Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10.938
Cevap
574
Favori
1.307.627
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ancak lifecell hoşgeldin 7gb veya 5gb tarifeleri faturasız olması lazım. Faturalıda daha pahalı bu tarifeler. Eğer faturasızda alıcaksanız bu tarifeleri haydi gel olmaz büyük ihtimal
  • dewre D kullanıcısına yanıt
    İşiniz çözüldü mü bilmem ama,Bip uygulamasıyla her cuma salla kazandan 500dk. Her yöne veriyor. Bunun için internet gerekiyor tabiki. Ama telefona bip'i kurup, "aramaları bip'ten al."' i seçersen hattı telefona takmana bile gerek kalmaz. Diğer hattının interneti üzerinden bedava konusursn. Ayrıca taraftar paketlerinde kirmizi paket var. 250dk bip her yöne 7₺. 100dksi da 4 galiba. Ben kullandım. Hem de ana hattımı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar annemin taahhütü bitmiş faturalı kullanıyor ama o hariç hepimiz ttli olduğumuz için paketleri hiç bilmiyorum. 45 liraya kadar (daha ucuz olursa işime gelir) ne alınıyor? Hangi kampanyadan kim yararlanabiliyor bilmediiğim için sorma gereği duydum.
  • bende tt dayım, 39 tl ye 1000dk1000sms10gb veriyorlardı 45 tl yaptılar. 1000dk 100sms ve 4gb ve üstü paket ne var acaba ? İzmir deyim, dün bayi önünden geçerken sorayım dedim, İzmir e özel kampanya var dedi eleman. 500dk 4 gb 36 tl, 750 dk 1000sms 6 gb 45 idi sanırım. Bunlardan iyisi var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musty3535123

bende tt dayım, 39 tl ye 1000dk1000sms10gb veriyorlardı 45 tl yaptılar. 1000dk 100sms ve 4gb ve üstü paket ne var acaba ? İzmir deyim, dün bayi önünden geçerken sorayım dedim, İzmir e özel kampanya var dedi eleman. 500dk 4 gb 36 tl, 750 dk 1000sms 6 gb 45 idi sanırım. Bunlardan iyisi var mı ?
    Birisi turbo, birisi lifecell paketler sanırım. +1GB hediyesiyle söylemiş sana.

Şuanda faturalıda onlardan iyisi yok.

49 TL ve üzeri faturalı tarifeye geçene 12 ay boyunca her ay 3GB hediye, 49 TL altı faturalı tarifeye geçene 1GB veriyor aklında olsun.
  • 18 Ocakta faturasız a taşıdım ,

Gnç 11 ve lifecell 7 GB paketlerini aldım , sorusu olan varsa alabilirim

• nugerya N kullanıcısına yanıt
    Toplam ne kadar ödeyeceksin hocam benimde 2 güne bitiyor taahhüt

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben Turkcell’iyim taahhütüm şubatta doluyor . Git gel yapmak istesem 1 gün bile avealı olsam dönüş yapabilir miyim ? Mevcut müşteri için Turkcell’in arayıp size şunu yapalım dediği bir tarifesi oldu mu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu an faturalı 3GB Gündüz + 3GB Gece tarifesine 40 lira ödüyorum ama taahhüt Şubat başında bitecek. Henüz Türkcell'den arayan olmadı. Fiyatlar fırlamış yine bu civarlarda önerebileceğiniz tarife var mı? Diğer iki operatörün de çekim kalitesinden memnun olmadığım için geçen yıl Türkcell'e geçmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yedaself

Şu an faturalı 3GB Gündüz + 3GB Gece tarifesine 40 lira ödüyorum ama taahhüt Şubat başında bitecek. Henüz Türkcell'den arayan olmadı. Fiyatlar fırlamış yine bu civarlarda önerebileceğiniz tarife var mı? Diğer iki operatörün de çekim kalitesinden memnun olmadığım için geçen yıl Türkcell'e geçmiştim.
    Evet fiyatlarda artış var, bu yüzden de baya bi şikayet gidiyormuş.

Git gel yaparak 46 liraya lifecel 5GB tavsiye ederim. +1GB'da haydi gel'den gelir.

49 TL ve üzeri faturalı tarifeye gelene 12 ay boyunca 3GB veriyor, buda aklında bulunsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkjester

Ben Turkcell’iyim taahhütüm şubatta doluyor . Git gel yapmak istesem 1 gün bile avealı olsam dönüş yapabilir miyim ? Mevcut müşteri için Turkcell’in arayıp size şunu yapalım dediği bir tarifesi oldu mu ?
    Kontürlüye giderseniz aynı gün geri dönüş oluyor

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Bankalar yüzünden git gel yapmaya üşeniyorum. Hepsine haber vermek gerekiyor her seferinde. Lifecell Fırsat 7GB + Twitter & Facebook 2GB 61TL ve Lifecell 5GB 46TL arasında kaldım.
  • Yedaself kullanıcısına yanıt
    Git gel yapmazsan epey tuzlu fiyatlar oluyor ve haydi gel'den faydalanamıyorsun.

Ben olsaydım 7GB olanı tercih edip 3GB'dan haydi gel'den alırdım, 61 liraya 10GB olmuş olurdu. Şuanda 10GB internet Turkcell'de 95 lira olması lazım.

Kampanyaları takip ediyorsan (sürpriz nokta) 5GB'lık paket yeterli. Yok ben uğraşmam diyorsan 7GB+3GB yapman avantajına olur diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coban.s

Toplam ne kadar ödeyeceksin hocam benimde 2 güne bitiyor taahhüt
    95 TL hocam

Gnç (6+5 gece )+ lifecell ( 7+2 facetwit)

(1+1)2 GB haydi gel toplam 22 GB

Her 30 TL üstü yüklemeye salla kazan hakkı

Diğer ıvır zıvır uygulamalar için GB lar

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Faturasıza geçip geri dönsem de oluyor mu peki?
  • Yedaself kullanıcısına yanıt
    İki tarifenin de detaylarına göz ucuyla bir baktım, ayrı ayrı bilgiler var.

Lifecell 5GB için

Kampanyadan 29.01.2018 tarihi itibari ile son 90 gün içerisinde yeni bir hat alımı veya numara taşıma yaparak Turkcell Faturalı'ya gelen aboneler yararlanabilir. Hazır Kart'tan ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalı'ya gelen aboneler faydalanamamaktadır.

Lifecell 7GB için

21.11.2018 tarihi itibari ile son 90 günde Hazır Kart’tan ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalı hatta geçen
    aboneler de Lifecell Fırsat 7GB Yıllık Abonelik Kampanyası'ndan faydalanacaklardır.

Yani faturasıza geçip 61 TL üzerinden Lifecell 7GB'a geçebilmen gerek.

İstersen kendin bak birde, gerçi en net bilgiyi müşteri hizmetleri verir.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/lifecell-firsat-7-gb#ya
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/lifecell-paketleri/lifecell-firsat-5gb#ya

• Turkcell GNC tarifeye 6 GB + 6 GB internet varken 55 TL ödüyordum. Ancak artık yaşım tutmuyor ve taahhüt bitti

Fiyatlar uçuk. Bu tarz fiyatla bu kadar interneti almanın bir yolu yok mu?
  • Arkadaşlar an itibari ile 10 yıllık turkcell maceram bitti,3 gb için 89 tl yeni fatura gelince aboneliğimi türk telekoma taşıdım.İnternet üzerinden numara taşımaya başvurunca 29 tl olan 4 gb internet 25 tlye düşüyor,başvuruyu yaptıktan sonra mng kargo size ertesi gün sim kartını yolluyor,sizde gelen kargoya kimlik ile son fatura fotokopinizi veriyorsunuz,6 gün sonra hattınız açılıyor ayrıca 3 ay 2 şer gb hediye,çekim olarak istanbul merkezde bir fark görmedim,Bilginiz olsun.

Kampanyanın ismi AVANTAJ WEB DE.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/sayfalar/mobil-online-basvuru.aspx?

• Ben de Turkcell'e veda ettim. 10 GB internet için 90-100 lirayı gözden çıkarmak gerekiyor mevcut müşterilerin geçebileceği tarifelerde.

Türk Telekom'a geçiş yaptım. 36 TL'lik bir tarifeye. Mutlaka kalite anlamında geride olacaktır; ancak her ay 50 lira fazla ödemeye değmeyeceğini düşündüm Turkcell'in sunduğu hizmetin.
  • TMoE T kullanıcısına yanıt
    Senin yaşına gerek yok ki , mesela ben çocuğumun TC sini kullanıyorum

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.