Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.835
Cevap
567
Favori
1.292.866
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
116 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Taahüt'üm 25 kasımda bitiyor, başka bir sağlayıcıya geçeceğim yada turkcell'de 8-10 gb internet pakedi olan birşeye ama fiyatı 50 tl civarı olsun istiyorum .. Bildiğiniz önerebileceğiniz bir paket var mı ? Lifecell'de olur.
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Hocam, paylaştığınız GNÇ Süper 10GB 49 Tl fiyatıyla uygun geldi . Daha iyi kombinasyon vardı . Max 49 liraya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vardı derken? Faturasız paketler pek iyi değil bu aralar. O kötünün iyisi.

Hocam pardon klavye hatası olmuş . Bu paylaşılan paketten daha avantajlı Var mı diye size soracaktım :)

• Faturasızda yokta, faturalı şu var.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/gnc-firsat-super

• 1 Yıldır Turkcell'e yeni geçiş yaptığım için 45 TL ye Faturasız Lifecell Hoşgeldin 7 ( Her Yöne 1000 Dk, 100 Sms ve 7 GB İnternet) Paketini kullanıyordum. Yarın İtibariyle pakerimin süresi bitiyor. 500-750 dakika, 6 GB ve Üzeri bir tarife önerme imkanınız var ise paylaşabilirseniz memnun olurum. Mümkünse yine faturasız kullanmak istiyorum.

3 ekimde numara taşıma ile GNÇ AVANTAJ 6gb paketine geldim. İle özel 2gb hediye başvurumu da yaptım, ilk ay hediyemi de aldım.. Şimdi bu paketten GNÇ HOŞ GELDİN 15 GB paketine geçersem, ile özel 2gb hediyemi almaya devam edecek miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanihba -- 3 Kasım 2019; 15:30:2 >
  • kanihba K kullanıcısına yanıt
    Evet devam eder.

• Faturasız yıllık,3 yada 6 aylık konuşma paketi var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gahmetk -- 3 Kasım 2019; 22:33:30 >
  • Arkadaşlar şu tarife nasıldır sizce geçmeli miyim? Yakın fiyatlara daha fazla interneti olan tarife var mi Turkcell de yeni gelen musterilere?
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/turbo-firsat-55

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PREDATOR066 -- 4 Kasım 2019; 12:15:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PREDATOR066

Arkadaşlar şu tarife nasıldır sizce geçmeli miyim? Yakın fiyatlara daha fazla interneti olan tarife var mi Turkcell de yeni gelen musterilere?
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/turbo-firsat-55
    Pakete Turbo Fırsat 55 Kampanyası bitiminde gelinebilir.
  • Selamlar türkcellden arandım biraz önce, taahhütüm önümüzdeki ay bitiyordu,

59 tl ye 14 gb paket önerdiler, gece gündüz ayrımı olmadan, + olarak 5 gb geliyıomus her ay instagram, whattsap kullanılabiliyormuş.

önceki tarifem 57-58 lira genç 4gece 4 gündüzdü
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Pakete Turbo Fırsat 55 Kampanyası bitiminde gelinebilir.

Alıntıları Göster
    Samsunlulara özelmis nasil bir kampanyaysa geçemiyormusuz baska bir tarifede bulamadim bi ara sari günler vardi 15gb oda kalkmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turbo Fırsat Avantaj+
    500 Dk
    HER YÖNE
    10 GB
    İNTERNET
    49.9TL/AY

By fiyat aralığında en mantıklı faturalı hat bu sanırım. Başka paket bulamadım.
  • arkadaşlar 16 yıl sonra faturalıya geçeyim diyorum ama faturalı nasıldır bilmiyorum :)
    ben telefondan internet kullanmıyorum o nedenle midi plus diye bir paket öneriyor (3 gb. internet+500 dk.+1000 sms) 25 tl.

bu pakete geçersem 25 tl. dışında ödeyeceğim bir vergi falan çıkartırlar mı ?
    telsiz kullanım ücretini mutlaka eklerler ama başka olur mu ?

diğer konu ise 1 yıl sonra tekrar hazır karta geçme imkanı oluyor mu ?
  • C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    hayır başka bir vergi çıkmaz, alınabilecek en iyi faturalı tarife bence, bir de 22 TL 600 dk olanı var teklif etseler onu alırım

taahhüt bitince faturasıza dönebilirsin, ücret çıkarırlarsa taşıma yaparsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 8 Kasım 2019; 8:42:2 >
  • Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU]
    Böyle bir mesaj atmış turkcell amca...
    Sözleşmem lifecell süper avantaj 39 tl
    44 TL olacakmış buna haklari var mı?

• Arkadaşlar Türkcell'de taahhütüm var, bir kereliğine mahsus paket düşürmeye izin veriliyor diye duydum. Doğru mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

hayır başka bir vergi çıkmaz, alınabilecek en iyi faturalı tarife bence, bir de 22 TL 600 dk olanı var teklif etseler onu alırım

taahhüt bitince faturasıza dönebilirsin, ücret çıkarırlarsa taşıma yaparsın
    bilgi için teşekkürler

evet o 22 tl. olanı gördüm ama tam karar veremedim ,normalde telefondan internet kullanmıyorum ama acaba mecbur kaldığım bir zamanda kullanırmıyım diye düşünüyorum :)
  • piyalida P kullanıcısına yanıt
    Hayır hemen iletişime geçip sözleşme üzerindeki fiyattan devam etmek istediğinizi söyleyin, düzelticekler. Herkese yapmaya başladılar hemde istekleri dışında bildiğiniz dolandırıcılığa soyundular.

Banada yaptılar SMS'i okumasam resmen ayakta.... hemen arayıp durumu izah ettim ayrıca bu yapılanın yasal olmadığını belirttim, kendi çaplarında kılıf bulmuşlar ama hemen düzelttiler.

Hatta zam yaptıkları gibi arayıp eski fiyatına çevirdikten sonra sms geldi tarife bitene kadar 10TL indirim tanımlanmıştır diye yani aramasam paketi 10 lira arttırıp üstüne 10 lira indirim yapıp aynı göstericeklerdi fiyatı ama firma olarak bir işler çeviriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDoctor -- 9 Kasım 2019; 2:3:28 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.