Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: churchil , kon3442 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü3 Mobil
5 sn
10.926
Cevap
573
Favori
1.306.621
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gençturkcell denen şeyin gençlerle alakası yok.Fiyatlar çok acımasız.Kaç senedir kullanıyorum,bu sene tarife yenileme ayağına sabah 4,akşam 22 sonrası 4 olan 8'lik tarifeyi verdiler.56 Tl alıyorlar.Başka paketleri görüyorum arayıp sorduğumda bunlar size olmuyor diyorlar :) fizy denen şeyde müzikleri nerdeyse tamamıyla kıstılar.Tarifelere el atsalar iyi olacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, turkcell den ücretsiz internet kazanma fırsatlarının paylaşıldığı bir başlık vardı şimdi bulamadım.

acaba bu aralar hangi güncel kampanyalar var?
  • 2 senedir kullandığım 4 4 lük kampanyası ile birlikte türkcel hayatımdan çıkıyor sınırsız internete 129 tl 5 gb internetli cep telefonunda 79 tl çektiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ms365

Merhaba, turkcell den ücretsiz internet kazanma fırsatlarının paylaşıldığı bir başlık vardı şimdi bulamadım.

acaba bu aralar hangi güncel kampanyalar var?
    Aktif olarak;

senyapdiye kampanyası var

kim 1gb ister var

goller cepte var (ücretsiz 1 maç oynama hakkı var)

bip kullan kazan kampanyası var.
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • Vodafone sözleşme bitti.Uygun tarifede vermedi...
    Lifecell Fırsat 5 ‘e geçeyim dıyorum ama şu internet paylaşım seyı benı dusunduruyor ? Nasıl halledıyorsunuz bunu arkadaşlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar hattında fazla tl olan varsa alabilirim. 5₺, 32₺ veya 35₺ olarak alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luck runs out -- 19 Mart 2019; 19:34:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

https://m.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/konusma/lifecell-up-7-gb

Bu tarife sana uyuyor fakat 61 tl baya bi fazla.

Operatör değiştirmek faydana olur.

Yok ben Turkcell'de kalıp 5GB ile idare ederim dersen;

https://m.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/lifecell-paketleri/lifecell-super-avantaj

Alıntıları Göster
    Merhaba arkadaşım, Yok ben Turkcell'de kalıp 5GB ile idare ederim dersen; diye yazmışsınız bir arkadaşa ve bende idare ederim diyenlerdenim :)

2 sorum olacak cevap verebilirseniz sevinirim.

1 - link üzerinden baktığımda 5 GB İnternet biraz kafamı karıştırdı! 5 GB İnternet, şöyle mi oluyor? Web de herhangi bir sitede gezdim veya Web den film seyrettim böyle 5 GB İnternetim var mı?

2- Yıllık abonelik ne anlama geliyor!? Yani 39 x 12 = 468 TL yi peşin mi veriyoruz?

Teşekkür ederim.

https://m.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/lifecell-paketleri/lifecell-super-avantaj

• quote:

Orijinalden alıntı: Mylove

Merhaba arkadaşım, Yok ben Turkcell'de kalıp 5GB ile idare ederim dersen; diye yazmışsınız bir arkadaşa ve bende idare ederim diyenlerdenim :)

2 sorum olacak cevap verebilirseniz sevinirim.

1 - link üzerinden baktığımda 5 GB İnternet biraz kafamı karıştırdı! 5 GB İnternet, şöyle mi oluyor? Web de herhangi bir sitede gezdim veya Web den film seyrettim böyle 5 GB İnternetim var mı?

2- Yıllık abonelik ne anlama geliyor!? Yani 39 x 12 = 468 TL yi peşin mi veriyoruz?

Teşekkür ederim.

Alıntıları Göster
    1- Evet 5GB heryöne kullanım hakkın var.

2- Yıllık abonelikte tarifede internet hakkı 2'ye katlaniyor ve 5gb oluyor. Yani taahhüt vermezsen 2.5gb ve yine 39 tl.

Lifecell Süper Avantaj Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 5 GB internet kullanabilirsiniz, her yöne 750 dakika, her yöne 100 SMS ve uygulamalarda geçerli 25GB içerir.

Tarife sayfasında bilgi de bu şekilde. 468 tl falan yok, taahhüt verirsen aylık 39 ödersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 21 Mart 2019; 19:3:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

1- Evet 5GB heryöne kullanım hakkın var.

2- Yıllık abonelikte tarifede internet hakkı 2'ye katlaniyor ve 5gb oluyor. Yani taahhüt vermezsen 2.5gb ve yine 39 tl.

Lifecell Süper Avantaj Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 5 GB internet kullanabilirsiniz, her yöne 750 dakika, her yöne 100 SMS ve uygulamalarda geçerli 25GB içerir.

Tarife sayfasında bilgi de bu şekilde. 468 tl falan yok, taahhüt verirsen aylık 39 ödersin.

Alıntıları Göster
    Tamamdır arkadaşım teşekkür ederim 👍

• Beyler vodafone dan turkcell’e geçtim hat yarın açılcak. 10gb - 1000 dakika - 100 sms li paket 54 tl ye kabul ettim. İnstagram paketi varmış 10 liraya 5gb onuda alacağım sanırım ek paket kampanya önerebilecek varmı

• MaitreSkiLL kullanıcısına yanıt
    Hocam tarifenin ismi nedir?

• TheHunter35 kullanıcısına yanıt
    Kız lifecell dedi ama tam ismini bilmiyorum birkaç güne kart aktif olunca bakarım

• MaitreSkiLL kullanıcısına yanıt
    Tamamdır yazarsınız hayırlı geceler.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheHunter35

Hocam tarifenin ismi nedir?
    Lifecell fırsat 7gb

• akinbalci A kullanıcısına yanıt
    Aynısınım benzerini Turkcell gene yapıyor. Aylık X GB internet paketiniz olsun sonra salla kazan ile ya da bayravm vs. diye hediye x GB internet kazanın, internetinizi kullanırken önce hediye değil de sizin kendi paketiniz azalır.

Birde şöyle bir saçmalığı yaşadım kendim. İnternet paketimin bitirip yanlışlıkla interneti fazla kullanmışım güya ve 3tl lik internet kullanmışım ama 1 dakika sonra geşen mesajda internet paketimde 80mb kaldığını söylüyor.

Olsun bunlara müstehak ben aylardır inadına para yüklemiyorum. Salla kazan goller cepte filan sürekli bedava internet yapıyıyorum. Gerçi salla kazanı yapsak ne olacak 3 yılda bir kere haftalık internet veriyor zaten gerisi hep fizzy üyeliği kazandın dergilik indir vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RundeLL -- 22 Mart 2019; 8:31:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MaitreSkiLL

Beyler vodafone dan turkcell’e geçtim hat yarın açılcak. 10gb - 1000 dakika - 100 sms li paket 54 tl ye kabul ettim. İnstagram paketi varmış 10 liraya 5gb onuda alacağım sanırım ek paket kampanya önerebilecek varmı
    Instagram paketine zam geldi.

• nasılda salladıysam artık :)

• +3gb olayı yeni hat alımında oluyormuş, hat taşımada ise 1gb veriyorlarmış dedi tim ve müşteri hizmetleri.
  • tcell tarifem bitiyor.

müşteri hizmetlerinden arandım, 6 gb internet li turbo max paketini 51.10 tl teklif ettiler iyi mi sizce ?
  • 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.