Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (355. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: .:EmR@H:. Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.926
Cevap
573
Favori
1.306.786
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _fırtına_

Arkadaşlar selamlar. 750-1000 dakikası , 1 ya da 2 gb interneti olan faturalı/faturasız en uygun paket hangisidir? Çok fazla interneti olmasına gerek yok.Bakındım ama hiç uygun bir şey bulamadım.
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/hazir-kart-faturali-hat-gecis-paketleri/faturali-firsat-midi-paketi
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/hazir-kart-faturali-hat-gecis-paketleri/faturali-600dk-plus-paket
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/turkcell-rahat-paketler/rahat-firsat-5gb-paketi

• thundere kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeen kullanıcısına yanıt
    Faturalıya geleceksen bekleme şartı yok. TT'da hat açılır açılmaz gelebilirsin.

• Merhaba, Turkcelle lifecell hoşgeldin taahhütüm bitti. Önerebileceğiniz uygun fiyatlı faturasız tarifeler var mı ?

• Merhaba GNC 59 tl 14 GB + 5 Gb sosyal medya tahadütütüm bu ay son bulacaktı.

bende turk telekoma geçip tekrardan turkcele geçecektim. GNC ile 64 lira olan aynı tarifeye geçecektim

Az önce 532 beni aradı 16 gb + 5 gb sosyal medyalı GNC 16 avantaj paketını teklif ettiler 69 tl. Diğer fakette zaten 14 gb li versiyonuydu.

Bende kabul ettım ve tahadütlü değil dediler. orasını anlamadım istediğin zaman değiştirebilirsin paketini vs dedi tamam dedim ve şuan tanımladılar.

bende şuanlık durum bu arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 10 gb veya 1 - 2 fazla İnternet içeren en uygun tarife nedir, 24 eylül de geçme sğrem dolacak şuan TürkTelekom faturalı abonesiyim, ön ödemeli veya faturalı farketmez ama fatura aşım stop özelliği olursa sevinirim. Var mıdır tavsiyeniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mesajım bulunsun paketim bitiyor. 10 gb üstü 50 liraya kadar uygun paketler bakıyorum.
  • Pulsefire Soraka kullanıcısına yanıt
    fiyat ve detaylar hakkında bilgi alabilir miyim?
  • Faturasızda, taahhüt bitiminde başka operatöre geçip hemen dönüş yapılabiliyor mu. Faturalı için beklemek gerekmiyor diye biliyorum ama faturasız için durum nasıl

• ebilgili E kullanıcısına yanıt
    Faturasızda Taahüt olmaz. Tekrar Turkcell Faturasıza gelinecekse Yeni Müşteri sayılabilmesi için 30 gün şartı var.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• ebilgili E kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulsefire Soraka -- 20 Eylül 2020; 19:33:43 >
  • halihazırda 8gb 750 dk 39 tl oduyorum turkcele ama yetmıyor min 15 gb netli bir pakete gecmek istiyorum nisana kadar taahutum var boyle bır sansım olur mu
  • Arayışta yim bence gn. 49 luk paketim bitiyor.59 yapmislar ayni paketi.oneriniz nedir min 10 gb?

• 750 dk
    250 sms
    9 cigolayt

40tl ödediğim akıllı fatura özellikli paketimi taahhüt bittiği için ve turkcell'den memnun olduğum için

1000dk
    300 sms
    8 cigolayt

45tl akıllı faturasız pakete geçtim, çok avantajlı olmadı ama 1 senedeki fiyat artışlarını düşününce turkcell'de en iyisi bu gibi geliyor.

İlgilenenler için yeni geçtiğim paket Bol 8
  • quote:

Orijinalden alıntı: valerio

halihazırda 8gb 750 dk 39 tl oduyorum turkcele ama yetmıyor min 15 gb netli bir pakete gecmek istiyorum nisana kadar taahutum var boyle bır sansım olur mu
    taahhüt varken operatör içi tarife değiştirmek cezasız
  • Merhaba, Vodafone kullanıyorum ve taahütüm bu ay doluyor. Yavaş internet bağlantısından ve sinyal problemlerinden dolayı hattımı taşımak istiyorum. Turk telekomda da aynı şeyleri yaşayacağımı düşündüğümden Turkcelle geçmeyi planlıyorum. Öğrenciyim faturalı hatta geçicem ve otomatik ödeme talimatı vericem. 10-12 gb internet, 500dk 200-300 sms gayet yeterli uygun tarifeler veya tarife önerileriniz var mı?

• Vodafone beni de biraz bezdirdi. Turkcell'e geri dönmek istiyorum. Şu paketin fiyatı diğer paketlere göre daha uygun duruyor. Daha iyi bir tavsiyeniz var mı? Faturalı kullanacağım.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/super-firsat-8gb-paketi
  • 
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.