Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SAYKOOO14 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.921
Cevap
573
Favori
1.306.204
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu konu hakkında bilgim yok.
  • righteous@ kullanıcısına yanıt
    Yeni Yıldız 1 GB Paketinden sadece yeni aboneler faydalanabiliyor. Mevcut faturasız hat kullanan abonelerin kullanacağı bu kadar uygun bir paket yok.
  • LastFaded kullanıcısına yanıt
    3gb gece olması kötüymüş düşünüşebilirdi öyle olmasa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• YENİ KAMPANYA

Dergilik Hediye Kampanyası

Cihazı ve SIM kartı uyumlu Turkcell aboneleri Hesabım uygulaması üzerinden katılacakları Salla Kazan Kampanyası'ndan kazanacakları hediyelere ek olarak, Dergilik uygulamasından dergi indirmeleri durumunda sürpriz ikinci bir hediye kazanacaklardır.

Hediye Miktarı: 1 GB - 100 DK - 1000 DK
    Geçerlilik Süresi: Günlük - Haftalık
    Son Katılım Tarihi: 12 Mayıs 2018

Kampanya Bağlantısı

• dergilik uygulamasını indirdim hiç haberim yoktu uygulamayı bir deneyim dedim 1gb hediye geldi. ödediğim faturaya değiyor türkcell gerçekten kral ağa..

• 1000 dk Heryöne

1000 sms

5 GB internet (şu an katlanan 5 gb kampanyası var)

1 gb 22:00 - 06:00 internet

Turkcell Tv - 5 GB

Fizy - Sınırsız

49₺ ödüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

Yeni yıldız 1 i mevcut aboneler alabiliyo mu pek sanmıyom ama sorayım yinede turkcell mevcut hazır kartlı abonenin bu fiyata alabileceği bi tarife var mı?

Yeni turkcellilere. O fiyata alabilecegin hazirkartta birsey yok.

Super uclu 2gb paketi var. 25tl. Sartlari son 3ayda en yuksek harcaman 24tl ise bu pakete gecebiliyorsun.ama bu paket yillik degil aylik yenileniyor ve en fazla 5 6 kere alabiliyorsun.

Yada genc full 2gb paketini alcaksin. Bu da 25tl Bunda da genc olman lazim.

Hazir kartta o fiyatta sadece dakika alabiliyorsun

• 25 yaş altı değilde üstü olarak ne önerirsiniz

• Sağol Turkcell den hayır gelse zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faturalı hat mı yoksa faturasız hat mı kullanacaksanız? Aylık olarak ne kadar ödeyebilirsiniz? Paket içeriği nasıl olmalı?
  • http://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/hazir-kart-faturali-hat-gecis-paketleri/kontrol-ekstra-paket#ya

Türk Telekom' dan geçiş yapacağım üstteki kampanyaya geçiş yapamıyorum değil mi?
  • Bugün 3-4 tane tim gezdim taşıma için kullanıcı tanımlama yapmıyorlarmış artık. oğlumu kullanıcı tanıtıp hazırkart GNÇ tarifesi kullanacaktım sonunda biri faturalı taşırsak tanımlama yaparız dedi. Nasıl oluyor da faturalı oluyor da faturasız olmuyor hayret. kendilerini akıllı sanıyorlar. numara taşındıktan sonra mesaj yoluyla tanımlama yapabilir miyiz veya alternatif bir şekilde yapmak mümkün mü? numara normal taşıdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RID_ONE_54 -- 13 Mayıs 2017; 16:43:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RID_ONE_54

Bugün 3-4 tane tim gezdim taşıma için kullanıcı tanımlama yapmıyorlarmış artık. oğlumu kullanıcı tanıtıp hazırkart GNÇ tarifesi kullanacaktım sonunda biri faturalı taşırsak tanımlama yaparız dedi. Nasıl oluyor da faturalı oluyor da faturasız olmuyor hayret. kendilerini akıllı sanıyorlar. numara taşındıktan sonra mesaj yoluyla tanımlama yapabilir miyiz veya alternatif bir şekilde yapmak mümkün mü? numara normal taşıdım

timdeki arkadaşlara zor geliyor galiba 532 yi ara anında yapıyolar.
  • Gnç tarifesi için üst sınır 25.Alt sınır nedir acaba bilen varmı?8 yaşındaki kızım için tanımlatabilirmiyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: LastFaded

Faturalı hat mı yoksa faturasız hat mı kullanacaksanız? Aylık olarak ne kadar ödeyebilirsiniz? Paket içeriği nasıl olmalı?

Kontörlü hat aldım daha paket yapmadım 25 yaş ustuyum ve 30-40 tl aralığında 4-8 gb li bi paket varmı. Yada en avantajlı interneti yüksek olan paket nedir
  • cklnc C kullanıcısına yanıt
    Hattınız faturasız olarak açıldıktan sonra bu pakete geçebilirsiniz fakat emin değilim. Müşteri hizmetlerinden kesin bilgi alın.
  • export20 kullanıcısına yanıt
    @export20'nin dediği doğru. Müşteri hizmetlerinden kullanıcı tanımlama işlemi yaptırabilirsiniz.
  • kametuze kullanıcısına yanıt
    Sadece 25 yaşından daha küçük olması yeterli.
  • Yeni Yıldız 3 GB Paketi'nden faydalabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LastFaded

Yeni Yıldız 3 GB Paketi'nden faydalabilirsiniz.

Yeni Yıldız 3 GB Paketi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.