Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (303. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.938
Cevap
575
Favori
1.307.681
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gunaydin beyler, faturalı hattim var turkcel, dakika konusma paketim bitti. Yeni faturaya kadar En uygun 5 gun icin hangi paketi alabilirim. Max 250 dak. yeter sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba ben türkcellden vodafone geçtim 2 gün önce şimdi tekrar geri geçicem geçiş için aklınızda olan bir tarife var mı ?

15 gb internet olsa yeterli 500 dk yetiyor bana

• Mevcut müşteriyim taahhütüm bitiyor. Bana 1 yıl taahhütlü teklif ettikleri paket 10 gb 500 sms 49 TL. Fiyat iyi midir? Yoksa birkaç günlüğüne hattı taşıyıp döneyim mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: hbasdereli70

Mevcut müşteriyim taahhütüm bitiyor. Bana 1 yıl taahhütlü teklif ettikleri paket 10 gb 500 sms 49 TL. Fiyat iyi midir? Yoksa birkaç günlüğüne hattı taşıyıp döneyim mi?
    hattı taşıyıp dönme meselesi son 3 ay içinde veya belli bir tarihten önce diye detaylar kısmında belirtiliyor verilen tarifenin detay kısmını incelemenizi öneririm sonra başınız ağrımasın
  • 9 Martta taah. bitiyor mevcut tarife 5 gb 750 dk 39 tl idi lifecell den. Şİmdi aynısına 49 tl diyor turkcell.

Gidip geri gelsem hangi tarifeye geçebilirim. 5 gb 750 dk yeterli annem kullanıyor hattı.
  • 6 gb 1000 dakika 79 tl ödüyorum bir hatta
    Bu hat üzerime olmadığı için hat değişikliği de yapamıyorum.
    . .
    Martta taahhüt bitiyor, geçebileceğim 50 tl civarına 4 6 gb arası paket varmı dır. Sıcak fırsatçı için berbat bir fiyat ama mecburen :(
    Not:hat faturalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Numara taşıyınca, Rahat tarifeler 26₺'den başlıyor, taahhüt gerekmiyor. Ama sadece şubeden yapılıyormuş.

Diğer taahhütlü tarifeler en az 40₺'den başlarken, bu Rahat tarifenin olayı nedir?

@Emrah_d: gidip geri gelmek için en az 3 ay belki daha fazla süre şartı var tüm gsm'lerde.
  • kartal0001903 kullanıcısına yanıt
    Tam size göre alttaki ss'de aldığım paketi öneririm.
    1 yıllık sözleşmeli ve Faturalı olarak 2 paket var;
    44 ₺'ye 10 GB ve 55 ₺'ye 12 GB ve paket içeriği de var tabii.

Ben 44 ₺'ye olan paketi aldım.

İçeriği ise:

44 ₺'ye 10 GB, HY 1.000 DK, 100 SMS, ilk ay için 1 ay boyunca 20 GB Hediye veriyor.

Bundan önce başka pakete niyetim vardı.
    Normalde sözleşmem geçen gün bitmiş ve Turkcell'e gidip GNÇ paket bakıyordum bir tane seçtim (altta 1 yazan ss olarak ekledim) ama yeni gelenlere yönelik paketmiş ve epey cazip gelmişti. Bunun için 3 günlüğüne herhangi bir operatöre (mesela faturasız Turk Telekom'a geçtim) geçiş yapıp işlem bitiminde hemen tekrar Turkcell'e gidip paket geçiş işlemlerini yaptık. 3 güne Turk telekom'a geçiş yapıldı (bu süre içinde TL vs yükleme yapmadım tekrar Turkcell'e geçeceğim için) eşim için de başka paketlere bakınırken alttaki 2. ss görsel olan pakete denk geldim. Ve bekleme süresinde iken dün hemen tekrar Turkcell'e gidip o paketi söyleyip geçiş işlemleri yaptık 3dk sürmedi.
    Salı günü sabahı aktif olacak. :)

Durumumu izah ettim belki faydam olur diye, bu süreçte sıkılmayıp okuyanlara teşekkürler. 😁🤗

1. ss
    Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU]

2. ss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLasTeaR -- 1 Mart 2020; 18:13:39 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Şöyle bir paket de var, bilmeyen ve isteyen varsa eğer.

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/canim-kendim-15-gb-paketi?nativeapp=true&nativePlatform=android

• Arkadaşlar bol SMS olan paket biliyor musunuz ? 5000 civarı.
  • BLasTeaR kullanıcısına yanıt
    Hattı taşımak mı gerekiyor yoksa direk geçebiliyormuyuz o kısmı anlamadım, bana hat taşımadan geçilebilecek tarifa lazım ama maalesef 50 tl altına 4 gb bulamadım, en uygun 64 TL diyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • faturalıdan hazır karta geçişte ne kadar cayma bedeli çıkacağı nasıl hesaplanıyor
  • TürkTelekom hattımı kapatıp yeni numara almak istiyorum, istediğim numarayı buldum fakat o önerilerde GNC Fırsat paketlerine erişemiyorum, en mantıklı 10GB 44₺ var. Ayrıca, faturasız paketlerin interneti daha mı çabuk bitiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: kartal0001903

Hattı taşımak mı gerekiyor yoksa direk geçebiliyormuyuz o kısmı anlamadım, bana hat taşımadan geçilebilecek tarifa lazım ama maalesef 50 tl altına 4 gb bulamadım, en uygun 64 TL diyor
    Vallahi kardeşim paket bu, Yeni gelenlere özel sanırım. Gidip Turkcell'e sorabilirsin. Aşağıya ss attım. 3 gün TurkTelekom için 3 gün de Turkcell için bekleyeceksin.
    Mesajını gördüm yardım niyetine yazayım istedim, böyle paket de başka yerde bulamazsın. Yine de sen bilirsin.
    Hea, o kadar yazdım ya, çok kibarsın!

• Kullandığın ayları hesaplayarak. Onu da Turkcell'den öğrenebilirsin ancak.

• kaybolanpena kullanıcısına yanıt
    "faturasız paketlerin İnterneti daha mı hızlı bitiyor" derken? Ne alaka? 🤔 Öyle bir şey yok, unut onu. Böyle bir şeyi de ilk defa duyuyorum :) kullandığın kadar kotandan gider. Cihazın Ayarlar kısmındaki Veri Kullanımı kısmından kontrol edebilirsin.

• BLasTeaR kullanıcısına yanıt
    Mesajınız için teşekkür ederim,.kusura bakmayın Yukarıda belirtmiştim hat sahibi yanımda değildi o yüzden tekrar sordum . Emeğiniz için teşekkür ederim

• kartal0001903 kullanıcısına yanıt
    Peki önemli değil..
    Hımm, hat sahibine de ulaşamıyor musunuz ? 🤔
    İsterseniz numarayı üzerinize alabilirsiniz şubeye gidip, tabii hat sahibi de olması gerekiyordu sanırım.
    Onun haricinde faturalı veya faturasız fark ediyor muydu aradığın paket? Olmadı müsait zamanda bakarım sizin için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLasTeaR -- 3 Mart 2020; 23:56:4 >
  • 3-4 ay önce 29 lira olan faturam bu ay 46 geldi , uyguna güzel fiyat perferomans bi paket önerebilir misiniz

• terapist94 T kullanıcısına yanıt
    Turkcell'liyseniz Dijital Operatör uygulaması üzerinden yüksek gelen faturanızı kontrol edebilirsiniz.
    Onun haricinde sözleşmeniz bittiyse, paket önerisi için bütçe ve kullanım içeriği ile birlikte Faturalı / Faturasız olarak söylerseniz daha iyi yardımcı oluruz.

• 
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.