Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.903
Cevap
574
Favori
1.303.623
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SUPERAVANTAJ --> 2200

500 DK, 1000 SMS, 2GB NET

19 TL
  • Numaramı turkcele taşıyacağını .onerecrginiz netli ve dakikali kampanya var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam faturalı kullanıyorum bu tarifeye geçmek için müşterri hizmetlerine ne söylemem gerekiyor?
    750 DK + 1000 SMS + 10.5 GB + Ekstra Servisler = 30 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: forvet09

SUPERAVANTAJ --> 2200

500 DK, 1000 SMS, 2GB NET

19 TL

bu kod aktif mi birde yaş sınırı var mı
  • cingibi kullanıcısına yanıt
    en son yükleme yaptıktan sonra geldi. genel kullanım olmayabilir.çok avantajlı, denemek lazım.
  • 1nf1n1ty 1 kullanıcısına yanıt
    Taahhütünüz bittiğinde numaranızı Türk Telekom'a taşıyın. Bir ay boyunca Türk Telekom kullandıktan sonra memnun kalırsanız Türk Telekom'da kalırsınız. Numaranızı taşıdıktan bir ay sonra tekrar Turkcell'e numaranızı taşırsanız yeni müşteri olacaksınız*. Memnun kalmazsanız Turkcell'e numaranızı taşıyıp Turbo Akıllı Bitmeyen Paketini alabilirsiniz.

*Turkcell'den son bir ay içerisinde numara taşımamış olursanız yeni müşteri sayılıyordunuz. Bu olay faturasız hatlarda geçerliydi, faturalı hatlarda da geçerli olduğunu doğruladıktan sonra bu işlemi yapınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LastFaded -- 11 Mayıs 2017; 21:44:53 >

• Bu kampanyadan yararlanmak için Yeni Hazır Kart Sadakat Programının şartlarına uymak gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LastFaded -- 11 Mayıs 2017; 21:37:27 >
  • meddah58 kullanıcısına yanıt
    Faturalı hat mı yoksa faturasız hat mı kullanacaksanız? Aylık olarak ne kadar ödeyebilirsiniz? Paket içeriği nasıl olmalı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LastFaded -- 11 Mayıs 2017; 21:44:0 >
  • silverlion kullanıcısına yanıt
    Bu aslında bir paket değil. GNÇ Full 4 GB paketi ve çeşitli kampanyalardan oluşuyor.

Bu adımları yerine getirmeniz gerekiyor:

1) Haydi Gel Kampanyası'na katılmak için Turkcell'e numara taşımanız veya Turkcell'den yeni bir hat almanız gerekiyor. (Yeni hat alırken ya da numaranızı taşırken GNÇ Full 4 GB paketini seçmeyi unutmayınız.
    2) Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası'na katılmak içinwww.turkcell.com.tr veya Hesabım uygulaması üzerinden kredi kartı ile TL yükleyin.
    3) GNÇ Hediye 1 GB Kampanyası'na katılmak için 25 yaş altında olmanız ve en az 30 TL yüklemeniz gerekli. (2. maddeyi yaptığınız için 3. madde de yapılmış oldu.)
    4) GNÇ Full 4 GB paketini alın.
    5) BiP Kullan Kazan Kampanyası için BiP uygulaması üzerinden grup oluşturun ve ilk mesajı atın.
    6) Kim 1 GB İster? kampanyasının Forum Konusu'na göz atın ve konudaki anlatıma göre kampanyaya katılın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LastFaded -- 11 Mayıs 2017; 21:48:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

Numaramı turkcele taşıyacağını .onerecrginiz netli ve dakikali kampanya var mı?

Bende aynı durumdayım. Max 40 tl olabilir. Faturali da olur hazir kartta

• LastFaded kullanıcısına yanıt
    Merhaba.faturali ve maksimum 35 TL olmalı.

Teşekkür ederim, Turkcell haklı olarak yeni müşteri çekmek için böyle kampanyalar yapıyor ancak eski müşterilerini neden böyle enayi gibi hissettiriyor anlamıyorum yada bir tek ben mi böyle hissediyorum, sonuçta bana önerdiğiniz pakete bakın, benim ödediğim paketin fiyatı ile aynı, 250 dk ve 2 gb daha fazla... Turkcelle bana 2 gb ver desem 20 tl daha ver diyecek değil mi belki de daha fazla , bu bir pazarlama stratejisi olabilir ancak bence böyle bir kampanya olduğunda eski müşterilerini de düşünmeli. Merdiven altı bir firma değil sonuçta.
  • Tv plus hediye olarak geliyor.fakat birçok kanal şifreli.bu kanalları izlemek için tv plus hediyesi olanda olmayanda aynı parayı vermek zorunda.tv plus ı tüm kanallar dahil izlryebilmek için avantajlı bir paket veya yıllık abonelik varmı?lakin hediye tv plus kullananlar aslında tv plus ı tam olarak kullanmış sayılmıyoruz. Buna kısıtlı hediye tv plus demek daha doğru olurdu sanırım.buda kandırmanın başka bir portresi sanırım.

• Yeni yıldız 1 i mevcut aboneler alabiliyo mu pek sanmıyom ama sorayım yinede turkcell mevcut hazır kartlı abonenin bu fiyata alabileceği bi tarife var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 12 Mayıs 2017; 19:27:6 >
  • warland kullanıcısına yanıt
    Aylık 45 TL ödeyebilirseniz Turbo Akıllı Bitmeyen Paketini alabilirsiniz.

Paketin içeriğinde aslında 5 GB internet yer alıyor. Haydi Gel Kampanyası kapsamında 12 ay boyunca 2 GB hediye ile toplamda 7 GB oluyor. Paketin 5 GB olan kısmı devretme özelliğine uygundur.

Yaşınız 25'ten küçükse daha iyi paket önerebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LastFaded -- 12 Mayıs 2017; 19:47:42 >
  • meddah58 kullanıcısına yanıt
    Turbo Akıllı Devreden Paket - Avantaj paketini alabilirsiniz.

Paketin içeriğinde aslında 2 GB internet yer alıyor. Haydi Gel Kampanyası kapsamında 12 ay boyunca 2 GB hediye ile toplamda 4 GB oluyor. Paketin 2 GB olan kısmı devretme özelliğine uygundur.

Yaşınız 25'ten küçükse daha iyi paket önerebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LastFaded -- 12 Mayıs 2017; 20:7:31 >
    Nedir acaba 25 yaş altı için tarife

• 1nf1n1ty 1 kullanıcısına yanıt
    Bütün operatörlerde bu durum var. Ben kendi hattımı sürekli başka bir operatöre taşıyorum. Böylece her zaman ucuza, iyi paket kullanmış oluyorum.
  • Faturasız hat için geçerli olan bir kampanya önerecektim.

GNÇ Full 6 GB Kampanyası - Yeni Müşteri

Toplamda 750 DK + 1000 SMS + 5 GB + Ek Faydalar = 35 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LastFaded -- 12 Mayıs 2017; 20:7:14 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.