Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (462. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.903
Cevap
574
Favori
1.303.924
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fiyatı 2 kat yapıyosunuz bari millete bi tık fazla internet verin başımızda bizi yöneten yokki herkez kafasına göre fiyat koyup mal satıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sergenss kullanıcısına yanıt
    Baska operatöre gidip gelsen de 20gb’ı 95₺ ye kullanacaksın. Yeni müşterilere özel. Kaldı ki o da güncellenir mi bilmiyorum. Her şey cok pahalı ucuz bir şey artık bulmak cok zor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • solingen kullanıcısına yanıt

Ne yaptınız

benim dev 80 de 2 hafta sonra bitiyor

• uzaypatronu kullanıcısına yanıt
    95’e 20 yine iyiymiş hocam. 14’e 115 teklif ediyorlar

• Cihan kullanıcısına yanıt

Teklif edilen iyi bir tarife yoktu. Ben de zaman kazanmak için 4gb - 1200 dk.'lık bir paket aldım, sanırım 60 liraydı. ikinci hafta, bu paketin müşteri alımına kapandığına dair mesaj aldım. Devam etse de muhtemelen kısa süre sonra fiyatı arttırılacaktı. 550 liralık Mega 70 paketine geçmek istemedim, çünkü benim kullandığım Dev 80 paketi hem daha fazla kullanım hakkı veriyordu (80 GB) hem de fiyat (299 lira) daha makuldü. Bir de o dönem pandemiden dolayı internet kullanımının büyük kısmını wifi'lerden hallediyordum. Ayrıca, veri kullanımı harcamak konusunda bu paketin fazla bonkör olduğunu okudum. Turkcell'de paketin bitip de ilave internet ve konuşma satın alma durumuna gelmek, fiyat bakımından can sıkıcı olabiliyor. O sebeple her ay ne kadar kullandım/kullanmadım stresine de girmek istemiyorum.

Uygulamada bu ay yine makul bir teklif göremedim. Yalnız, faturalıya geçişte "aşmaz" tarifeleri var. 7gb 1000dk 500 sms + TVplus aboneliği vs 12 ay boyunca 65 lira. Bunun 10gb lığı 70 lira, 15g lığı 85 ... diye gidiyor. Normalde faturalı hat kullanmayı sevmesem de, enflasyonu göz önüne alınca sabit fiyat şu an için daha mantıklı geliyor. Zaten başta yazdığım gibi paketler ya alıma kapatılıyor ya da periyodik olarak fiyatları arttırılıyor. Faturalıya geçiş içim TİM'e gitmek gerekiyormuş, pazartesi günü gidip görüşmeyi düşünüyorum belki onların önerebileceği daha cazip paketler vardır. Diğer operatörlerde hep kötü tecrübelerim olduğu için geçiş yapmayı düşünmüyorum, isterseniz onların kampanyalarına da bir göz atın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solingen -- 14 Temmuz 2022; 20:45:36 >

• Sergenss kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi değiş tokuş yapmanız veya hazır karta geçmeniz lazım

• solingen kullanıcısına yanıt

Dev70 aylık vergi ile beraber 48-49 tl ye geliyor sanırım.

Benim işimi görebilir.

Şuan 26gb internetim var. 13.000 dk konuşma kalmış

Tv plus parayla aldım 1 yıllık

nba,f1, boks maçları izlemek için

Turkcell programından dev70 e geçilmiyor galiba bulamadım bir türlü

• Cihan kullanıcısına yanıt

Uygulamada Mega 70 diye aratın, çıkıyor.

• telekomdan numara tasımayı düşünüyorum hangi tarifeyi önerirsiniz tt yildiz 15 gb 1000 dk 1000 sms idi. tam bana görede bir önceki teklifi kabul etmedim şimdide gelen teklif daha pahalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi viydihol -- 15 Temmuz 2022; 21:26:57 >
  • BTKnın bu işe bir alt üst limit getirmesi yada rekabeti arttırmak için adım atması gerekiyor yoksa bunlar bizim üstümüze daha çok gelecekler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var;

Vodafone faturalı hat sahibiyim, bir hafta içinde taahhütüm bitiyor. Turkcell'e geçeceğim bana bir faturalı tavsiye ederseniz çok memnun olacağım.

750-1000 dk 250 ve üstü sms 13gb ve üstü internet işimi görür. Şimdiden teşekkürler...

• Mutlu mega 70gb ne zamana kadar alıma açık bilgisi olan varmı, paketim bitince yapacağım 25 güne kapatırlar mı acaba

• Turkcell engelli tarifleri farklı mı oluyor yoksa tum tarifler üzerinden indirim mi uygulanıyor?

• Eskiden git gel yapardık uygun tarife olurdu, şimdi gittik geri gelmek için verilen tarife gitmeden önce teklif edilenden daha pahalı. Kontörlüden faturalıya geçmeye bile uygun bişey yok arkadaş. Batmışız biz

• 10GB internetli faturalı Turkcell' i 56 TL' ye kullanıyorum ve 25 gün sonra taahhüt bitiyor:

Teklif edilen aynı paketin yeni fiyatı bu. Diğer paketler bundan daha pahalı.

Kullanmadığım faturasız hattı18GB internet pakwtli Vestelcell' e aylık 56 TL' ye taşımıştım, bu hattı da mecbur taşıyacağım...

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

Ben son 2-3 güne kadar bekledim, süre boyunca 90 liralık tarife dayattılar ama sonunda 80 liralık bir tarife açtılar. Sonunda aldım geçtim.

• tarife içeriği nedir

• livazzxd kullanıcısına yanıt

Maksi 10 gb 1100 dk 80 TL

• Türk Telekom ile olan sözleşmem 38 gün sonra bitiyor. Dün Twitter'dan Turkcell MH'lerine yazmıştım tarife önerisi için. Bugün aradılar önerdikleri paket 22 GB+1000 DK+1000 SMS ilk 3 ay 127 TL sonraki 9 ay 152 TL. TT zaten uygulamadan bile tarife önermiyor. Ne yapacağım bilmiyorum açıkçası.

• sp3ctre01 kullanıcısına yanıt
    türk telekoma da aynı şekil Twitter üzerinden yaz seni teklif için ariyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi livazzxd -- 1 Ağustos 2022; 20:31:57 >
  • 
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.