Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (389. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: JrGrendel Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
10.938
Cevap
575
Favori
1.307.758
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    40-50 arası alabildiğim en fazla internetle hocam dakika da 500 civarı yeterli olur

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • AsalSayı11 kullanıcısına yanıt
  • Arkadaşlar benim taahhütüm bitiyor sizce akıllı 15 mi mantıklı yoksa GNÇ Mega 12 GB eko mu hangisini önerirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akıllı15 tam olarak nasıl geciyoruz biri anlatabilir mi süreci?

• faturasız güzel bir paket varmıdır 10 gb civarı neti olan gülümseten alıp duruyorum aylık kendini yenileyen uygun paket yok , bütün paketleri yenilenmeyen 4 hafta yapmışlar saçma bir sistem oturtmuşlar iyice zıvanadan çıkıyolar

akıllı 15 faturalıya geçsem türkcele güvenmiyorum 50 tl diye ekstra bişeler kitlerr diye tırsıyorum açıkcası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi re_death -- 14 Mayıs 2021; 1:15:50 >
  • guvven kullanıcısına yanıt

son sayfalarda bile 4 kez denk geldim fakat özet geçelim;

Faturalı taahhüt bitimine yakın 532'yi arayıp, faturasıza geçiş talebinde bulunun. Sebep olarak yüksek fiyat vs diyebilirsiniz. 1-2 gün içinde sizi ararlar ve akıllı 15 paketini teklif ederler.

• Arkadaşlar merhaba,

Ben Rahat hattan dün hazır karta geçiş için başvuruda bulundum. Dakika yetmediği için GNÇ Net Ben tarifesine geçmek istiyorum. 96 saat içinde arayacaklar. GNÇ Net Ben tarifesine geçebilir miyim? Bilgi verebilir misiniz?

Her yöne 2000 dk. 8 gb ve sosyal medyada geçerli 2 gb. Bu benim için ideal. İnşallah geçerim. Yeğenimi tc kimliğini kullanacağım 25 yaş altı olduğu için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batmanzek -- 14 Mayıs 2021; 13:20:13 >
  • Benimde taahhütümün bitmesine 26 gün vardı. İstediğim paketler do’da çıkmıyordu. Bugün faturasıza geçmek için m hizmetlerini arayarak başvuru yaptım. Benim de istediğim faturalıda kalmaktı ama çok yüksek fiyatlarda tarifeler çıkıyordu. Umarım beni de ararlar da ben de akıllı 15 tarifesine geçerim. Bakalım, beklemedeyim. @muratoto

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumpy -- 14 Mayıs 2021; 14:50:24 >
  • Arkadaşlar Merhaba,

yaklaşık 10 yıllık türk telekom maceram bitmiştir. Pazartesi faturasız turkcell alacağım. Daha sonra faturalıya geçeceğim. En uygun tarife hangisi şuanda? Onun haricinde faturasız hat aldıktan hemen sonra faturalıya geçiş yapabiliyor muyuz?

Not: Sıfır hat alacağım. TT'den geçiş değil.

• Arkadaşlar benim hattım evimin olduğu çevrede çekmiyor. Do üzerinden defalarca talep şikayet vs ilettim ama elde var sıfır. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu nasıl çözebilirim bu mevzuyu?

• dore-can D kullanıcısına yanıt

Sadece akıllı 15 mi önerdiler?

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Hocam 20 GB tv bip dergi vs oraya mı dağıtmış yoksa
    20 GB hariç diğerleri de ekstradan mi veriyor normal olarak GB sanırım pek birsey kalmıyor 8 e kadar düşüyor sanırım

• Bimcellden geçeceğim. 50 TL ye kadar, neti bol bi paket var mı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Drak44

Sadece akıllı 15 mi önerdiler?

fiyat olarak en iyi seçenek ifadesi ile akıllı 15 önerdiler.. Farklı bir tarife düşünürseniz 94.50’den başlıyor dediler.. bende kabul ettim.
  • Dün müşt hizm faturasız hat için arayıp da dönüş yapılan varmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imax1

Dün müşt hizm faturasız hat için arayıp da dönüş yapılan varmı?

Yok hocam. Beklemedeyim.

• Jumpy J kullanıcısına yanıt
    Bugünde yapılmazsa arayıp işlemi iptal ettircem.

Faturasıza geçen arkadaşlar 96 saatten önce geçiş oluyormu yoksa 96 saat kesin sürüyormu geçiş? 96 saat içinde diyo çünkü

• imax1 kullanıcısına yanıt
    3. gun oldu benim hala aranmadim sanirim bayramdan dolayi, akilli 15e gecelim derken faturasiza gecicez heralde

• furkankrc32 kullanıcısına yanıt
    Ben iptal ettirdim hocam

• imax1 kullanıcısına yanıt

biraz daha bekleseydiniz. bayramdan dolayı da yoğunluk olabilir.

• 
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.