Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (3 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil
5 sn
10.938
Cevap
575
Favori
1.307.701
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fasson

Turkcell hatla gençturkcelle geçip kullanabilirmiyiz, evde çocuk var 13 yaşında o kullanacakmış gibi yapsak.

Oluyor hocam SMS göndermeniz de yeterli

Gnctrkcell'li olmak için tek yapman gereken GNC boşluk TC kimlik no. nu yaz 2222'ye gönder gnctrkcell'li ol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirkanim -- 19 Ocak 2018; 21:38:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iste size ozel 3 kod:

E7TKZ3

PRCARN

RYNP3A

Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz. Detayli bilgiwww.turkcell.com.tr B002

• fasson kullanıcısına yanıt
    Turkcell hesabimi indir ordan profil ayarlarindan hat benim uzerime degili isaretleyip kızınızın tc numarasını girerseniz tamamdir ben boyle yaptim kabul etti..daha sonrada 2200a msjinizi atin ama tl yuklemis olmaniz lazim..

• quote:

Orijinalden alıntı: akinbalci

Arkadaşlar herkesin bilgilenmesi adına Btk ya yaptığım şikayeti buraya kopyalıyorum. Turkcell yine insanları aldatmak yolunda üstüne düşeni yapıyor.

--------------------------------------------------

Merhabalar
    Yakın zamanda başka operatörden Türkcelle hattımı taşıdım. Seçtiğim tarife ise Turbo Akıllı Devreden Paket- Fırsat (konfor) 5 GB internet 750dk 1000 sms 39 TL idi. Bu pakete geçtikten sonra aslında 3 gb kısmının devreden 2 gb lık kısmının haydi gel hediye kapsamında olduğunu öğrendim. Tarife adından da anlaşıldığı gibi kullanmadığım internet ve dakikalar bir sonraki aya devredilecek bir tarife idi. Fakat kullandıkça gördüm ki özellikle devredilecek kısmı sistem en son kullandırmıyor önce kullandırıp bitiriyor sonra da 2 gb lık haydi gel hediyesini kullandırdığını gözlemledim. Bu durumda 5 gb internetin ilk 3 ünü kullanınca kalan 2 gb hiç bir zaman devretmeyecektir. Bu konuda Türkcell e hemen şikayet açtım sıralamanın düzeltilmesini en son devreden paketin kullanılmasını talep ettim. Fakat bana olumsuz dönüş yaptılar. Ekteki dökümanda 63318975 numaralı şikayetime ait mesajlarımı ve cevaplarımı görebilirsiniz. Burada Turkcellin kendi menfaatine tamamiyle müşteriyi mağdur edecek bir uygulama vardır. Tarife sisteminde önce hediyeler en son ana paket (devreden paket) kullanılmalıdır. Bu konuda yardımlarınızı rica ederim. Saygılarımla

Hocam ne oldu bu sürede bir çözüm çıktı mı? Ben de geçen aynı sebepten müşteri hizmetlerini aradım.

Görevli yetkililer bizi dinliyorlar Bur çözüm bulurlar belki gibi anlamlandiramadigim bir cümle kurdu. Devam edemedim görüşmeye.

• Turkcell ıvırı zıvırı bırakıp bipte yaptığı kampanyalar gibi şeyler yapsa, salla kazandan abuk subuk dergiler gazeteler değil de i·nternet verse müşteri çeker zaten. Ne adam akıllı bip kampanyası kaldı ne salla kazan aylardır internet veriyor. Fiyatları nazaran daha yüksek olmasına rağmen ordan burdan internet geliyor kampanya oluyor diye geçtik onlar da gösterişmiş demek ki. Varsa yoksa konuşma dergi fizy versin. Taahhüt biter bitmez ayrılacağım.

• Arkadaşlar Turkcell e geçiyorum, 10gb internet 400dk konuşuyorum. Ne Önerirsiniz?

• Ben turkcell hesabımdan profile girerek yaptım ama gnc tarifesi alamıyorum neden?

• Arkdaşlar selam

Turktelekom taahhütüm bitiyor. Turkcelle geçmek istiyorum. Faturalı hat kullanıyorum öyle devam edebilirim.

Önerebileceğiiz kampanyalar nelerdir ? 40 50 TL civarlarında tutarlara okeyim
  • Faturalı Turkcell'e geçiş yapacağım,interneti min5-6 GB olan en uygun hangi pakete gecebilirim.

• Yardımcı olursanız sevinirim.
    - Mevcut Turkcell abonesi misiniz? (Faturalı/Faturasız belirtiniz) Superonline internet abonesiyim faturalı telefon operatörüm Türktelekom
    - Yaşınız 25'ten küçük mü? Evet
    - Faturalı hat mı yoksa faturasız hat mı kullanacaksınız? Fark etmez Faturalı olması daha iyi olur
    - Aylık olarak ne kadar ödeyebilirsiniz? 25-30 TL
    - Paketin içeriğinde neler bulunmalı? Minimum 4 GB internet minimum 500 dakika SMS çok önemli değil
    Not: Numaramın değişmesini istemiyorum numaramı Türktelekom'dan Turkcell e taşımak istiyorum.
  • - Mevcut Turkcell abonesi misiniz? Evet, Faturasız
    - Yaşınız 25'ten küçük mü? Hayır
    - Faturalı hat mı yoksa faturasız hat mı kullanacaksınız? Faturasız
    - Aylık olarak ne kadar ödeyebilirsiniz? 25-35 Arası
    - Paketin içeriğinde neler bulunmalı? 750 Dk Konuşma, 100 adet her yöne sms, ölmeyecek kadar internet.

Hala tavsiye veriliyor ise bu bilgiler ışığında tavsiye veren olursa sevinirim.
  • Arkadaşlar, yaşı 25 ten büyük olup başkasının TC'siyle yakın zamanda genç turkcelli olabilen var mı? mesaj yolu ile kayıt olma kalkmış sanırım. Kısacası kullanıcı tanımlama nasıl yapılıyor?
  • AytekinNet kullanıcısına yanıt
    Türkcell hesabım içinden yapılıyor. Ben yeni türkcell'e geçtim hat babamın üstüne idi kullanıcı tanımlaması yaptım sorun olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 22 Ocak 2018; 21:47:1 >
  • Arkadaşlar merhaba. Turkcell 5'i bir yerde tarifesindeyim. Superonline fiber+Tv Plus+Cep telefonu faturam için 105 TL ödüyorum.

Tarifem 1000 Dk 4 Gb internet.

Bu tarifede bana internet yetmiyor ve sadece cep telefonu tarifesini de değiştiremiyormuşuz.(Turkcell bayii bu şekilde söyledi) Bunu değiştirmenin bir yolu var mıdır? Bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TzisTa

Arkadaşlar merhaba. Turkcell 5'i bir yerde tarifesindeyim. Superonline fiber+Tv Plus+Cep telefonu faturam için 105 TL ödüyorum.

Tarifem 1000 Dk 4 Gb internet.

Bu tarifede bana internet yetmiyor ve sadece cep telefonu tarifesini de değiştiremiyormuşuz.(Turkcell bayii bu şekilde söyledi) Bunu değiştirmenin bir yolu var mıdır? Bilgisi olan var mı?

yime aynı 5 i 1 yerde kampayasından ust paketlere bakabılırsın

6 10 15 20 gb olarak yukseltebılırsın

asagıdaki linkten inceleyebilirsin

https://www.superonline.net/kampanyalar/5i-1-yerde-kampanyalari/5i-1-yerde-turbo-ekstra-4-gb-kampanyasi

• sbjk kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler. 2 Bayi de imkansız demişti.
  • MERHABA ARKADAŞLAR HATTIM TURKCELL FATURALI
    36 TL YE 750 DK 3GB 1000 SMS KONTROL EKSTRA PAKETİNİ KULLANIYORUM.YALNIZ TAAHHÜDÜM BUGÜN DOLUYOR.VE AYNI İÇERİĞE SAHİP Bİ PAKET İÇİN 49 TL ÜCRET İSTİYOR ŞU AN TURKCELL.BU İÇERİKTE Bİ PAKETİ NASIL UYGUNA ALABİLİRİM ACABA NE YAPMAM GEREKİR Bİ BİLGİSİ OLAN VARMIDIR.
  • 29 tl 4 gb 750 1000 sms faturaliya geçiş kontrol plus kullaniyordum 11 aydir taahhut sonuna geldim bu icerikli paketler 45 tl den aşağı değil. Faturasıza tekrar geçip bi süre sadakat paketlerini kullanacagim. Verebilecegim imkanım olsada 2 veya 3 gb lik pakete 40 tl vermek akıl kari değil

• quote:

Orijinalden alıntı: fbturkuaz

29 tl 4 gb 750 1000 sms faturaliya geçiş kontrol plus kullaniyordum 11 aydir taahhut sonuna geldim bu icerikli paketler 45 tl den aşağı değil. Faturasıza tekrar geçip bi süre sadakat paketlerini kullanacagim. Verebilecegim imkanım olsada 2 veya 3 gb lik pakete 40 tl vermek akıl kari değil

Hocam bende de aynı paket vardı benimde kontratım bitiyor faturasızdaki sadakat paketleri nedir ? Ben türk telekoma geçmeyi düşünüyordum. 5gb 1000 sms 750 dk 25 tl üstelik faturasız

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuthombac4396

MERHABA ARKADAŞLAR HATTIM TURKCELL FATURALI
    36 TL YE 750 DK 3GB 1000 SMS KONTROL EKSTRA PAKETİNİ KULLANIYORUM.YALNIZ TAAHHÜDÜM BUGÜN DOLUYOR.VE AYNI İÇERİĞE SAHİP Bİ PAKET İÇİN 49 TL ÜCRET İSTİYOR ŞU AN TURKCELL.BU İÇERİKTE Bİ PAKETİ NASIL UYGUNA ALABİLİRİM ACABA NE YAPMAM GEREKİR Bİ BİLGİSİ OLAN VARMIDIR.

Bende faturasıza geçmeyi düşünüyorum 3 GB internete 45 TL istiyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.