Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.938
Cevap
574
Favori
1.307.640
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar deprem dolayisiyla turk telekom ve vodafone internet kampanyasi yapti. Turkselde yokmu kampanya ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oasceuis kullanıcısına yanıt
    Evet tek olayı paket bittiğinde otomatik olarak fatura aşımını engellemesi. Bunun fiyatı da 7 TL. Bu olmadan da kullanmak büyük risk bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Depremden sonra tt den turkcelle geçilir mi diye şöyle bir paketlere baktım hepsi kazık. 10 gb 1000 dk lı uygun paket yok. Tt ye devam edecem gibi gözüküyor

• lifecell ve gnc paketlerine bakın .Bakmayın siz paketteki gb ların düşük olduğuna hediyeler le çok fazlası geliyor.

ben 34 tl ye avantaj 5gb kullanıyorum.Ay sonu telefondaki veride ortalama 16 gb gözüküyor.Üstelik kendi uygulamaları hariç.

• meeb kullanıcısına yanıt
    Avantajlı olmasına bakmıyorum ama türk telekomla benzer fiyatları sunsa oda yeter. Ben tt de 10 gb 1000 dk 1000 sms 60 lira ödüyorum. Turkcell de lifecell 5 gb 1000 dk 100 sms 54 liraymış.

• tmm işte diyorum ki paket içeriğinden çok daha fazla hediye veriyor.Ayrıcs bip ten de 1000 dk ve sınırsız sms var.Telekomla nasıl aynı fiyata versin kalite ucuza olmaz ayrıca rekabet kurulu var.

• quote:

Orijinalden alıntı: meeb

tmm işte diyorum ki paket içeriğinden çok daha fazla hediye veriyor.Ayrıcs bip ten de 1000 dk ve sınırsız sms var.Telekomla nasıl aynı fiyata versin kalite ucuza olmaz ayrıca rekabet kurulu var.
    Benim biple zartla zurtla işim yok versin sabit 1000 dk 10 gb yi uygun fiyata alayım. Yok şurada geçerli bilmem kaç gb yok bipe özel dakika benim işime yaramaz. Neyse ben araştırdım baktım geçmeye değer paket yok. Türk telekom a devam, deprem zamanı böyle sıkıntı çıkarmasa turkcell i düşünmeyecektim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 29 Eylül 2019; 22:56:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Avantajlı olmasına bakmıyorum ama türk telekomla benzer fiyatları sunsa oda yeter. Ben tt de 10 gb 1000 dk 1000 sms 60 lira ödüyorum. Turkcell de lifecell 5 gb 1000 dk 100 sms 54 liraymış.
    biple miple uğraşmadan saf 7gb 34 TL ye alabiliyorsun
    lifecell hoş geldin 5gb + 2gb haydi gel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 29 Eylül 2019; 23:2:11 >
  • Hocam diyorum ya veremez direk verse rekabet kurumu karşı çıkar sen kendin diyorsun verse geçeyim diye.herkes geçer öyle olunca.Adamlarda üstü kapalı hediye adı altında veriyorlar.Şöyle diyeyim yüklediğiniz tl kadar faturasızda bile hediye tl veriyor 2 hafta yetiyor zaten şuan da tl yüklediğimin 6 .günü ve paketimdeki faydalardan hiç birini kullanamadım şuan.Denemek için geçin çok daha iyi anlayacaksınız.

• 4x4 fiber +cep kullananlar başka tarifeye geçemiyor dedi MH

• Ayrıca Turkcell uygulamalarıyla dalga geçiyorlar ancak hepsi işe yarıyor

misal dergilik ten aylık dergilerimi ve günlük gazetelerimi ücretsiz okuyorum.

bip her yönüyle WhatsApp dan gelişmiş.Hediye verilen dk lar ile uzaktaki akrabalarımı arayıp uzun uzun saatlerce her yöne dk dan hd kalitesinde konuşuyorum.( görüşme kalitesi çoğu zaman normal aramaya göre bile iyi oluyor tabi çekim düşükse sıkıntı olabiliyor geliştirebilir)

Bip başlı başına bir uygulama içinde vakit geçirmek için küçük eğlencelik oyunlar , gb hediyeli oyunlar , sürpriz noktalar 6 ayda bir yenileniyor . bedava sınırsız sms var.

lifebox tan 20 gb depolama alanı ve veri kullanımı veriyor.Kendi paketimden yemeden resim videoları yedekliyorum.Millet icloud için aylık 7 lira veriyor.

goller cepte spor haberlerini skorlarını takip etmek için tek başına yeterli.Üstelik haftada bir seçilen tek maçın golleri kadar 100 mb geliyor.

tv plus otobüste ,yada evde tv işgal edilmişken tek başına televizyon.İleri geri alma kaydetme var. üstelik 5 gb kotasıda var.

fizy bana göre ücretli uygulamaları aratmıyor dinle ,klip izle 5 gb kotası var.

GNc uygulamasından yumurta çatlatma var haftada 1 gb haftalık banko veriyor.

upcall sadece kayıtlı olmayan bilinmeyen numaralarda yüzde 70 inde hat sahibi ismi çıkıyor.Engelleme , yönlendirme çağrı tonu ayarlamaları toplantı durumu vs. tek yerden ayarlanıyor.

yaani 3 gb lifecell paketlerinden + 1 gb her ay paket veriyor .Geliştirilmesi gerek ancak paket azalıncs YouTube instagram yaaniden açıyorum.

Her hafta sallakazan dan gelen bol hediyeler vs. hiç yazmıyorum.

Turkcell e geçen en az 12 ay pişman olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meeb -- 29 Eylül 2019; 23:37:38 >

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Ben hattımı taşısam 34 liraya 7 gb alabilecek miyim ? 2 Gündür vodafone ve turkcell bayilerini geziyorum. Bayiye özel bir kampanya var mıdır diye ama hepsinde de benim şu anki tarifeme yakın olarak Turkcell 55 TL vodafone ise 49 TL . Sitelerine bakıyorum yine pahalı fiyatlar. Ben şu anda 8gb net 1000dk TT de 27 TL ödüyorum Faturalı, tabi müşteri hizmetleri verdi bu teklifi normalde bu da sitesinde bakarsan 50 60 TL TT nin :))
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    evet alabilirsin, bayiye gittiğinde faturasıza numaranı taşıma talebinde bulun, paket tarife falan sorarsa paketsiz süper tarife ile açmalarını söyle.

hattın açılınca TL yükleyip LIFECELL HOSGELDİN 5 GB yazıp 2200'a gönder, haydi gel +2gb hediyen de otomatik tanımlanacaktır. 12 ay boyunca kullanabilirsin.

Bir de şu illerdeysen +2 GB daha alabilirsin toplam 9 GB eder
    İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Konya, Şanlıurfa, Edirne, Denizli, Aydın, Afyon, Hatay, Sakarya, Balıkesir, Gaziantep, Tekirdağ, Samsun, Van, Zonguldak, Sivas, Manisa, Ağrı, Diyarbakır, Mersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 30 Eylül 2019; 0:31:43 >
  • Şu an mevcut Turkcelliyim, şu an genç star paketindeyim. Daha iyi bir tarife önerir misiniz? 4-6 GB internet, en az 100 sms ve 750 dk.
  • Merhaba, mevcut tarifeme 65-70₺ lifecell bol 10gb internet 1000dk ve sms , yeni taşındığim yerde Superonline fiberde mevcut, hem mobil internet hem fiber beraber combo yapabileceğim paket tabsiyeniz var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: optimus95

Merhaba, mevcut tarifeme 65-70₺ lifecell bol 10gb internet 1000dk ve sms , yeni taşındığim yerde Superonline fiberde mevcut, hem mobil internet hem fiber beraber combo yapabileceğim paket tabsiyeniz var mi?
    Artık 2 si beraber verilmiyor
    25 mb limitsiz +5 gb cep 125 tl ödüyorum
    2 yil sabit fiyat

Sadece bu var şimdi kampanya

https://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/turkcelllilere-ozel-4-ay-ucretsiz-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 2 Ekim 2019; 0:13:26 >

• Arkadaşlar merhaba,

Platinum hoşgeldin paketine geçiş yapmak için geçen hafta Türk Telekom'a taşımıştım hattımı. 30 Eylül'de ise internetten Turkcell'e numara taşıma başvurusu yaptım ve mesaj bildirimi geldi. Lakin kurye henüz aramadı ne zaman simkart teslimi yapacağına dair. Başvurudan sonra kuryenin araması için gereken bir yasal süre var mı? Mesajla iletilen talep numarasından da takip yapamadığım için - hata veriyor - süreci takip edemiyorum, bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
  • Selamlar, internet kalitesi yüzünden tt olan hattımı taşımak istiyorum. Mevcut tarifem 15gb+1000dk+1000sms 43TL ödüyorum. Benim için önemli olan internet. Fiyat olarak da biraz üzerine çıkabilirim. Önerebileceğiniz bir tarife var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

evet alabilirsin, bayiye gittiğinde faturasıza numaranı taşıma talebinde bulun, paket tarife falan sorarsa paketsiz süper tarife ile açmalarını söyle.

hattın açılınca TL yükleyip LIFECELL HOSGELDİN 5 GB yazıp 2200'a gönder, haydi gel +2gb hediyen de otomatik tanımlanacaktır. 12 ay boyunca kullanabilirsin.

Bir de şu illerdeysen +2 GB daha alabilirsin toplam 9 GB eder
    İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Konya, Şanlıurfa, Edirne, Denizli, Aydın, Afyon, Hatay, Sakarya, Balıkesir, Gaziantep, Tekirdağ, Samsun, Van, Zonguldak, Sivas, Manisa, Ağrı, Diyarbakır, Mersin
    Hocam bu illerde yaşamak mi gerekiyor taşıma başvurusunu oradan yapsak olmaz mı:) yarı Tokat yarı Sivasliyim

• kml_77 K kullanıcısına yanıt
    sadece taşıma başvurusunu oradan yapman yeterli

• 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.