Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (327. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: m_cmlc , m_cmlc , ukazancioglu Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
10.926
Cevap
573
Favori
1.306.630
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 325326327328329
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hakanberber53 H kullanıcısına yanıt
    Evet var, dijital operatör uygulamasından tanımlayabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balotelli

Taahhüt bitimine 1 ay kaldı şimdi geçmekle bittikten sonra geçmek arasında bir fark var mı? Beklemek daha mı mantıklı?
    2 ay var benim taahhüt

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dark-Eagle1903 kullanıcısına yanıt
    Bu 8gb 39 TL lik kampanya için hangi mesajı gönderiyoruz hiçbir yerde bilgi bulamadım

• Bu 8gb 39 tllik pakete gecerken veya gectikten sonra önceki paketimiz icin iptal sms atiyormuyuz, yoksa yenisi tamamlaninca eski paket otomatik kapaniyormu?

• TURBOSUPERFIRSAT yaz
    2200 a gönder.
    39 liralık 8 gb 750 dk paket için

• quote:

Orijinalden alıntı: undermunder

2 ay var benim taahhüt

Alıntıları Göster
    şu an geçebilirsiniz bir ceza yok gelen mesajda da size bu yeni paketi iptal ederseniz şu kadar eski kampanyandan sağlanan bedel erken iptal bedeli olacaktır diye rakamı yazıyor ve güzel yanı bu iptal bedeli sadece eski kampanyanızdan kalan süre sonuna kadar mesela benim 10.06 da bitiyordu paket bana gelen mesajda 09.06 ya kadar iptal edersen bu iptal bedeli alınır yazıyor . o tarihte sonra bu yeni kampanyanın iptal bedeli ayrıca gelecek herhalde eğer erken iptal edilirse.

• lider06 kullanıcısına yanıt
    İle Özel 2 GB kampanyası hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark-Eagle1903

şu an geçebilirsiniz bir ceza yok gelen mesajda da size bu yeni paketi iptal ederseniz şu kadar eski kampanyandan sağlanan bedel erken iptal bedeli olacaktır diye rakamı yazıyor ve güzel yanı bu iptal bedeli sadece eski kampanyanızdan kalan süre sonuna kadar mesela benim 10.06 da bitiyordu paket bana gelen mesajda 09.06 ya kadar iptal edersen bu iptal bedeli alınır yazıyor . o tarihte sonra bu yeni kampanyanın iptal bedeli ayrıca gelecek herhalde eğer erken iptal edilirse.

Alıntıları Göster
    Hocam benimde haziran 9'unda bitiyordu kampanyam biraz önce bu 39 olana geçtim eski tarifemden kalan internetim vs silindi bu yeni tarifenin interneti geldi , iptal bedeli vs alınacak mı bizden , alınmaması lazım zira turkcell'de devam ediyoruz ??

• Hocam dediğim gibi aman interneti düzgün kullanın 😀 benim gibi 2 fatura ödemeyin gün veya kota bazlı yani paket gün olarak yenilene ne kadar dikkat

• Hangi il için var hocam bunu nasıl alıyoruz

• 39 iyi bir fiyat ama 8gb nedir yahu. Bende de sarı günler var 15gb, bu ay dolacak. En az 15-20gb internet lazım. Eğer aynı fiyata devam ettirmezlerse hazır kart’a geçip diğer operatörlerden güzel 12 aylık bir tarife bakarım. Artık devir hiçbir operatörde 12 aydan fazla kalmama devri. Keriz yerine koyuyorlar eski müşterileri..

• Benim 10 GB 70 TL ödediğim lifecell tarifem dolduğunda bana 100 küsür liralık tarife çıkardılar ben de operatör değiştirdim iki ay sonra beni arayıp 15 GB tarifeyi 59’a vermişlerdi. Diğer hattımdaki 15 GB 59 TL olan taahhütüm de iki ay sonra dolacak. Ben de bekliyorum uygun fiyata güzel bir tarife.

• Benim paket lifecell sarı günler idi bugün doluyordu. Müşteri hizmetlerini aradım 15 gb 1000 dk 250 sms 69 tl ye kabul ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Hocam benimde haziran 9'unda bitiyordu kampanyam biraz önce bu 39 olana geçtim eski tarifemden kalan internetim vs silindi bu yeni tarifenin interneti geldi , iptal bedeli vs alınacak mı bizden , alınmaması lazım zira turkcell'de devam ediyoruz ??

Alıntıları Göster
    bu yeni paketi iptal etmediğiniz sürece alınmayacak. size gelen mesajlara bakın onlarda detaylı yazıyor hangi tarihten önce tarife değiştirirseniz kaç para ceza bedeli diye
  • Lifecell sarıgünler taahhütüm bitiyor 15 GB 1000 DK idi. Tekrar aynı paket 69 tl, 8gblık pakette yetmeyebilir bana var mı önerisi olan?

• Gnç firsat pro daki hattıma şu teklifler geldi. +5GB sosyal medya içinde veriyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Gnç firsat pro daki hattıma şu teklifler geldi. +5GB sosyal medya içinde veriyorlar.

30 yaşındayım bu paketleri bir şekilde kullanabilmenin yolu var mıdır?

• martı jonathan liv. M kullanıcısına yanıt
    25 yaş altı bir TC tanımlarsan teklif edilebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

25 yaş altı bir TC tanımlarsan teklif edilebilir.
    Hocam slm bu ilk kez turkcele geçeceğim ben 25 yaş üstüyüm.Bu 25 altı tc tanımlama nasıl yapılıyor acaba?Bayide mi yapacağız?

• 
Sayfa: önceki 325326327328329
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.