Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (309. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: korayakbiyik , İbrahimEsad , İbrahimEsad Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
10.940
Cevap
575
Favori
1.307.914
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TV+ paketi hediye almak için bir yöntem var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lider06

Güzel kampanyalar mh yi aradım bana vermediler. Bu fiyatların 20 Tl üzerini sunuyor bana. Sözleşme 9 mayısda bitiyor 5 mayısdan önce başka operatöre geçemezmişim. Geçip gelirsem de bu tarifelere geçemezmişim dedi sizce doğrumu söylüyor?
    Doğru söylüyor hocam. Ben de taahhüt bozma ücreti çıkmasın diye her sene taahhüdün son 3 gününde başka operatöre başvururum, tekrar turkcell'e geçerim.

Şuna dikkat etmeniz lazım. Geçeceğiniz tarifenin şartlarını okuyun, bazıları tarifeler son 90 gün içinde Turkcell'den ayrılıp geri dönenlere olmuyor. Ama çoğu tarife için geçiş yapıp 3 gün durup dönmek yetiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bmplzkt B kullanıcısına yanıt
    En iyisi faturasıza geçirmek hocam. Sim kartın falan değişmesine gerek yok, müşteri hizmetleri ile halledeceksiniz. Hem paranız gitmez hem de Türkiye'ye dönünce güzel tarifelere geçmenize izin verir.

• coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Karantina süresi boyunca ücretsiz ve tüm kanallar açık hocam bilginiz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

tam da kardeşime 20 liraya kadar en uygun paket bakıyordum, sokağa çıkma yasağı geldi. ev nternetini kullanır artık.

o zaman da şöyle bir ihtiyaç doğdu. en uygun her yöne konuşma paketi nedir, 100-250 dk da olsa yeterli. (faturasız)
    Bip şu süreçte ücretsiz diye biliyorum hocam. Kardeşimiz telefonuna bip uygulamasını indirip aramaları ordan yaparsa konuşma hakkı olmuş olur. Bir deneyin derim

• TacoNikky T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, haftalık bedavalar bip üzerinden mi kazanılıyor acaba, ayrı bir uygulama mı yoksa

Bende değil. Ben TV plus a ücret ödeyerek abonelik yapmadım. Sadece Turkcell abonesiyim. TV plus açınca eba kanalları dışında hiç bir kanalı açamıyorum. Hepsinde ücretli üyelik sayfasına yönlendiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 4 Nisan 2020; 21:17:2 >
    Sayın TacoNikky cevabınıza cok tesekkur ederim. Kendi hattimi takmadan Almanya’daki hattım üzerinden arayıp islem yapabilir miyim? Turkcell hattimi takınca bos yere günlük 30 TL ödemek zorunda kalıyorum. Ya da mail gibi online yapabilme sansim var mı?

• Turbo paketlerinden 10gb+1000dk+100sms pakete 44tl’ye geçiş için bugün başvurdum. Önceden turkcell’dim çok pahalı deyip vodafone’a geçtim ama vodafone interneti o kadar yavaş ki. 8gb normal 8gb da youtube internetim vardı, kullan kullanabilirsen, izmir’in göbeğinde bile... 49 lira ödüyordum bi de. Vodafone 14gb internetli pakete 54 tl teklif verdi. Turkcell daha iyi gibi geldi önceden çok memnundum da zaten fiyatı dışında. 2gb salla kazandan her ay garantiymiş bi de. Öyle olursa tadından yenmez. Sizce nasıl paketim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • anthuan kullanıcısına yanıt
    Fiyat çok güzel sağlıkla kullanın 👍

• bmplzkt B kullanıcısına yanıt
    Turkcell hattınızı takmadan alman hattınızdan 0532 757 1 532 numarasını arayın. Normal Türkiye'de bir telefonu aramış gibi ücret yazacaktır. Hangi numara ile ilgili işlem yapmak istiyorsunuz dediğinde kendi turkcell numaranızı tuşlayın. Sizi hazır kart'a gecirmeyelim şöyle yapalım böyle yapalım derler. Ama dediğim gibi kararlı olun direkt geçirirler.

• lider06 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

• anthuan kullanıcısına yanıt
    ben de türk telekomdan bu tarifeye geçmek istiyorum. turkcell kalitesi yanında fiyatlarıylada mantıklı gelmeye başladı. ayrıca internetten geçiş yapınca her ay 2gb ekstra veriyor.
  • fsm1461 F kullanıcısına yanıt
    İnternetten geçiş nasıl yapılıyor hocam Sim kart vs nasıl oluyor?🙋🏻‍♂️

• Merhaba, ben de Turkcell'e geçiş yapmak istiyorum anca Turk Telekom sözleşmem 27 Ağustos'a kadar devam ediyor. Merak ettiğim böyle bir zamanda sözleşmesini bozduran oldu mu, ne kadar ceza ödeniyor (pakette %25 indirim diyor).

Şu an 15gb internet için 45tl ödüyorum ancak ayrıca 20tl'lik dergilik üyeliğim bulunuyor, o rakamı pakete verip ücretsiz kullanmak daha iyi olabilir.

İptal işlemi oluyorsa turkcell bunu hallediyor mu otomatik yoksa gidip Turk telekom'a bildirmem mi gerekiyor.
  • sh33p3r kullanıcısına yanıt
    TT den cayma bedelinizi öğrenebilşrsiniz taşıma işlem üstte arkadaş link paylaşmış gitmeden yapılıyormuş

• lider06 kullanıcısına yanıt
    Sadece faturalıya geçiş yapılıyor bildigim kadarıyla. Gerekli bilgileri doldurup online gönderiyosun. Adresine hattını getiriyolar ya da turkcell bayisinden kendin alıyosun. Eğer siteden geçiş yaparsan 4 ay olmak üzere ayda 2 gb internet otomatik tanımlıyolar

• sh33p3r kullanıcısına yanıt
    *124# den öğrenebilirsiniz ne kadar olduğunu.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Hangi hat için hocam cayma bedelini öğrenmek istiyorum bende Türkcell için arıyorum söylemek istemiyorlar

• 
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.