Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (384. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: korayakbiyik Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 15 Misafir (11 Mobil) - 4 Masaüstü12 Mobil10 Android
5 sn
10.921
Cevap
573
Favori
1.305.966
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hali hazırda elçi yakını tarifesinde miydiniz ?

• mct2002 kullanıcısına yanıt
    Hayır Turbo Süper Fırsat 6gb paketiydi.

Son 7-8 sayfayı okudum, Turkcell'in bana özel gıcığı yoksa sanırım faturasız talebi verdiğimde bu Akıllı 15 i bana da verirler. Yalnız bu Akıllı Tarifelerde daha düşük paketler de varmış Akıllı 10 gibi, onları da istesek verilerler mi acaba? Yoksa bu yazılanlar sadece Akıllı15 için mi geçerli?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt

Bu birkaç haftadır olan bir olay. Şimdiye kadar Akıllı 15 için denendi ve oldu. Sadece bir arkadaşa daha düşük paket teklif etmişler ama oda Akılı 15 i almıış. Benim bildiğim akıllı 15 dışında olmadığıydı. Sanada belki farklı paket sunarlar ne olacak bizde öğrenmiş oluruz.

• muratoto kullanıcısına yanıt
    Yarın fatura kesildikten sonra arayacağım bakalım ne diyecekler ben de merak ediyorum. Tşk ediyorum bilgiler için.

Hesap kesimi oldu şimdi bi kontrol et derim DO üzerinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratoto -- 25 Nisan 2021; 3:14:37 >
  • Bol6-Bol8 ve Dev100 paketlerini önermiş yine. Hesaba da Kazandıran+ 10gb diye bir paket tanımlamış 69TL. Arayıp deneyeyim şansımı. Yok başka paket derlerse faturasıza geçmek için 35TL de vermek istemiyorum bunlara. Başka bi operatöre geçer 1 ay sonra faturasız olarak dönerim.

Görüştüm, D.O. daki 3 paket haricinde bir paket veremiyoruz dedi, Akıllı15 i de yapamıyoruz dedi, şeytan bir an geç Vodafone'a verme bunlara 35TL+yılsonuna kadar toplu vergi dedi ama oruç oruç şu salgın ortamında bayiye gitmeyi gözüm kesmedi verdim Faturasız talebini 96st içinde geçecek dedi. Benim anladığım bu iş görüşülen temsilciden temsilciye de fark ediyor
    Neyse sonu hayırlı olur inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 25 Nisan 2021; 13:4:22 >
  • Merhaba arkadaşlar, Bimcell e geçiş yapacağım. Turkcell taahhütüm bitmesine 29 gün kaldı ama hala çıkış cezası olarak 29 TL gözüküyor. Bu durum normal mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Tahminim yarın veya salı günü faturasıza geçiş nedeninizi sorup sonrasında akıllı tarife geçişinizi yaparlar. Benim de taahhüt süremin sonuna bir ay kaldı, sizin gibi bekliyorum. Hatta akıllı 6veya 10 öneriyorlar mı sormayı da düşünüyorum çünkü konu daha avantajlı olması nedeniyle hep akıllı 15 üzerinden gidiyor.

Hayırlısı olsun.

• Mylove kullanıcısına yanıt

Normal.

• wwtr W kullanıcısına yanıt

Benim de aynen önceliğim Akıllı Paketlerin mümkün olan en küçüğünü almak. Arasınlar bakalım ne çıkacak.

Durum hakkında güncelleme yapayım. Faturalı taahhüt bitiminde faturasıza geçiş talebi için başvurdum. 4 günlük sürecin 2. gününde arayıp geçiş nedenini soruyorlar ve akabinde gerçekten de Akıllı Paket teklifi yapıyorlar. Yalnız bana en fazla 15 GB lık olanı yapabildiler ki 20 istemiştim. Sonuç itibariyle faturasıza geçiş talebimi iptal edip Akıllı 15 GB paketine geçiş yapmış oldum.

• mct2002 kullanıcısına yanıt
    Güzel gelişme, sizin için sevindim, hayırlı olsun. Ben beklemedeyim hala.

• Akılllı 20 gb tarifesine başka operatörden geçmek mümkünmü
  • STEAM 10 TL LİK KOD 8 TL.

TREN 100/20 HESAP 3 TL.

Nasil yaptiysam D O uzerinden baktim sandim ama megersem tarayicidan bakmisim,hesaba giris yapinca uygun degil diyor simdi. Bugun aricam mh ni

Nasil yaptiysam D O uzerinden baktim sandim ama megersem tarayicidan bakmisim,hesaba giris yapinca uygun degil diyor simdi. Bugun aricam mh ni

• Önce Turkcell Faturasıza gelirsen Evet.

• bha41 kullanıcısına yanıt

Akıllı 15 Görünüyor derken Faturasızda değilmisin.

Yok suan faturalidayim ben ama bitecek

• bha41 kullanıcısına yanıt

Hesap kesiminden 4 gün önce ara 532 MH uygun paket varmı diye sor. Akıllı Paket çıkmazsa Faturasıza geçmeyi talep et. Talep oluşturduktan sonra ararlar teklif ederler. Faturasıza geçiş şartlarını biliyorsun sanırım yazmama gerek varmı. Uygun paket çıkmazsa faturasızada geçmek istemezsen aradıklarında talebi iptal edebilirsin aynı şekilde kullanacam diyerek. Aramaya bakmazsan talep devam eder 96. saat faturasıza geçmiş olursun. Yada MH arayarak talebi iptal edebilirsin.

• 
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.