Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (369. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.836
Cevap
567
Favori
1.293.106
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
116 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Faturalı kullanıp tahhütü bitenler için 40 tl civarında güzle paket yokmudur hiç billen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir ay sonra taahhütüm bitiyor benim de, şu an 8gb 40tl ödüyorum, benzer ya da daha uygun bir teklif var mıdır acaba, uygulamada 10 gb 55 tl olarak görünüyor en uygun teklif olarak

• Bizimde haydigel kampanyasi bitmiş. Paket yenilenmemiş.
    30 lira civari faturasiz paket varmı.
    Uygulamadan bakinca en düsuk 40 tl ye paket var
  • Arkadaşlar merhaba 5 ay önce turkcellden vodafone a geçtim ama çekim gücü ve internet hızı konusunda hiç memnun değilim. Tekrar turkcelle döneceğim artık, platinyum paket istiyorum en ucuz hangisidir, çalışan yakını kodu falan olan bir tarife var mıdır?

• IKadavra kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba işleminizi nasıl yaptınız benimde bitiyor sözleşmem güzel bir teklifte çıkmıyor
  • lider06 kullanıcısına yanıt

532 arayarak hallettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: lider06

Hocam merhaba işleminizi nasıl yaptınız benimde bitiyor sözleşmem güzel bir teklifte çıkmıyor

bendede 39 tl 8gb 750dk tarifesi vardı, en düşük 8 gb 1000 dk veriyor o da 49 tl . hazır karta geçmekten başka yol yok galiba 1 ay bekleyip 36 tl 6 gb 1000 dl var . faturalı olup bundan düşük teklif alan var mı

• serin_su842 S kullanıcısına yanıt

Bana da böyle söylemişlerdi. Bimcell konusunda arkadaşlara sordum. Böyle birsey olmadığını söylediler. Turkcell faturalıdan bimcell e geçtim. Direk geçiyorsunuz. Böyle birsey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ytyy kullanıcısına yanıt
    Ben DO ustunden yapmaya calisinca yakin zamanda odeme plani degisikligi yaptığınız icin faturaliya gecis mumkun degil diyor. Sanirim 1 ay beklemek gerekecek ondan sonra akilli paketlere gecis mumkun olacak.
  • Selam. Faturasizda 2 gb 500 dk olarak ucuz bir paket ( 25 TL gibi) var mı? yoksa buna yakin bir paket tavsiyesi alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gonulbas -- 13 Mart 2021; 15:18:30 >
  • Dark-Eagle1903 kullanıcısına yanıt

Hangi tarife bu 48 luk olan ben göremiyorum

• fatih999 kullanıcısına yanıt

bol 8 kampanyası 8 gb 1000 dk

Düşük teklif sunmuyorlar ben hazır kartta geçip tekrar faturalıya geçeceğim Şuan en düşük böyle oluyor

Bu tarife size uygun değil diyor

• DO'da akıllı 15 görünmüyordu. 10 ve 20 vardı. Ben 10'a geçtim ilk gün. Eğer oluyorsa 90 gün dolmadan 15'e yükselteceğim. Olmuyorsa da sağlık olsun 10 yeterli. Uygun da tarife.
  • Türk telekom taahütü bitti. Turkcell için onerebileceginiz uygun fiyatlı paket varmı? Ben faturalı maksi plus kullanıyorum. Eğer hala geçerliyse akrabama tavsiye edeceğim. Onerilenizi bekliyorum.

• Vodafone'u turkcell'e taşıdık, işlemi ben yapmadım 16gb lık bi pakete geçirmişler beni faturalı hat, 1 ay sonra platinuma geçiş yapabilirim sanırım di mi

• bu ne ya en ucuz faturasız 45 lira olmuş turkcellde. geçiş yapma vakti gelmiş.

• Faturalı maksiplus 10 gb 39tl paket taahhütüm 3 gün sonra bitiyor. Bana sundukları paket 60 tlye 8 gb. Daha uygun aynı fiyata benzer paket varmıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Blood_Angel

Faturalı maksiplus 10 gb 39tl paket taahhütüm 3 gün sonra bitiyor. Bana sundukları paket 60 tlye 8 gb. Daha uygun aynı fiyata benzer paket varmıdır?

Bol 8 tarifesi 49.90 hocam DO üzerinden arama yapın çıkar

• 
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.