Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: forever eagle Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.938
Cevap
574
Favori
1.307.586
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcell faturasıza geçmek istiyorum şu an vodafone kullanıyorum. 40-50₺ arası bol gblı paket var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benimde taahütüm bitti ama istediğim tarife yok. Platinum 25 79 TL idi ve onu istedim ancak o yeni turkcell'lilere içinmiş. Ben de Türk telekom'a taşınmak için kayıt oluşturdum bakalım ne olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İpad e appstore mağazası ödemeleri için paycell ekleme imkanı var mı arkadaşlar? Bazen indirimler kampanyaları oluyor paycell mobil ödemenin ondan yapabilmek güzel olur

• quote:

Orijinalden alıntı: pcp1rates

switch yazan kısım kontorluden faturalıya geçiş teklifleridir.

faturasız kullanıyorum. rahat paketini nasıl yapabilirim acaba ? Bir de rahat 3gb'da neden 6gb yazıyor biginiz var m ı ?

• Yakın zamanda taahhütüm doluyor. Gnc Fırsat Pro (14 GB + 5 GB sosyal medya olan paket) paketini kullanıyorum. 50-60 TL civarlarında hangi paketleri önerirsiniz ? Şimdiden teşekkür ederim.

• Mr.Loney kullanıcısına yanıt

Rahat Paketlere bulaşma derim bence. İşine yararsa Akıllı Paketlere bak bence.

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/hazir-karttan-faturaliya-gecis/faturali-hat?place=filter

• turktelekomdan akıllı paketlere geçiş oluyor mu

• Batophobia kullanıcısına yanıt

Benimde aynı şekilde 20 gün sonra taahhütüm bitiyor. Nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olur musunuz?

• Arkadaşlar turkcell platinum tarifem geçen ay bitmişti, vodafone redd tarifeye geçtim 30 gb 55 tl ödüyorum lakin internet çekim gücü rezalet benim bulunduğum bölgede. Pişmanım ve geri turkcelle döneceğim ama en ucuz platinum tarife 25 gb'lı olan var 79 tl. Daha uygun bir fiyat alabiliyor muyuz acaba bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

• Turkcell taahhüdüm haftaya bitiyor ben de geçmeyi düşünüyordum fakat genelde kırsalda çalışıyorum dediğiniz gibi çekmeme olasılığı yüksek. Vodafone a 1 aylık geçip tekrar Turkcel'le git gel yapınca cayma bedeli çıkıyor mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkangeze -- 27 Kasım 2020; 11:22:19 >
  • vodafone da hazır karttan (3gb-750dk-250sms) 29TL

Turkcell hazır kart a

29-33 TL arası ne var acaba minimum 3 gb

• muratoto kullanıcısına yanıt

Özel bir sebebi var mı?

• khan143 kullanıcısına yanıt

Forumda çok şikayet edilen bir paket. Geçenlerin yarısı pişman. 4 haneli banka v.s. numaralarına SMS atılamaması Net hızı memnun etmemesi Faturasız gibi ama Faturalı gibi Adı Rahat ama Rahatsız olan çok kullanıcı var. Uygun paketlere geçilemesi gibi v.s v.s. Kısıtlı bir paket sonuçta bunun yerine Akıllı Paketler daha mantıklı geliyor bana.

• Vodafonedan turkcell faturalıya geçmek istiyorum 15-20 gb arası ama taahhütüm mevcut nasıl bir işlem yapılıyor ne kadar öderim geçişte?

• Selamlar, telefonum 2 hatta izin veriyor. 2. bir hat almak istiyorum. Ne dakika ne internet hiçbir şey önemli değil sadece hat açık kalsın yeterli. minumum ücretle hangi tarife uygun olur. turkcel şart değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: amd1985

Selamlar, telefonum 2 hatta izin veriyor. 2. bir hat almak istiyorum. Ne dakika ne internet hiçbir şey önemli değil sadece hat açık kalsın yeterli. minumum ücretle hangi tarife uygun olur. turkcel şart değil.

faturasız alacan o zaman hocam. benım 2.hat öyle sadece telsiz ücreti kesiyor 2-3tl aylık

• Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU]
    Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU]
  • Merhaba. Turkcell faturalıdan faturasıza geçtim ve 30 gün oldu. Yeniden faturalı 79 TL lik platinum25 paketine geçmek istiyorum ama katıl butonu aktif değil sadece üç tane akıllı paket öneriliyor. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı acaba ?

• aateshh A kullanıcısına yanıt

Bayiiye gidip geçebilirsin.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim yanıt için. Müşteri temsilcisi yapamaz değil mi ?

• 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.