Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (345. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.938
Cevap
575
Favori
1.307.741
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paycell den nesaj geldi katılım sağlayı faturasını paycell den ödeyene 5 gb hediye veriyormuş herkese gelmiş olabilir, internet ihtiyacı olan değerlendirsin.Bu arada ben kullanmadık bi ara sanal kart oluştu sanırım ama nasıl kullanılıyor bu bankamatik kartını falan mı bağlıyoruz buraya?

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfbslh

Yorumlara baktığımda Turkcell mevcut abonelerine uygun teklif sunmuyor.Ayın 16'sında taahhüt bitiyor varmı tavsiye edeceğiniz paket yada operatör.
    Hiç kafana takma en ucuzundan bir faturasıza geç hattın açılır açılmaz gel türkcelle istediğin gibi uygun fiyattan başla. Artık bundan sonra böyle bu şekilde.

Bayi yetkilisi bile böyle yapıyorsa 3 ay falan kandırmacalarına bir daha aldanmak yok. Onlar bizi aptalyerine koyuyor ise biz de bu bilgileri yayalım ki tuzakları elinde patlasın.

Artık 3 ayı gerçekten uygulayamazlar da çünkü gidenin geri gelmeyeceğinden korkuyorlar, zaten o yüzden iş bu hale geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: gfbslh

Yorumlara baktığımda Turkcell mevcut abonelerine uygun teklif sunmuyor.Ayın 16'sında taahhüt bitiyor varmı tavsiye edeceğiniz paket yada operatör.
    Bakınız turkcell rahat paket
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/turkcell-rahat-paketler/turkcell-rahat
  • quote:

Orijinalden alıntı: mete_bey

Bakınız turkcell rahat paket
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/turkcell-rahat-paketler/turkcell-rahat

Alıntıları Göster
    Rahat paketler uygun gibi duruyor ama sıkıntılı. Açıklamaları iyi okuyun. Yorumlarda iyi değil.

Zaten bunlar birşeyi ucuza veriyorsa durup bir düşünmek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

Rahat paketler uygun gibi duruyor ama sıkıntılı. Açıklamaları iyi okuyun. Yorumlarda iyi değil.

Zaten bunlar birşeyi ucuza veriyorsa durup bir düşünmek lazım.

Alıntıları Göster
    Şuan kullanıyorum. Sıkıntı yaşamadım.
  • Türkcell den vodafone a hattımı taşıyorum. Türkcell den sms geldi

Sayin musterimiz Yillik Katlama Kampanyasi kampanyaniz devam etmektedir. Kontrat bitiminden (09.07.2020) once kampanyanizdan ayrilmaniz durumunda hattiniza erken iptal ucreti yansitilacagini hatirlatmak isteriz. B002

5 gün sonra zaten kontrat bitiyor muhtemelen hat pazartesi taşınacak ve 3 gün kalacak kontrat süresinde zaten son ay faturasını ödeyeceğim. Çayma cezası niye çıksın ne yapmaya çalışıyor bu Türkcell

• Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU]

*Salla Kazan sonrası böyle Bi Ekran çıktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

Türkcell den vodafone a hattımı taşıyorum. Türkcell den sms geldi

Sayin musterimiz Yillik Katlama Kampanyasi kampanyaniz devam etmektedir. Kontrat bitiminden (09.07.2020) once kampanyanizdan ayrilmaniz durumunda hattiniza erken iptal ucreti yansitilacagini hatirlatmak isteriz. B002

5 gün sonra zaten kontrat bitiyor muhtemelen hat pazartesi taşınacak ve 3 gün kalacak kontrat süresinde zaten son ay faturasını ödeyeceğim. Çayma cezası niye çıksın ne yapmaya çalışıyor bu Türkcell
    Katlama kampanyalarında bütün süreyi doldurmadan geçmemek lazımmış. Yoksa ceza çıkıyormuş.

• Drak44 D kullanıcısına yanıt
    6 temmuzda geçiş olacak yani sürenin dolmasına 3 gün var zaten 12.faturayı da ödemiş olacağım. Türkcell in bir kaybı yokki. Süre dolsa bir sonraki ay bana yüksek fatura çıkaracak. İnşallah cayma cezası çıkmaz, çıkarsa Btk şikayet edeceğim.

• Yaklaşık 10 yıldan beri Turkcell faturasızdayım. Şu anda bana sunulan paketler aşırı pahalı. Müşteri hizmetlerini aradığımda 10 gb 39 TL'lik kampanya önerdi. İnterneti fazla ve daha uygun kampanya için ne yapmalıyım sizce?
  • earedkit kullanıcısına yanıt
    Daha uygunu yok reis

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cevabınız için teşekkürler.
  • turk telekomdan yeni geçecekler için uygun paket var mı? 20-30 lira civarında sadece dakika olan paket arıyorum.
  • Rahat tarifesini 25 gündür kullanıyorum bir ay dolunca gbc fırsat pro ya geçmeyi planlıyordum rahattan faturasıza geçilmiyor diye biliyoeum dedi böyle birşey var mıdır yoksa geçebilir miyim?

• Sözleşmem bitmişti Turkcelle rahat tarifeye geçtim 5 GB anlamadığım bir şey var bunu her ay yeniletmem mi gerekiyor benim acaba?

• Turkcell tarifeleri baya kazık, uygun birşey varmı diye baktım ama fena...Damatta olunca işin içinde daha işim olmaz
  • https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/hos-geldin-8gb

Şu linkteki tarife hesaplı değil mi sizce faturasız için ? 30 gün sonunda yenilenir yazmamışlar , pos kanalı üzerinden 12 ay boyunca alınabilir filan yazmışlar ama anlamadım.

• Genç fırsat midi tarifesinde ilk ay 10 gb yüklendi.Tarifenin açıklamalar kısmında aşağıdaki açıklama var.

“Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakate geçis yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 10 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.”

Buna istinaden 365 gün içinde bir kez daha 10 gb hakkımızmı var.Eğer varsa nasıl alacağız bunu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turkcell'de taahhütüm 9 Temmuzda bitiyordu. Ben de Vodafone'a taşıdım hattımı. Ama hem çekim sorunu yaşıyorum hem de tarife/paket farklı tanımlanmış. Vodafone'a geçeli 5 gün oldu. Turkcell'e geri dönmek için beklemem mi gerekiyor yoksa belirli bir cayma süresi var mı, yani vazgeçip geri dönebilir miyim hemen? Bu konuda bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.
    Geri dönebilirsem tarife/paket tavsiyesi de lazım.
  • Faturasızsa hemen geçersiniz, faturalıysa baya bir ceza çıkar.

• 
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.