  • Cihazı Turkcell'den kontratlı aylık ödemeli alabilmek için gereken şartlar nelerdir? Bilen yardımcı olursa memnun olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mtrlw220

Cihazı Turkcell'den kontratlı aylık ödemeli alabilmek için gereken şartlar nelerdir? Bilen yardımcı olursa memnun olurum.

Limit Puan denilen bir sistem var, hattınızın kaç yıllık olduğu, aylık ortalama faturanız, hattın hiç kapanıp kapanmadığı bilgisi ve kredi kartına otomatik ödeme talimatınızın oluşu gibi verilerle verilen bir puan. iPhone 6 ve Plus için max. 3000-4000 arası bir puana ihtiyacınız var Turkcell'in söylediğine göre.

Bu da tahminen en az 5 yıllık hat, ortalama 50TL fatura gibi kriterleri yakalamanız demek. Eğer karşılamıyorsanız da kredi kartınız ile 1 yıllık dönemi ödeyip 2. dönemde faturanıza yansıyacak şekilde kontrat imzalayabilirsiniz. Turkcelli arayıp puanınızı öğrenebilirsiniz.

Fakat tüm bunlar 26'sında kesinleşecekmiş Turkcell Müşteri Hizmetlerinin verdiği bilgiye göre.

@Batuhan Bayazıt

Ben de iPhone Plus 64GB Gold sipariş etmiştim Turkcell'den az önce bana da kargoya teslim edildiğine dair bilgi geldi.

Muhtemelen cuma günü teslim edilecek, açıkçası ben de haftaya kalır diyordum iyi oldu.. :)

Yalnız hangi kargo firması getirecek bilginiz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bynedim -- 25 Eylül 2014; 1:09:54 >
  • iPhone 6 Plus 16GB peşin fiyatı 2599 TL . Bu fiyatta havale indirimi oluyor mu Apple store daki gibi ?
  • Merhaba;

Yaklaşık 7 yıllık Turkcell üyesiyim. Daha önce Blackbery, Samsung S3 ve S4 aldım turkcellden.

Ortalama fatura ödeme tutarım cihaz fiyatıda içerisinde olduğundan aylık 200 TL civarı.

Bugüne kadar ödemeleri hiç aksatmadım yalnızca bu ay yurt dışına çıkacağım için yatıramadım ve kapandı. Yarın açtıracağım.

Sizce Iphone 6 alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Merhaba;

Yaklaşık 7 yıllık Turkcell üyesiyim. Daha önce Blackbery, Samsung S3 ve S4 aldım turkcellden.

Ortalama fatura ödeme tutarım cihaz fiyatıda içerisinde olduğundan aylık 200 TL civarı.

Bugüne kadar ödemeleri hiç aksatmadım yalnızca bu ay yurt dışına çıkacağım için yatıramadım ve kapandı. Yarın açtıracağım.

Sizce Iphone 6 alabilir miyim?

Hat kapanması sıkıntı yaratıyor. Benim hattım 10 yıldan fazla ama 2 ay önce kapandı ve ödeme yaptım tekrar açıldı.

Müşteri temsilcisi bu durum cihaz almanıza engel oluyor dedi. Telafisi birkaç ay beklemekmiş!

Sen bunca yıl sorunsuz kullan fatura ödemesinde hassas ol. Bir kere ödeme geciktir ve hattın artık iphone alamasin.:(

Ama belli olmaz belki iphone 6 için bir esneme olur.

Zaten olmazsa bütün hatlarimi avea ya geçiririm.

• Açıkçası bilerek ödemedim. Yani en kötü faiz biner dedim geçmişte pek yaşamadığım bir olay. Turkcell zaten 1 haftaya kapatıyor, 15 i fatura kesim tarihi 2 gün önce kapandı direk tabi dış aramaya, tamamen kapanmadı hiç düşünemedim cihaz vs durumunu. Neyse yarın yatıracağım.

Telefonuda zaten satıp nakite çevirmek için istiyorum :) Bakalım verirlerse kısmet alamazsamda sıkıntı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tidus -- 25 Eylül 2014; 1:28:38 >
  • Batuhan Bayazıt kullanıcısına yanıt
    Banada aynı mail geldi. Sabah kargo takip numarası isteyeceğim bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.