Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: AhmCsr Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir (5 Mobil) - 8 Masaüstü6 Mobil
5 sn
10.926
Cevap
573
Favori
1.306.712
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: phantasm

Kampanyadan 29.01.2018 tarihi itibari ile son 90 gün içerisinde yeni bir hat alımı veya numara taşıma yaparak Turkcell Faturalı'ya gelen aboneler yararlanabilir.

Tcell internet sitesinde böyle yazıyor.
    90 gün içinde turkcelli olmuş oluyorsunuz zaten hocam, sizin dikkat etmeniz gereken 1 ay içinde turkcellden numarasını taşımamış kişiler kısmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 10 Aralık 2018; 9:55:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kazık turkcell den bugun ayrıldım. Vodafone freezone a geçtm. Fahiş fiyatlar oldu turkcell. Gnç Turkcell dio, ünv öğrencileri için yani, işe yarar en ucuz paketi 80 lira. Yazık yani. Direk hattı değiştirdim

• 35TL olan faturasız ne yazıkki. Faturalı en ucuz 3GB 34TL(Turbo Yeni 3GB) ve 5GB 45TL (Lifecell Fırsat 5GB).

Genç tarifede bile 45TL altı uygun fiyat kalmadı Turkcell'de. Çekim sorunu yoksa diğer operatörlere bakmak lazım. Memnun kalınırsa zaten ucuza kullanılır. Yoksa ilk ay içinde cayma bedeli düşük çıkar zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrah06 -- 10 Aralık 2018; 12:43:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah06

35TL olan faturasız ne yazıkki. Faturalı en ucuz 3GB 34TL(Turbo Yeni 3GB) ve 5GB 45TL (Lifecell Fırsat 5GB).

Genç tarifede bile 45TL altı uygun fiyat kalmadı Turkcell'de. Çekim sorunu yoksa diğer operatörlere bakmak lazım. Memnun kalınırsa zaten ucuza kullanılır. Yoksa ilk ay içinde cayma bedeli düşük çıkar zaten
    Özellikle faturalı mı istiyorsunuz? Faturasızların hep fiyat avantajı var doğru, ayrıca tek taraflı taahhütleri oluyor hem fiyat artışından etkilenmiyorsunuz hem istediğiniz zaman çıkıyorsunuz faturasız kullanmak daha iyi değil mi?

• bugün türkcelle numara taşıma yapacağım ,faturasız Lifecell Hoş Geldin 5GB (35 tl) avantajlımı sizce. şimdiye kadar hep faturalı kullandım dezavantajları neler olabilir faturasızın.
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Faturasızda konuşmalar 60sn'lik, internet ise 100kb'lık paketler halinde düşüyor. Faturalıda ise 6sn ve 1kb olarak düşüyor. Yani faturalıdaki 500dk 4GB internet daha verimli ve uzun kullanılabiliyor. Ayrıca her ay kontör yüklemek zahmetli oluyor ve Mobil Ödeme kontorlüde hep sorun oluyor benim için.
  • quote:

Faturasızda konuşmalar 60sn'lik, internet ise 100kb'lık paketler halinde düşüyor. Faturalıda ise 6sn ve 1kb olarak düşüyor. Yani faturalıdaki 500dk 4GB internet daha verimli ve uzun kullanılabiliyor. Ayrıca her ay kontör yüklemek zahmetli oluyor ve Mobil Ödeme kontorlüde hep sorun oluyor benim için.
    anladım hocam konuşma tamam da internet kullanımı sürekli kapatıp açmadığımız için çok dezavantajı olmaz diye düşünüyorum, tercihim yine faturasız olur. yükleme işini de fatura işini de zaten internetten kredi kartı ile ya da mobil bankacılık ile yapıyoruz çok fark eden bir şey yok o konuda. kişisel tercihtir tabiki

• Yaklasik 10 yillik turkcell kullanicisiyim. Taahhutum 15 gun icerisinde bitiyor. Turkcel'in bana onerebilecegi 7 gb internet olan paketi 85 tl. Aynisi diger operatorlerde 35 - 45 arasi değişiyor. Turkcell bu sene cok abone kaybeder bu satış stratejisi ile. Sizce suan icin en mantıklı gecebilecegim paket nedir? 8 gb internet, 500 dk konusma yeterli

• türkcell'e yeni geçtim. çok pahalanmis. 6-7 ay öncesinde bu kadar değildi. min. yükleme miktarı bile 30 TL olmuş. 30 TL.den aşağı tarifesi yok. eskiden gnc'de iyi fiyatlı paketler vardı , onlar da yok şimdi. ama paycell falan bir şeyler yapılabiliyor yine

• ersind3 kullanıcısına yanıt
    Bende aynı durumdayım 24 aralıkta anlaşma bitiyor planım diğer operatörlere faturasız geçip en kısa zamanda turkcell yeni üye olan geçmek... turkcell eski abonelerine neden böyle davranıyor anlamış değilim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MKG24 -- 12 Aralık 2018; 20:50:6 >
  • ben de Turbo 7GB kullanıyordum. Sözleşmem bitti, aylık paketteyim.

1 aylığına Vodafone'a geçip, Lifecell 7GB ya da 9GB'a geçmem mümkün mü?
  • quote:

Ben zamanında bakınmış ama bulamamıştım. Periyodun 100 veya 1'er kb olduğuna nereden eriştiniz? Kafaya takıp da bulamamıştım, cidden merak ettim. Faturalıda da 100kb periyotla iniyor sanıyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

ben de Turbo 7GB kullanıyordum. Sözleşmem bitti, aylık paketteyim.

1 aylığına Vodafone'a geçip, Lifecell 7GB ya da 9GB'a geçmem mümkün mü?
    Turkcell.com.tr den bi kontrol edin derim.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/lifecell-firsat-7-gb

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/lifecell-firsat-9-gb

• kuyuduzu kullanıcısına yanıt
    Daha önce sayfalarında yazıyordu, şimdi yazmıyor ben de bulamadım. Fakat MH onayladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrah06 -- 13 Aralık 2018; 10:51:42 >
  • 3G'ye alırsanız interneti kapat aç yaptığınızda kullanım miktarı ve kalan miktarı yazar. Faturasız kullanıyorum her kapat aç yaptığımda kullanım miktarı 100kb altında olmasına rağmen kalan miktar 0,09 ~ 0,1 MB azalıyor, bu şekilde her bağlantı sonlandırmada 100KB kestiğini onaylayabilirim. Ama ideal kullanımda gün içinde kaç kere kapat aç yapıyoruz ki sürekli bağlı kalıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 13 Aralık 2018; 11:3:43 >

• Turkcell iyice sıyırdı kafayı 500 dak. 1000 km 3 gb 45 ödüyordum.96 olacak tarifeniz diye mesaj geldi .20 küsür yıldırdır trcelldeydim.Trcell kepenkleri kapatmak istiyor herhalde.şaka gibi...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3gb 500dk

25tl

1 yıl taahhüt

İlk 3 ay cayma hakki

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    faturalımı acaba? başka bir operatörden numara taşımasımı yaptınız

• quote:

Orijinalden alıntı: gestapooo

faturalımı acaba? başka bir operatörden numara taşımasımı yaptınız
    Faturalı

Suan eko 3gb kullanıyorum

Ayni paketi teklif ettiler arayip

• babaya kullanmalık :) Sadece konuşma paketi olan bir seçenek var mı arkadaşlar. Faturasız olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj_alper_ -- 13 Aralık 2018; 15:10:21 >
  • 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.