Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.903
Cevap
574
Favori
1.303.924
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam çocuğu Türk Telekom selfy nin

Sosyal paketleri var onlara geçirin

onların fiyatları iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nugerya

Hocam çocuğu Türk Telekom selfy nin

Sosyal paketleri var onlara geçirin

onların fiyatları iyi
    Hocam Sarı paket bitince bu Doyasıya paketde iyi gibi gelmişti bana. Selfy nin hangi paketini öneriyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

Hocam Sarı paket bitince bu Doyasıya paketde iyi gibi gelmişti bana. Selfy nin hangi paketini öneriyorsun.

Alıntıları Göster

• Biraz önce 532 aradı ve şuanda yukardaki gibi şukela kullanmakta olduğum 39 tl lik paketi 69 tl den devam edebileceğim ve faruralıya yönlenip 49 tl ye 4 gb ve extra çerezi olan bir kokteyl yaparız dediler . Attan indirip eşşeğe daha pahalıya bindirmeyin yapın bir güzellik desemde başka bir operatöre geçmek farz oldu o zaman cümlesiyle vedalaştık ..

Hat taşıma işleminde 8.10 gb avantajında hangi operatöre geçebiliriz..Önerilerinizi bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: EXERA

Biraz önce 532 aradı ve şuanda yukardaki gibi şukela kullanmakta olduğum 39 tl lik paketi 69 tl den devam edebileceğim ve faruralıya yönlenip 49 tl ye 4 gb ve extra çerezi olan bir kokteyl yaparız dediler . Attan indirip eşşeğe daha pahalıya bindirmeyin yapın bir güzellik desemde başka bir operatöre geçmek farz oldu o zaman cümlesiyle vedalaştık ..

Hat taşıma işleminde 8.10 gb avantajında hangi operatöre geçebiliriz..Önerilerinizi bekliyorum
    Hocam fenercell gsmobile falan taraftar hataleina gecmeyi düşünürseniz coşturan 3 gb var 19 liraya.30 tl yuklemeye de 1 gb veriyor.paket 19 lira olduğundan hatta 11 lira kaliyor.10 liraya 4.5g hizinda aylik 4 gb 10 tl paketi var onu alirsiniz 8 gb olur 29 liraya.benim bulabildiğim en iyi kombolu paket bu şu anda.başka önerisi olan arkadaşlari beklerim bizde öğreniriz

• quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

Ben dün buna geçtim eko 3Gb den

https://m.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/hazir-kart-faturali-hat-gecis-paketleri/faturali-2gb-plus-paket

+1gb hadi gel kampanyası

2gb de enflasyon kampanyasından geldi

Eski paketimde 4gb vardı onuda aktardılar

Alıntıları Göster
    Benim de eko 3gb bugün bitti, faturalıya geçişler sadece bayiden oluyormuş, sizin tarife güzel duruyor, yarın uğrayıp buna geçmeyi düşünüyorum. Faturalı 2gb plus yanına İle özel fırsatta şartları sağlıyorsam +2gb gelir gayet yeterli olur benim için. 1 sene taahhüt verilir, eko 3gb muadili mevcut şartlarda Turkcellde zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: rion.

Benim de eko 3gb bugün bitti, faturalıya geçişler sadece bayiden oluyormuş, sizin tarife güzel duruyor, yarın uğrayıp buna geçmeyi düşünüyorum. Faturalı 2gb plus yanına İle özel fırsatta şartları sağlıyorsam +2gb gelir gayet yeterli olur benim için. 1 sene taahhüt verilir, eko 3gb muadili mevcut şartlarda Turkcellde zor.

Alıntıları Göster
    Direkt geçiş yaptılar kimlikle

İl fırsatı varsa çok iyi olur

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    enflasyonla mücadele kampanyası bitti sanırım ? interneti koklata koklata veriyor hain turkcell
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

enflasyonla mücadele kampanyası bitti sanırım ? interneti koklata koklata veriyor hain turkcell
    aynen bitti
    31 aralıkta faydalandım ben son kez .
  • genclik17 kullanıcısına yanıt
    Sorunsuz geçiş yaptım hocam bilginize.

• Bahsettiğiniz paket hangisi ve kaç TL beyler?

Taraftar 3GB+30 ₺ yüklemeye 1GB yaptım öbürüne ihtiyacım yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akid

Taraftar 3GB+30 ₺ yüklemeye 1GB yaptım öbürüne ihtiyacım yok.
    Anladım hocam 4 yetmez bana 10 tlye de 4 gb alırım da paketin devam ettiğini bilmek güzel geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederim. Sağolasınız.
    Rica ederim hocam.

• Turkcell konusunda gereksiz vodafone ve tt konusmalari arasinda bulamadim faturasiz bir tarife yok mu eko 3gb gibi

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• quote:

Orijinalden alıntı: nugerya

Bilgisayarda bu fiyat çıkıyor?

• Mesela ben Turkcell'liyim. Başka bir operatöre gittim ve 1 ay sonra geri geldim. O zaman yeni Turkcell'li kampanyasından faydalanabiliyor muyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazilimsever

Mesela ben Turkcell'liyim. Başka bir operatöre gittim ve 1 ay sonra geri geldim. O zaman yeni Turkcell'li kampanyasından faydalanabiliyor muyum?
    evet 1 ay içinde turkcellden numarasını taşımamış yazar şartlarda

• 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.