Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (346. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: .:EmR@H:. , .:EmR@H:. , Gencbeyiin Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
10.837
Cevap
567
Favori
1.293.192
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
116 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcelin yokmu şöyle 15 GB + 5 GB sosyal sınırsız WhatsApp 60/70 TL falan. Türk telekoma geçeceğiz yoksa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

Faturasızsa hemen geçersiniz, faturalıysa baya bir ceza çıkar.
    Anladım teşekkürler.
  • cellojn kullanıcısına yanıt
    59₺ 14 GB + 5 GB sosyal medya + sınırsız whatsapp fizy. Genç paketlerden birisiydi faturalı.

• EBÖB E kullanıcısına yanıt
    Yas tutmuyor ona..

Ufak çocuk varsa bebek de olsa onun TC’si ile kullanabilirsin.

• Akraba bulmak lazım.

• Elçi kodu bulmak nasip olmadı
  • Lifecell sarı günler tarifesindeydim ve 59 TL ödüyordum.10 temmuzda taahhüt bitti ve tarife 75 TL oldu.
    Ne önerirsiniz?
    Online işlemlerden Turbo+Avantaj 12 GB 59.90 TL lik tarifeye geçebilirim gibi görünüyor.Nasıl bir tarifedir önerir misiniz?

Edit:Turbo Fırsat 55 yıllık katlama kampanyası da var ama o nasıldır acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Blof -- 15 Temmuz 2020; 12:24:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: :SworD:

Elçi kodu bulmak nasip olmadı
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 10 Mart 2021; 14:21:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hattını turkcell'e taşıyana şu hediye:https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/bol-gb-tanisma-seti-kampanyasi?place=similar_campaigns#detaylibilgi

dedi TİM'deki MT. Ben de taşıdım ama bununla ilgili bir bilgi gelmedi. Bu nasıl işliyor bilen var mı?
  • sleeptalkercat kullanıcısına yanıt
    yeni ön ödemeli kart alana diyor. emin misiniz taşıyana da verdiğini???

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    15 gb lik var 55 lira ama sinirsiz whatsapp vermiyor. Hediye gb verir. Bana 5 gb hediye verdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylık 29 TL'ye GNÇ Fırsat (https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/gnc-firsat#aa) paketini kullanıyorum (zamlanmış).

Paket içeriği şu şekilde:

3GB + 2GB Sosyal Medya + 500DK + 250SMS + Sınırsız Whatsapp (İlk ay 10GB)

Tabi aylık 5 GB yetmiyor. Bunun yanında aşağıdaki hediyelerden yararlanıyorum;

Salla Kazan (Genelde Haftalık 2GB)
    GNÇ Çatlat (Haftada 2 kere 12 saatlik 1GB)
    Bil Kazan (Günlük 1GB)
    Kim 1 GB İster? (Günlük 1GB)
    BiP Yıldızları (Günlük 1GB)
    BiP Hediye Yarışı (Haftalık 5GB)
    Sürpriz Nokta (Günde 3 kere olmak üzere ayda 10 kere genelde Instagram 1GB)
    Goller Cepte (100mb garanti)
    Senyapdiye (Günlük 1GB)

Aylık 52 (beleş) + 5 (paket) = 57 GB internet kullanıyorum ve sadece 29 TL'ye.

Turkcell paketleri evet pahalı ancak çekim kalitesi olsun hızı olsun mükemmel.

Turkcell dağıttığı hediyelerle işi bilene gerçekten ucuz.

• Çıkan teklifler bunlar yurtdışına çıkacağım için faturasız geçecektim ama tahrik ediyor tarifeye bak evdeki interneti kapattırır bu tarife :)

• neyapacagizz N kullanıcısına yanıt
    2 ay önce 25tlydi bu paket. Salla kazan 3 4 haftadır gb vermiyor. Çatlatta verirse ya 3saat 1gb veriyor ya da 1tl karşılığında 1gb veriyor.

• Gyroppa kullanıcısına yanıt
    Banada 3 saatliğine 1gb veriyor, şaka gibi. Salla kazan dan zaten dk yada sms almaya alıştık artık. Ne oluyor bunlara böyle??

• Geçtiğimiz yıl başlayan ve 65 TL'lik Lifecell Sarı Günler + tarifem 19 Ağustos 2020'de sona eriyor. Açıkcası 1 yıldır aylık internet tüketimim aylık ortalama 5-6 GB civarında olduğundan salla kazan bile kullanmadım neredeyse. Dijital operatörden baktığımda bana sunulan en düşük teklif 69,90 TL'lik Turbo+ Süper 15GB paketi, ancak yukarıda belirttiğim gibi 15 GB benim ihtiyacımın ötesinde ve üstüne üstlük fafuram da 70 TL'nin üzerine çıkacak. Ne tavsiye edersiniz? 50-55 TL'lik 10 GB civarında bir paket yok mudur geçebileceğim?

• Yeni gelen icin 15gb dolaylarinda en avantajli paket GNÇ Fırsat Pro gibi duruyor, baska onerisi olan var midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbold

Yeni gelen icin 15gb dolaylarinda en avantajli paket GNÇ Fırsat Pro gibi duruyor, baska onerisi olan var midir?
    64 liraya 14+5gb almak yerine bence bu paleti almak daha mantıklı 16+5 70 lira 2 gb internet 6 lira eder herşekilde.Zam öncesi 59 olsa uygundu şimdi gnc avantaj alın derim.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/bana-uygun-paketler/gnc-plus-avantaj-16gb

• Arkadaşlar 30 35tlye bi faturasiz paket yok mu

• 
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.