Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (3 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
10.921
Cevap
573
Favori
1.306.140
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mükemmel konu, gerçekten teşekkürler. Kaliteyi seven fazlaca insan var belli ki. 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • youth storedan geçiş yapmak istiyorum fakat hat dayımın üstüne ve kampüse sokamıyorum :D anca hattı üstüme alıp gidip kendim geçirmem gerekiyor, onun için de 47 lira istiyor türk telekom youth storedan geçişte ilk 4 ay 2şer gb net veriyor + powerbank veriyorlar sanırım, eğer 47 tlyi verip geçmeme değecek bi paket varsa geçmeyi düşünüyorum turkcelle.
    türk telekomda şuan ayda 3 gb yetiyor, konuşma sms çok kullanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cklnc

http://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/hazir-kart-faturali-hat-gecis-paketleri/kontrol-ekstra-paket#ya

Türk Telekom' dan geçiş yapacağım üstteki kampanyaya geçiş yapamıyorum değil mi?

Geçiş yapabilirsin.
  • LastFaded kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• gultekin05 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Güzel mesajınız için teşekkürler.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Bu paketten yararlanmak için faturasız hat kullanmak gerekiyor.
  • kametuze kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
  • Kardeşimin tcsi ile kaç farklı numaraya gençturkcelli yapılabilir bilgisi olan varmı

• Zamanında yaşım tutmadığı için hattımı babamın üzerine almıştım. Hattımı turkcell'e taşıdığım zaman kendi tc kimlik numaram ile bu paketi alabilir miyim ? http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/gnc-firsat-kampanyasi?source=CMS&place=campaigns_category#detaylibilgi
  • Hatti cok önceden aldığım için benim üstüme değil bir yakınımın üstüne.Gnc tarifesine geçmek istiyorum.Hatti kendi üstüme almak kolay mı acaba?

• serseri441907 kullanıcısına yanıt
    Sadece 1 hattın kullanıcısı olarak tanımlanabilirsiniz.
  • xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    25 yaşından küçükseniz, bu paketi alabilirsiniz.
  • 25 yaşından küçükseniz, kendinizi hattın kullanıcı olarak tanımlatabilirsiniz. Ya da altta bulunan linkten hat devretme hakkında bilgi alabilirsiniz.

Turkcell Hat Devretme
  • benim konuyla ilgili bi bilginiz yok sanırım
    Kendimi nasıl hat kullanıcısı olarak tanimlatabilirim?Devrerme işiyle uğraşmak istemiyorum.

1 saat önce bayiye gittim hocam, bu artık hat sahibi 25 yaşın altı olursa oluyor dedi.Pek inanmadım açıkçası Yinede hattı taşıdım Turkcell'e.64Kb sim kart vermişler ama sonra fark ettim.Turkcell tarafında şarja bir etkisi olmuyordur umarım.Vodafone şarj yiyordu hep.
    Hat devir işlemlerinde toplam ücretin ne kadar olduğunu göremedim, bir bilginiz var mı bu konuda ? ( Faturasız hat )

Teşekkürler
  • 2gb 500dk 1000sms 26tl ödüyorum, faturalı. önümüzdeki ay sözleşmem doluyor. bu trkcell de avea gibi faturasiza geçmek istiyorum blöfü işliyor mu, ya da müşteri hizmetlerinden, yayınlanan tarifeler haricinde, uygun paketler almanın başka bir yolu var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ssslashhh kullanıcısına yanıt
    GNÇ Full 4 GB Kampanyasından yararlanabilirsiniz.
  • Müşteri hizmetlerinden kullanıcı tanımlama işlemi yaptırabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    Gencaver ise kullanıcı tanımlama işleminin hala devam ettiğini söyledi. Turkcell şarjı olumsuz etkilemiyor, hatta Vodafone'dan daha iyi bu konuda.

66,68 TL karşılığında hat devir işlemi yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LastFaded -- 14 Mayıs 2017; 23:0:54 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.