Şimdi Ara

Turkcell Kampanyasından Xperia RAY mı, Wave2 8530 mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ablama Turkcell Kampanyasından almayı düşünüyorum. Kendisi öyle çok program yüklemeyeceği için Samsung 8530(bada) hem daha ucuz ve ekranı daha büyük olduğu için Wave2 daha cazip gibi geliyor ama.

Sony ericsson da android ve biraz daha kibar, bayana daha iyi gider gibi. Kararsız kaldım birinde 51 birinde 58 tl ekleniyo faturaya.. Bir de 61 tl ekleyerek optimus black alınabiliyor. 58 tl sony ericson a verene kadar lg optimus daha mı mantıklı olur? (Optimus piyasada yoktu nerden çıktıysa birden aklıma geldi )

Keşke 8500 wave de olsaydı kampanya cihazlarında, hem daha uygun olurdu fiyatı hem de xperia gibi biraz daha kibar.

samsung 8530 da tarife + 51tl
    sony ericsson xperia ray da tarife + 58 tl

optimus black de tarife + 61 tl

Şu an samsung ağır basıyor ama tip olarak Xperia yı daha mı çok beğenir bayanlar bilemedim

Yardımcı olursanız sevinirim. Bir de turkcell hat yeni olduğu için kredi kartı sözleşmesi ile almayı düşünüyorum. Faturaya yansıtılan tarife gibi Aynı fiyata mı denk gelir acaba bu şekilde de?

İyi geceler forumdaşlara

• RAY daha mantıklı gibi geldi şimdi, boyutları ve tipi bayan için Sony Ericsson u ağır bastırdı. Renk seçeneği de var. Özellik olarak birbiri arasında çok fark var mı acaba? flash desteği, seri kullanım, malzeme kalitesi, fotoğraf ve video çekimleri gibi.. Samsung larda tipler çok benziyor birbirlerine
  • Ray üstün.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.