Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (270. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.938
Cevap
575
Favori
1.307.775
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bizbize tarifesine taşıma yaparken mi geçtiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar bugün yeni hat alınacak fiyat performans sunan bir tarifeye geçmek istiyoruz

dakika ve interneti bol ama fiyatı uygun hangi paketler var hattı öğrenci kullanacak araştırıyorum

ama karar veremedim cevaplarınızı bekliyorum
  • en uygun paketler faturasızda şu an, bulunduğunuz ile göre şanslıysanız 35 TL ye 9gb, diğer durumda 35 TL ye 7gb alabilirsiniz

faturasız bir hat alıp Lifecell hoş geldin 5gb paketini alacaksınız, +2gb haydi gel kampanyasından otomatik olarak gelecek

Adana, Afyon, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Edirne, Gaziantep, Hatay, İzmir, Konya, Mersin, Sakarya, Şanlıurfa illerinden birinden hattı alırsanız +2gb daha alırsınız

• Turkcell mevcut müşterilerine neden yetim muamelesi uyguluyor ? 10 yıllık müşteri olarak , Turkcelle yeni geçen birinden daha avantjlı olmam gerekmiyor mu ? Neden insanları üçkağıda zorluyor bu firma çok garip ya.
  • sbjk kullanıcısına yanıt
    Eğer Turkcell'e faturalı bir tarife için geri döneceksen atıyorum Vodafone faturasıza geç hat açılır açılmaz tekrar Turkcell'e gel.

Eğer Turkcell'in faturasız tarifelerinden birine geleceksen diğer operatörde 30 gün doldurmuş olman gerek, yoksa yeni müşteri sayılmazsın.
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Eyvallah cevap İçin

Peki Vodafone da faturasız geçince kontür almadan bir kaç gün idare edebiliyormuyum Vodafone bana herhangi bir zorunluluk tutmuyor demi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hayır öyle bir zorunluluk yok hocam, 6 ay kontör yüklemezsen birşey olmaz.
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Bir sorum daha olacak dostum 25 Ağustos taahhüt sonum 25 Temmuz’dan sonra Vodafone geçcem tekrar Turkcell gelmem de sıkıntı olur mu ?
    Ya da en temizi 20 Ağustos tan sonra mı geçmek olur başka operatör

turkcell senın zaten taahutunun vardı yıne gelmıssın deyıp bana yamuk yapmaz demı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 16 Temmuz 2019; 16:33:17 >
    15 ağustosta geçiş işlemini başlat, en kötü 20 sinde geçersin ve 25'ine kadar geri gelirsin.

25 temmuzdan sonra geçmenin bir anlamı yok, bildiğim kadarıyla son ayın tam faturasını ödeyeceksin hertürlü.
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Hocam, az önce yapmış olduğum deneme sonrası (hattım eski, sadece sonucu görmek için atılan mesaj sonrası) gelen cevap;

Bu kampanyadan numarasini tasiyarak ya da yeni bir hat alarak Turkcell e gelen, hattini Afyon, Antalya, Canakkale, Denizli, Edirne, Kirikkale ve Tekirdag illerinde kullanima actiran bireysel musterilerimiz yararlanabilir. B002

Sitede de sizin yazdığınız iller var.. ama gelen SMS te de bu iller.. Sistemdeki SMS cevap metnini mi güncellemedi acaba Turkcell?

• dreamin kullanıcısına yanıt
    aynen o mesajı güncellememişlerdir, kendi sitesinde yazan illere güvenebilirsiniz bazıları sonradan eklendiği için o mesaj öyle kalmıştır

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DC74C27F3

Olsun hediyeyi verirse değer bence
    hocam günlük karttan harcama yapıyorsanız paycell kart alın internet kazanırsınız. 10 liralık harcama yapsanız 50 mb internet geliyor. 300 liralık bişi alsanız 1.5 gb internet. bu internetler yanmıyor illa tanımlanınca kullanmanız gerekmiyor 1 yıl geçerli kazanılan internetler aydan aya devrediyor yani. istediğiniz zaman 500 veya 1 gb olarak tanımlayıp çekebilirsiniz hattınıza.
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• Yardımcı olursanız sevinirim .

Vodafoneden numara taşıyarak
    Turbo Fırsat Avantajhttps://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/turbo-firsat-avantaj?source=CMS

kampanyasına geçmek istiyorum.

Birde böyle bir kampanya var ile özel diye:https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/ile-ozel-firsat-kampanyasi?source=CMS

kampanya detaylarında
    27.06.2019 itibarıyla kampanya faturalı hatlar için sonlanacaktır. Yazıyor ama bazı iller için hala devam ediyor gibi ''Hatay'' ilinden Turbo Fırsat Avantaj paaketine ek ile özel kampanyasından yararlanabilir miyim?

şayet yararlanırsam 34,90 TL ye 8 Gb internet alacağım daha iyi bir paket var mı?

• halilcc kullanıcısına yanıt
    faturalılar için sonlandı hocam

Teşekkür ederim. Aslında ön ödemeli lifecell tarifleri daha avantajlı ama lifecell çekim gücü zayıf . Daha önce Hoş Geldin 4GB kampanyası ile Türkcell kullandım ve memnundum. Türkcell kendi kafasına beni 4 gb'lik lifecell tarifesine geçirdi ve hattım çekmemeye başladı. Bende Vodafone geçtim.
  • halilcc kullanıcısına yanıt
    ilginçmiş eşim lifecell ben turkcell kullanıyoruz, hız testinde fark olsa da sinyal değerlerinde bir fark yok uygulamalarla bakıyorum asu değerlerine falan

Evet, taşıma yaptıktan hemen sonra TL bile yüklemeden geçiş mesajı atmıştım.

• .eRCaN. kullanıcısına yanıt
    yani hat bizbize ile açılmadı sms atarak bizbize yaptınız değil mi? şu an tarife bizbize yazıp 2200 gönderildiğinde hata mesajı geliyor da bazılarında

Benim de Super Tarifeydi sanırım açıldığında. Bizbize ve Saat yazıp göndermiştim mesajı. Sorun olmadı hatta nasıl olduysa TL yüklemediğim halde 60 dk her yöne hediye bile verdi. Ardından birkaç gün sonra TL yükledim bu sefer yine 60 DK her yöne hediye verdi.

• 
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.