Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.940
Cevap
575
Favori
1.307.933
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar GNÇ 6 gb paket mi daha iyi yoksa lifecell hoşgeldin 5 gb mi daha avantajlı HAT TAŞIMA yaptım birini seçmek istiyırum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    detaylı bilgi için teşekkür ederim. ben bursa da ikamet ediyorum. yukarıda bahsetmiş olduğunuz iller içerisinde bursa da yer alıyor. Bu +2 gb otomatik mi tanımlanıyor ? TT den geçmeyi düşünüyorum yani 34 tl ye 9 gb netim mi olucak faturasızda ? son sorumda bu kampanyadan yararlanmak için son tarih nedir taahütüm 1,5 ay sonra son buluyorda
  • quote:

Orijinalden alıntı: regnar16

detaylı bilgi için teşekkür ederim. ben bursa da ikamet ediyorum. yukarıda bahsetmiş olduğunuz iller içerisinde bursa da yer alıyor. Bu +2 gb otomatik mi tanımlanıyor ? TT den geçmeyi düşünüyorum yani 34 tl ye 9 gb netim mi olucak faturasızda ? son sorumda bu kampanyadan yararlanmak için son tarih nedir taahütüm 1,5 ay sonra son buluyorda
    hepsinin son tarihi 31 Aralık gözüküyor, aksi bir durum olmazsa yıl sonuna kadar zamanın var

turkcelle geçince TL yüklemeden önce ILFATURASIZ 2GB yazıp 2200'a gönder. kampanya kaydın alınsın. sonra TL yükleyip LIFECELL HOSGELDIN 5 GB yazıp 2200'a gönder.

34 TL ye 9 GB alabilirsin böylece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 3 Ekim 2019; 9:53:29 >
  • 9gb + 750 dk + 250 sms 39 lira.... harici artılarıda var
  • Arkadaşlar Vodafone sözleşmem bitiyor bir kaç gün sonra.Türkcell e geçmek istiyorum.26 yaşındayım o yüzden GNC li olamıyorum sanırım değil mi?Kardeşimin TC'si ile olabilir miyim acaba?GNC FIRSAT SÜPER i kullanmak istiyorum fakat Türkcell in sitesinde numara taşıma deyip oradan kampanyalara baktığımda bu çıkmıyor.GNC li olmak için aşamalar nelerdir biri açıklayabilir mi?
  • Turbo Fırsat 44 var 1000 dk ve 5 gb ama 12 ay taahhütle katlanan kampanyası ile her ay 10 gb oluyor 12 ay boyunca ve 44 lira???? Çok ucuz değil mi 1000 dakika 10 gb için? Acaba bazı illere mi özel?
  • WindWild kullanıcısına yanıt
    Malatya'ya özel o tarife.

• Arkadaşlar tt 8 gb kullanıyorum. 31 lira gibi bir şey ödüyorum. Turkcell geçmek istiyorum 8-10 gb arası en uygun hangi paket?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zzagorr

9gb + 750 dk + 250 sms 39 lira.... harici artılarıda var
    Hangisi o?
    Suan lifecell 5gb 35tl veriyorum
    4gb farkla 4gb alırım

• quote:

Orijinalden alıntı: zzagorr

9gb + 750 dk + 250 sms 39 lira.... harici artılarıda var
    Hocam bu hangi kamp size ozel mi

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    muhtemelen bu
    https://m.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/gnc-firsat-midi?gnc&place=gnc_menu&gnc&nativeapp=true

bunun faturasız olanı da var o da 34 TL, gnc avantaj 6 GB.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 6 Ekim 2019; 17:12:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

muhtemelen bu
    https://m.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/gnc-firsat-midi?gnc&place=gnc_menu&gnc&nativeapp=true

bunun faturasız olanı da var o da 34 TL, gnc avantaj 6 GB.
    https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/gnc-avantaj-6-gb
    bu faturasız olanı
    5tl daha ucuz . ilginç bir fiyatlandırma mantığı var turkcellde :)

• Uygulamada geçerli 10 tl verdi bununla ne alabilirim önereceğiniz bişi var mı

• Hocam merhaba,
    Hafta sonu İzmir'de eşimin hattını Turkcell'e taşımak için başvurduk.
    GNÇ FIRSAT SÜPER paketini istedik. Taşıma ile Turkcell'e gelince 2GB ve İzmir'den taşıma yapınca 2GB verilmediğini söyledi. Toplamda 4 GB alamadık. Senin görüşün nedir alamaz mıyız acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkys -- 7 Ekim 2019; 9:24:57 >
  • Taşımayla gelecek 2GB için haydi geli diyor sanırım. Haydi gel kampanyası 26 haziranda faturalı hatlar için kapatıldı. Sadece faturasızda alınabiliyor.

Sadece ile özelden faydalanabilirsin.

EDİT; İle özelde kaldırılmış. Ne ara kaldırdılar yau

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 7 Ekim 2019; 9:50:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkys

Hocam merhaba,
    Hafta sonu İzmir'de eşimin hattını Turkcell'e taşımak için başvurduk.
    GNÇ FIRSAT SÜPER paketini istedik. Taşıma ile Turkcell'e gelince 2GB ve İzmir'den taşıma yapınca 2GB verilmediğini söyledi. Toplamda 4 GB alamadık. Senin görüşün nedir alamaz mıyız acaba?
    o iki kampanya da faturasızlar için

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam teşekkürler.
  • Arkadaşlar dün Turbo Fırsat Avantaj 500 DK, İnternet : 6 GB, SMS : 100 SMS , Ücret: 34.9 TL paketine uygulamadan başvuru yaptım.

Paketi satın aldığıma dair tarafıma mail geldi ama sms gelmedi ve uygulamada hala eski tarifeyi gösteriyor.

Şimdi ben bu tarifeye geçtim mi geçmedim mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: korayakbiyik

Arkadaşlar dün Turbo Fırsat Avantaj 500 DK, İnternet : 6 GB, SMS : 100 SMS , Ücret: 34.9 TL paketine uygulamadan başvuru yaptım.

Paketi satın aldığıma dair tarafıma mail geldi ama sms gelmedi ve uygulamada hala eski tarifeyi gösteriyor.

Şimdi ben bu tarifeye geçtim mi geçmedim mi.
    sms gelmedi ise geçmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitmachine16

Mevcut faturalı abonelere de geçerli mi bu "500 dk/100sms/6 GB 34.9 TL"?

Alıntıları Göster
    Bunu bende istedim mh yenilere dedi ama tekrar sormak lazim kafalarına gore tanimliyorlar 😠

• 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.