Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.903
Cevap
574
Favori
1.303.921
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar turkcell de çalışıyorum faturalıya geçmek isteyen veya numara taşımak isteyene yardımcı olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jedi Mind Tricks

arkadaşlar turkcell de çalışıyorum faturalıya geçmek isteyen veya numara taşımak isteyene yardımcı olurum.

Ne gibi yardiminiz olur hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pemaxs P kullanıcısına yanıt
    Ben de merak ettim. Ekstra avantaj mı?
  • quote:

arkadaşlar turkcell de çalışıyorum faturalıya geçmek isteyen veya numara taşımak isteyene yardımcı olurum.

Numaram yarın sabah Turkcell!e taşınıyor. Ne gibi avantajlar var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furfat

Düzenli yükleme yapan turkcell aboneleri için süper avantaj paketi yeniden başlamış numara taşımaya kapalıdır ayrıntılarhttps://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/yeni-hazirkart-sadakat-programi-super-avantaj

Bunu nasil kullanabiliriz bayiden mi talep edecegiz ?? Bayiler çakallik yapiyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vodafone ile olan taahhütüm ay basında bitiyor

turkcell e taşımak istiyorum numaramı

uygun tarife varmı acaba ?
  • arkadaşlar sıradan bir çalışanım kendime bile faydam yok ekstra avantaj olarak islemlerinizi hızlı halledebilirim veya sorunuz vs. varsa yardımcı olabilirim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Jovi

quote:

hangi pakete geçiyorsunuz hocam? turkcellin fiyattan ziyade hizmeti önplanda biliyorsunuz. 50 mbit hiz alabiliyorsunuz 4.5 g den. fizy lifebox tv+ gibi bazı paketlerde bedava olan uygulamaları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jedi Mind Tricks -- 23 Ekim 2017; 11:13:23 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jovi

quote:

hangi pakete geçiyorsunuz hocam? turkcellin fiyattan ziyade hizmeti önplanda biliyorsunuz. 50 mbirlt hiz alabiliyorsunuz 4.5 g den. fizy lifebox tv+ gibi bazı paketlerde bedava olan uygulamaları var.

Engel Tanımayanlar 5GB
  • quote:

arkadaşlar sıradan bir çalışanım kendime bile faydam yok ekstra avantaj olarak islemlerinizi hızlı halledebilirim veya sorunuz vs. varsa yardımcı olabilirim :)

turkcell çalışan şifresi gönderebiliyormusunuz?

• Arkadaşlar sadece her yöne konuşma 20 tl civarı güzel bir şey çıkar mı?

Şuan 300 dk 22 tl buldum en uygun var mı bildiğiniz başka

• quote:

Orijinalden alıntı: orhunn

Sadakat programi teklifleri duzenli yuklemeyle vs ilgili değildir ordaki şartlardan birini saglayan aboneler alabilir keza az yükleme yapan aboneler daha rahat faydalanabilir, hatta 9 ay ve üzeri tl yüklemeyenlere özel Superavantaj plus paketi var ekstradan 10tl telsiz borcu siliyor. Aynisi sohbet400 de falan da var.

Müşteri hizmetlerinin tarafıma vermiş olduğu cevap bu şekildedir

• quote:

hocam merhaba bende vodafone dan turkcell e geçmeyi düşünüyorum.. hatta vodafone da taahhütüm bulunduğu için 90tl gibi bir rakamı ödemeyi de göze aldım.. 500dk 2-3gb ilk etapta bana yeterli olur.. hangi tarife mantıklı olur yardımcı olursan sevinirim..
  • quote:

arkadaşlar sıradan bir çalışanım kendime bile faydam yok ekstra avantaj olarak islemlerinizi hızlı halledebilirim veya sorunuz vs. varsa yardımcı olabilirim :)

Merhaba hocam genç tarife hazirkartliyim yılbaşından sonra fiyatlar ne olur bekleyeyim mi yoksa yılbaşından sonra mi faturalı yapayım mesajla faturalı tarifeler geçiş varmi

• Merhaba arkadaşlar turkcell esnaf 4 paketine olan tahhattütüm bugun bitti hattımı esnaf paketinden normal haızr karta çevireceğim acaba interneti bol hesabı uygun iyi bir tarife varmı üst limitim 50 lira yaşım 26 genç tarifelere katılamıyorum o yüzden yardımcı olan ardaşlara şimdiden teşekkürler

• BİMcell de "16 TL - 2GB 500DK" paketi kullanıyorum.

25 yaş üstündeyim,

2 GB internet 300 dk yeterli,

25 TL den fazla ödemek istemiyorum.

Uygun paket var mı acaba?

• önceliklenyoğun çalıştığım için bakamadim özür diliyorum herkesten. hocam sixe 500 dk 1000 sms 2 gb 29 tl olan paketi öneririm yeni çıktı.

edit: faturalıya geçmek isteyene, hat taşımak isteyene bayiye getirtmeden istediği pakete taşır sim kartını ücretsiz kargoyla yollarım. anlaşmalı kargo var. donanımhabere kıyağım olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jedi Mind Tricks -- 6 Kasım 2017; 11:14:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sile

quote:

Merhaba hocam genç tarife hazirkartliyim yılbaşından sonra fiyatlar ne olur bekleyeyim mi yoksa yılbaşından sonra mi faturalı yapayım mesajla faturalı tarifeler geçiş varmi

Mesajla geçilmiyor hocam ama isterseniz ben geçiş yaparım size özelden konuşuruz. fiyat konusu turkcell dr hiç belli olmaz. vergiler vs. artacagi için yılbaşından sonra fiyatlar artabilir söylentisi var. ama yıl sonu bir kampanya da çıkabilir hiç belli olmaz. şuan bilgimiz yok.

• WinPeAcE kullanıcısına yanıt
    maalesef hocam bayideyim ben bize dahi indirim yok.

• Jedi Mind Tricks J kullanıcısına yanıt
    Vodafone faturasız hat kullanıcısıyım. Faturasız hat eşime kayıtlı, onu kendi üstüme taşıyıp (40 tl ücreti varmış vodafoneda) sonra Turkcelle geçmeyi planlıyorum.

Aşağıdaki tarife en uygun tarife gibi. 3 gb internet olaydı tabi daha iyiydi.

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/eko-2-gb-paketi?source=CMS&place=campaigns_category

Sizin aracılığınızla bu tarifeye geçsem devir işlemini daha uyguna yada aynı paraya halletme şansımız olur mu ve daha önemlisi tarafıma yollayacağınız kart 128 kb olabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.