Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (365. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.919
Cevap
573
Favori
1.305.819
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 363364365366367
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 14gb+5gb(sosyal) Gnc faturalı kullanıyorum 59₺'ye. Yakın fiyata benzer bir şekilde yenileme şansımız yok galiba arkadaşlar? Telekom 25+5 iyi galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Multe kullanıcısına yanıt

Şimdilik sürekli alınabiliyor. Faturasıza geçiş sürecini biliyorsunuz sanırım. Kesintisiz iletişim paketi bitiminde TL yüklemeyi şu şekilde yapın derim. İlk yüklemede gelmeyecek büyük bir ihtimal ama ikinci üçüncü yüklemede hediye TL gelecektir. Şu konuda yazmıştım bi incele derim.

https://forum.donanimhaber.com/turkcell-paketler-guncel-kampanyalar-firsatlar-7-gun-24-saat-soru-cevap-yardim-tavsiye-taktik--137432399-402

• cn_e kullanıcısına yanıt

DO üzerinden kendiniz kontrol edin Akıllı 15 paketini çıkmazsa BOL paketler var.

https://forum.donanimhaber.com/turkcell-bol-paketler-ve-super-bol-paketler-platinum-bol-paketler--145115206

• inexo kullanıcısına yanıt
    Maalesef yok hocam, faturasızda en ucuz paket 29 tl, faturalıda ise 28 tl.

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/gnc-hos-geldin-2gb
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/hazir-kart-faturali-hat-gecis-paketleri/akilli-3gb-paketi2

BİMcell 250 dk 14 tl, 500 dk 16 tl, eğer sadece konuşma paketi istiyorsanız.

• muratoto kullanıcısına yanıt

Yok kardeşim. Verdikleri en ucuz tarife 8gb li o da 79.90₺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eşim in hattının geçişi için tarife bakıyoruz. Önceden Vodafone da Instagram Pass ve 10gb net e 49₺ veriyorduk. Buna uygun Turkcell paket var ise çok güzel olur.
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    55 lira 15 GB’lı tarife vardı faturasız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EBÖB -- 4 Şubat 2021; 13:40:34 >
  • Babam yeni hat arıyor tt'den geçecek (yazlıkta tt berbat çekiyor) 4 ay yazlıkta kaldığından internete ihtiyacı olacak, diğer zamanlarda sabit internet var evde, o yüzden 8 ay için internet gereksiz. Aşağıdaki paket ilgimi çekti. Buna benzer önerileriniz var mıdır? Ayrıca bu paketi kullanan arkadaşlar herhangi bir sorunla karşılaştı mı?

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/4-5-g-hizinda/dev-100gb-firsat

• muratoto kullanıcısına yanıt
    Dijital Operatörden çıkmıyor, Netten giriş yaptığımda bu paket hattınıza uygun değildir diyor.

Düzeltme : DO üzerinden Faturalıya Geçişe tıklayın Paketler gözükecek, bazen beyaz sayfa oluyor yenileyin, Tarifeyi seçin kayıtlı olan mail, adres, d.tarihi bilgilerinizi gelen şifreyi girin kısa zamanda aktif oldu bende.

15 Gb a 70 lira verdim 2020 de,
    16gb için 85 lira istediler.
    1 ay sabrettim faturaSIZ geçtim ( rahat paket değil)

telden aktif ettim.
    20GB 1000 dk 1000sm vergiler dahil 62.10 lira.
    Telekom Prime da 20gb 45 lira vergiler hariç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retro61 -- 10 Şubat 2021; 13:6:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygun kampanya var mı 6-8gb civarı için?
  • Turkcell Hoşgeldin 10 gb kullanıyordum 11 aydır. Bu ay son olacak. 10 gb + 750 dk = 39 TL (Taahhütsüz-Hazır Kart) gibi bir rakam ödüyordum.

Şimdi kampanyalara baktım da hem Turkcell Avantaj hem de Turkcell Rahat var. Bunların farkı ne ?

Rahat Gülümseten 8 GB tarifesi var 750 DK + 8GB + 1000 SMS aylık 36,90 TL ile Akıllı 10 GB Paketi 1000 DK + 10GB + 1000 SMS aylık 42 TL arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyi görünüyor. Dakika zaten doldurmuyorum, internette ortalama 7-8 GB gibi kullanıyorum genelde.

Bu ikisi de sanırım faturalı ve taahhütlü. Bunların yerine yine Hazır Kart taahhütsüz başka bir kampanya bulma şansım var mı sizce ?

EDİT :

Akıllı 10 GB Paketi Faturalı 1000 DK + 10GB + 1000 SMS aylık 42 TL olanı 23.02.2021 tarihi itibariyla başlattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekonline -- 23 Şubat 2021; 14:51:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

Uygun kampanya var mı 6-8gb civarı için?

Malesef Turkcell her ay fiyatlara 3-5 TL bindirim yapıyor.

Taahhütüm1 ay sonra bitiyor 10 GB için 39 ödüyorum ve baktığım Bol 8 veya bol 10 GB kampanyasına sene başından beri 8 TL civarında zam yaptı. Ya hazır karta geçip 1 ay kalıp faturalı ya dönmek yada başka operatöre geçmek farz oldu

• dekonline kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun. İyi paket.

• TT'den taşınacak bir hattımız var 750dk, 6GB, 500sms 22TL'ye kullanılıyor şu anda, TT paket aşımı ayağına sömürü yaptığı için taşıyacağız ama bu ayarda bir tarife yok gibi. En yakın Bimcell var galiba 750dk, 4GB, 750sms 23TL, daha uygunu varsa alıntılarsanız sevinirim arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

TT'den taşınacak bir hattımız var 750dk, 6GB, 500sms 22TL'ye kullanılıyor şu anda, TT paket aşımı ayağına sömürü yaptığı için taşıyacağız ama bu ayarda bir tarife yok gibi. En yakın Bimcell var galiba 750dk, 4GB, 750sms 23TL, daha uygunu varsa alıntılarsanız sevinirim arkadaşlar.

turkcelde en ucuz paket şuan 35 tl 500dk 6gb internet

• bilgi@sayar kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

Bu tarifeye türk Telekomdan geçebilir miyim?

• ademyildiz07 A kullanıcısına yanıt

Önce Turkcell Faturasıza geçip ardından TİM yada MH aracılığıyla geçilebilir. Diğer Akıllı 3 - 6 - 10 ve 20 GB paketlerine DO TİM MH yani her türlü geçilebiliyor. Esas olan önce Turkcell Faturasıza geçmek. Bu paketler Faturasızdan Faturalıya geçenlere özel paketler.

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/hazir-karttan-faturaliya-gecis/faturali-hat?place=filter

• Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU]

Dakika yok sadece aylık 25gb veriyor bugüne özel....

• faturalıdan faturasıza geçişte ve tekrar faturalıya dönüşte herhangi bir ödeme alıyorlar mı ?

• 
Sayfa: önceki 363364365366367
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.