Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (357. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.926
Cevap
573
Favori
1.306.720
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sallakazandan turkcellde gecerli 4000/300 ya da 5000/400 cek denk gelirse paket yukleyebilirim ya da ucretini gonderebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 28 Eylülde rahat 3gb tarifesine geçtim. Şuan tekrar kontörlü hatta dönmem için 1 ay beklemem mi gerekiyor? 28 ekimde tekrar geçebileceğimi söylüyor mh kontörlü hatta bu doğru mudur, bilen var mı acaba çok teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • salla kazan dan indirim kuponu kazanan arkadaşlar ücret karşılığı alabilirim .

• berkaygen kullanıcısına yanıt

Ben de bu paketteyim kizimin kimligini verdim yazanlardan ayri haftada 2 gun 2gb haftalik internet veriyor salla kazan ayri

Gecen ay kendi pakedimi hic kullanmadim hediyeler yetti

• Türk telekom prime dan 37 ödüyorum. Faturasız hangi tarifeye geçeyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcut Turkcell müşterisiyim. Taahhütüm bugün bitiyor. Gençr fırsay pro kullanıyordum. Hangi pakete geçiş yapabilirim ?
    8-10 gb internet yetiyor

• Arkadaşlar smart paket 39 tl olan kapatılmış var mı bir öneriniz bugün hattı taşıma işlemi yapmam gerekiyor turkcell e

• Meandroslu kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

Bu iyi görünüyor sağolun hocam

• Meandroslu kullanıcısına yanıt

Siz sağolun. Dediğim Kesinlikle önce Faturasıza geçilmesi gerekir bu paketi alabilmek için.

• Vodafone faturalı hattYim 750dk 4+2 GB internet ve 750sms 32Tl ödüyor um tahattutum bu ay bitiyor 8 yada 10gb internet olan Vodafone faturasız tarife varmi aynı fiyata yada numara taşıma kampanyali olanı varmı turkcelde

• merhabalar ayın 19 unda taahüt bitiyor yardımcı olacak varmı turkcell 3+2 500 dk 32 tl idi bu fiyata daha iyi ne var diğer öperatörler ama kriterim 12 ay sabit fiyat ve faturalı köntürle uğraşamam tabi birde fazla gb olursa da göz çıkarmaz yani :D

• Selamlar, Türk Telekom faturalı hat kullanıyorum. Öncesinde problem olmamasına karşın son 1 ayda evimde atorma odasında ve mutfahta telefon görüşmesi yapamıyorum. Telefonla görüşmek için balkona yada çocuk odasına geçmek zorunda kalıyorum.

T.Telekom a bildirdiğimde ileriki dönemlerde iyileştirme yapılacağına dair bilgi sms i aldım ama bu şekilde de olmuyor. Hattımda 2 adet taahhüt varmış, birisinden 90 diğerinden 80 tl gibi 3-4 aylık fark çıkıyor. Toplamda 170 tl gibi.

En problemsiz ve karlı yolla Türkcell de (gerekirse vodafone de olabilir) hangi pakete geçiş yapabilirim. Şu andaki kullanımım 12gb + 1000dk + 1000 sms 49 tl.

• Gecen gun turkcell mobili kontrol ettigimde bol 10 tarifesini onerdigini gordum.
    10 gb 1000 dk. 300 sms 49.90 tl
    Yilda 3 kere 20 gb hediye, daha iyi tarifeniz yoksa dijital operatorden bir kontrol edin derim.

• Gecen gun turkcell mobili kontrol ettigimde bol 10 tarifesini onerdigini gordum.
    10 gb 1000 dk. 300 sms 49.90 tl
    Yilda 3 kere 20 gb hediye, daha iyi tarifeniz yoksa dijital operatorden bir kontrol edin derim.

• sailor24 S kullanıcısına yanıt
    1 ay kalmıştı. Sayende 1 sene daha uzattım. Sağol hocam

• sailor24 S kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler. Bende kaptım hemen.

• onenumber54 O kullanıcısına yanıt

10gb 750dk 250sms 35 TL ye faturasız tarife var, 8gn 750dk 250sms 32 TL ye yine faturasız tarife var

• Türk telekomdan Turkcell e geçmeyi planlıyorum . 7 günüm var taahhütname nin dolmasına yarın başvursam sorun olur mu ? Yoksa daha kısa süredemi başvurayım .
    10 GB ve üstü faturalı bakıyorum en uygunu sizce hangisi ? 50-55 TL üstüne çıkmak istemiyorum fiyat olarak açıkçası .

• Selamlar.

Turkcell elçi yakını 20gb kampanyası için 3 adet şifre mevcuttur.

(mevcut turkcell liler cayma bedelsiz bu pakete geçebilir)

HY 1000dk, 500sms, 20GB internet (Tcell içi sınırsız)

Aylık 59.90TL

Şifre bedeli 1 defaya mahsus 100TL dir.

İlgilenirseniz geri dönüş bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.