Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.835
Cevap
567
Favori
1.292.887
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
116 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çocuğunuzu hattın kullanıcısı olarak tanımlayıp, GNÇ tarife ve paketlerinden faydalabilirsiniz.

Turkcell.com.tr üzerinden numara taşıma talebi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LastFaded -- 8 Mayıs 2017; 17:6:43 >
  • anatolia28 A kullanıcısına yanıt
    GNÇ Full 4 GB Kampanyası'ndan bahsediyorsunuz sanırım.

4 GB olan internet paketinin 2 GB'ı 22:00 - 06:00 arasında geçerli.

İlk mesajda yer alan 10.5 GB kombosuna gece interneti dahil değildir. Gece interneti de hesaba katılırsa 12.5 GB oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LastFaded -- 8 Mayıs 2017; 17:12:52 >
  • LastFaded kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlaşıldım galiba, bu paketler 90TL'den başlıyor. Bana ev+cep toplam 10GB yeter demek istemiştim. Kablo'ya tahhüt bitiminde 26TL Vodafone'ye ise 15TL vereceğim. Yani bana 41TL'den daha ekonomik paketler gerekiyor.
  • RiorraW R kullanıcısına yanıt
    GNÇ Full 4 GB Kampanyası'ndan bahsediyorsanız, aynı fiyatta o paketten daha iyisi yok şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LastFaded -- 8 Mayıs 2017; 17:17:17 >
  • Data hatları için kampanya yok mu 8gb üzeri ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • carpenokte kullanıcısına yanıt
    Data hatları hakkında bilgim yok.
  • bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    41 TL'den daha ucuz olup 10 GB internet içeren tarife veya paket yok.
  • 40-45tl civarına interneti en bol olan tarife hangisidir acaba ?

edit: tt den taşıyacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thehawk -- 8 Mayıs 2017; 18:37:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rehberr

Arkadaşlar ben de Turkcell'e geçmeyi düşünüyorum. Türk Telekom dayım . Nasıl bir kampanya önerirsiniz interneti bol

25 yaş altı birinin TC kimlik numarası ile en üstteki paket olur. Haftada bir salla kazandan şansın da artar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • keşke şu devreden internet kotasından yemeye başlasa ama ilk o ayın normal kotasından gidiyor sonra devredene geçiyor
  • Turkcelle yeni taşıdım hattı kontörlüye hatta hiç bakiye yok,hediye internet var mı yararlanabileceğim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LastFaded kullanıcısına yanıt
    Başlıkta 10GB - 30TL yazıyor diye gelmiştim konuya, neyse boşa vakit kaybettik.
  • thehawk kullanıcısına yanıt
    25 yaşından küçükseniz GNÇ Full 10 GB Kampanyası - Yeni Müşteri

25 yaşından büyükseniz Bol 3 GB Paketi
  • İlk mesajı okuyabilirsiniz.
  • bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    Başlıkta 10.5 GB = 30 TL yazıyordu. Olmayan bir şeyi yazmadım, konu içeriğine bakarsanız olduğunu görürsünüz. Hatta bir aylık veri kullanım detaylarımı da ekleyim.

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU]

Boşa zaman kaybettik yazmak yerine teşekkür edebilirdiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LastFaded -- 8 Mayıs 2017; 21:23:49 >
  • Emeğe saygı 👍🏼 Teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seas79 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Güzel mesajınız için teşekkürler.
  • Konu sahibine teşekkürler.
    Bende yorum yapayım: Turkcell:
    -Ucuz paketlerde gerçekten kötü(BİM level maksimumda)
    -Faturasız pakette gerçekten kötü(BİM yine level Maksimum)
    +Yeni hatta orta sayılabilir(6 Aylığına 20 Liraya 2 Gb İnternet 24 verirseniz 3+1 GB gece Ek paketler de dahil)
    +Faturalıda orta sayılabilir.
    ++Yüksek yüklemeye yüksek kazanma fırsatı(GNCTRKCLL ile 30 lira üstünde +1 GB ile.)
    Turkcell kendi ayağına 15'lik efsane mini paketini kapatarak sıktı.Yoksa gerçekten iyi paketleri olabiliyor.(300dk 1GB 15 Lira idi)
  • kty28 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

Üç operatörü de kullanmış biri olarak, en kalitelisi Turkcell. Diğer operatörlerden pahalı fakat verdiği hediyeler ile bunu telafi ediyor.
  • Şuan bu paketteyim

https://m.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/hazir-kart-faturali-hat-gecis-paketleri/kontrol-ekstra-paket

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.