Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
10.938
Cevap
574
Favori
1.307.549
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 24 haziranda taahhutum bitiyo dun 532 den aradi birisi. Paketiniz bitecek 1 gb internet 500 dk 1000 sms 29 tlden devam ediyorum dedi. Dalga mi geciyosun diyince 3 saniyelik sessizlik oldu 3 gb internetlisi 35 5 gb 39 tl dedi. 10 yillik turkcelliyim onerdigi paketlere bak salaklarin. İsabet oldu turk telekom 8 gb 1000 dk 29 tl dusunuyodum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aurorax

24 haziranda taahhutum bitiyo dun 532 den aradi birisi. Paketiniz bitecek 1 gb internet 500 dk 1000 sms 29 tlden devam ediyorum dedi. Dalga mi geciyosun diyince 3 saniyelik sessizlik oldu 3 gb internetlisi 35 5 gb 39 tl dedi. 10 yillik turkcelliyim onerdigi paketlere bak salaklarin. İsabet oldu turk telekom 8 gb 1000 dk 29 tl dusunuyodum
    Hocam aynısı bana oldu bugün aradılar ayni seyleri konuştuk bende TT e geçeceğim istemeyerek

• quote:

Orijinalden alıntı: Aurorax

24 haziranda taahhutum bitiyo dun 532 den aradi birisi. Paketiniz bitecek 1 gb internet 500 dk 1000 sms 29 tlden devam ediyorum dedi. Dalga mi geciyosun diyince 3 saniyelik sessizlik oldu 3 gb internetlisi 35 5 gb 39 tl dedi. 10 yillik turkcelliyim onerdigi paketlere bak salaklarin. İsabet oldu turk telekom 8 gb 1000 dk 29 tl dusunuyodum
    Türk Telekom'un bahsettiğiniz 8 GB'lık paketi 27 Nisan 2018 itibarıyla taahhütlü müşterilere aylık 34 TL'ye çıkarıldı. Ama baktığınız zaman 8 GB için 34 TL de az bir rakam.

"Fırsat 8GB Tarifesi’nde 27 Nisan 2018 tarihi itibarıyla ücret güncellemesi yapılacaktır. Tarife taahhüdü devam eden müşterilerimizin aylık ücretlerinde değişiklik yapılmayacak olup; ilgili müşterilerin aylık ücretleri, taahhüt bitiminden sonra güncellenecektir.

27 Nisan 2018 itibarıyla tarifenin taahhütlü aylık ücreti 34TL, taahhütsüz aylık ücreti 44TL olarak güncellenecektir. Yeni taahhütlü ücret, 27 Nisan 2018 tarihinden sonra Fırsat 8GB tarifesinde taahhüt verecek müşteriler geçerli olacaktır. Tarifeden faydalanan müşterilerimiz için 27 Nisan 2018 öncesinde taahhütsüz aylık ücret 39TL, taahhütlü aylık ücret ise 29TL’dir."

KAYNAK:https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/firsat-8-gb-tarifesi.aspx

• Avantaj29 kullanıyorum ben hocam. 500 dk 1000 sms 4gb internet 29 tl. 30 tl yükleyince 1gb Gnc den hediye geliyor, 30 tl yüklediğin kadar kazandan geliyor, Salla Kazan Bipten gelen internet vs oluyor. Ayı her türlü kurtarıyorum ben

• turkcell faturalı kullanmaktayım

ortalama 6gb internet 500 dk olan paket tavsiyeniz var mıdır?

ayrıca ayrı bir hat için,

faturalı olmak kaydıyla, paketsiz sadece kullandığın kadar öde şeklidne bir tarife var mıdır?

bunun aylık sabit paket ücreti ne kadardır?

bu tarz bir paket telekomda olabilir. teşekkürler.
  • .eRCaN. kullanıcısına yanıt
    Avantaj 29 tarifesine nasil geciyoruz

• mustafa1403 kullanıcısına yanıt
    Avantaj29 yazıp 2222 ye mesaj atarak

• FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    haziran sonunda ben de ayni durumda olacagim. arastirirken asagidaki paketi gordum, sartlar epey karisik ama, bir bakin derim.

https://m.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/konusma/faturali-avantaj-5gb-paketi

• 20-25 tl ye faturalı paket var mı arkadaşlar, konuşma - internet - sms üçüde olan bir paket lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oonel

Arkadaşlar Turbo 2Gb kullanıyordum 24 Mayısta bitiyor. 35-40 civarında bir paket önerir misiniz Faturalı 2-3Gb internet olursa iyi olur
    lifecell 34 tllik paket çok iyi hocam tavsiye derim:)
  • - Mevcut Turkcell abonesi misiniz? (Faturalı/Faturasız belirtiniz)
    Evet Faturalı
    - Yaşınız 25'ten küçük mü?
    27
    - Faturalı hat mı yoksa faturasız hat mı kullanacaksınız?
    Faturalı Hat
    - Aylık olarak ne kadar ödeyebilirsiniz?
    60 TL
    - Paketin içeriğinde neler bulunmalı?
    Konuşma ve İnternet

Turkcell'in tavsiyelerini aşağıda paylaşıyorum. Bunların dışında Konuşma ve İnternet odaklı tavsiyelerinize açığım.

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU]Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GGGA -- 31 Mayıs 2018; 17:8:31 >

• Emekliler için tarife öneriniz varmı arkadaşlar..SMS internet olmasada olur sadece konuşma Yeter

• GGGA kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı durumdayım. Başka paket yok ne yazık ki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turkcell faturasız minimum yükleme tutarını 30 liraya çıkardı. Daha ucuz bir paket kullansanız da paranızın bir kısmı Turkcell'de kalacak. Daha da kötüsü paket aşımında onlar da uçup gidecek sıfırlanana kadar haberiniz bile olmayacak.

• Bedava internet kampanyası var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ultrailker

Benim yillik abonelik bitti ve fatura kesim tarihim 25 haziran beni ararlarmi kampanya icin? Yoksa turk telekoma geceyimmi? Son fatura da 50tl görünüyor normalde 35tl idi. Nasil yapayim sizce?
    yıllık 30 olan paketim 2 ay önce bitti 39 tl ye cıktı 2 kere aradılar kabul etmedim hem z internetti hem fiyatı yuksekti
    en sonunda şikayet yazdım falan derken aradılar 3 gb 500 dk 35 önerdiler yine kabul etmedim
    en son aradıklarında
    500 dk 5 gb 1000 sms 35 tl ye önerdiler kabul ettim
    sarı kutu bitmeden de 12 ay lık 1 gb aldım paket
    1 yıl boyunca 6 gb 500 dk 1000 sms olarak kullanacağım.
    önerdikleri kazık paketleri kabul etmeyin hemen

• valla platinumun hiçbir olayı kalmadı gözümde.

fizy falan kullanıyorduk, sene başında anlaşmaları bitmiş paşamların şarkılar 30sn. ye düştü
  • Önümüzde ki ay Platinum yıllık üyeliğim bitiyor 85₺ idi 10gb olan acaba tavsiye edebileceğiniz bir tarife var mıdır?

• Bip uzerinden grup kurun mesaj atin haftalik 1gb kuran kisiye geliyor.

Ayni ekip bu sefer digeri kursun grubu, 1GB ona gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: catalyst

Turkcell faturasız minimum yükleme tutarını 30 liraya çıkardı. Daha ucuz bir paket kullansanız da paranızın bir kısmı Turkcell'de kalacak. Daha da kötüsü paket aşımında onlar da uçup gidecek sıfırlanana kadar haberiniz bile olmayacak.
    Hocam ben de bugün fark ettim 20 TL seçeneği çıkmıyor hiçbir yükleme kanalından. Böyle saçma iş olmaz. EKO 1 GB kullanıyorduk 20 TL tam denk geliyordu. Arkadaşını davet et 6 ay boyunca 1 GB kazan kampanyasının da süresi ya bitti ya da bitiyor. Hattımı başka operatöre taşırım direk bunlar böyle yaparsa.
  • 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.