Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (300. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.938
Cevap
574
Favori
1.307.581
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nco

Turbo+ Süper Fırsat
    Turbo Fırsat Midi
    Turbo Fırsat 6

Kullandığınızdan ucuz diye muhtemelen size uygun değildir diyecek.

En iyisi browserdan Turcelle giriş yapın, arama kısmına turbo yazın,sonuçlar çıkınca "paketler" kategorisini seçin.
    Hocam peki süperinizle fiber ev ilr telefon sözleşmesi aynı anda bitiyor . ( yakın zamanlar da ) ikisi bir arada güzel bir kampanya var mi ? Ya da faydası olur mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• abidig kullanıcısına yanıt
    Hiçbir bilgim yok
  • Ben de 35 TLye 1 haftalık 35 TL, 1 ay da 60 dk konusma (bizbize) kazaniyorum, 35Tlyi de istanbulkarta yükluyorum, 1 haftalık hediye 35 tl dolunca marka kampanyalarından internet alıyorum, bu sekilde gül gibi geçiniyorum en iyi tarife bu bence

• ChaosFİre C kullanıcısına yanıt
    Beklemenize gerek yok hemen geçiş yapabilirsiniz.
  • Scaleo S kullanıcısına yanıt
    Yüklemeyi Turkcell.com.tr denmi yapıyorsunuz.
  • mrtybgl M kullanıcısına yanıt
    Yok malesef. Platinum olmasada olur derseniz 25 yaş altı bir TC ile bunuda kullanabilirsiniz. Bi inceleyin derim.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/gnc-firsat-pro?source=CMS&place=campaigns_category
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

Yüklemeyi Turkcell.com.tr denmi yapıyorsunuz.
    evet turkcell.com.tr den yapıyorum. istanbulkart yüklemeyi de paycellden
  • Lifecell fırsat 5gb taahhüt sürem bittiği için az önce 532 aradı. 8gb 750dk ve 100sms için aylık 49 lira teklif ettiler. Kabul ettim. Daha uygun fiyata sanırım yok. Bulunduğum yerde en iyi turkcell çektiğinden diğer operatörlere bakmıyorum. Hatta ay sonu bitecek olan ttnet fiber ev internetimi de kapatıp superonline fibere geçmeyi düşünüyorum. İkisi birlikte daha uygun vardı eskiden. Var mı bildiğiniz daha cazip kampanya?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scaleo S kullanıcısına yanıt
    ben de böyle yapıyordum da bugün yükledim 35 TL gelmedi 60 dk. Bitti mi acaba, en son ne zaman geldi size?

bitmiş valla yandık, eskiden 60 dk hediye yazan madde şu an yerinde yok kaldırmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 6 Şubat 2020; 11:6:35 >
  • arkadaşlar 34 tl ye gnc türkcell (çocuğun kimligiyle) 6 gb + 3 gb (sosyal medya) ve 750 dk var

ayrıca il kampanyasından 12 ay boyunca +2 gb
    ve yeni abonelere 12 ay boyunca +2 gb veriyor

bunların hepsi birleşiyor mu ?

bu tarifeyi tavsiye edermisiniz ?

(aslında faturaliya geçiş yapacaktım fakat aynı paket 38 tl ve diğer 2+2 gb internet hediyesi yok)

• quote:

Orijinalden alıntı: scorpit

arkadaşlar 34 tl ye gnc türkcell (çocuğun kimligiyle) 6 gb + 3 gb (sosyal medya) ve 750 dk var

ayrıca il kampanyasından 12 ay boyunca +2 gb
    ve yeni abonelere 12 ay boyunca +2 gb veriyor

bunların hepsi birleşiyor mu ?

bu tarifeyi tavsiye edermisiniz ?

(aslında faturaliya geçiş yapacaktım fakat aynı paket 38 tl ve diğer 2+2 gb internet hediyesi yok)
    bende vodafondan geçiş yapacağım kampanya sayfasında görebildiğim en iyi teklifler bularhttps://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/faturali-olmak-istiyorum?place=filter

• arkadaşlar bunlardan hangisi tercih edilir ?

• scorpit kullanıcısına yanıt
    ilk ay 10 gb yerine her ay 5 gb hediye olsaydı yaşınız 25 altında iseniz gnc tercih edilirdi diğerinde sabit 8 gb internet var
  • dreamblue35 D kullanıcısına yanıt
    çocukların tc ile gnc oluyormuş

• Mevcut musteri icin interneti 4-6 uygun paket var mi arkadaslar faturasiz-gnc

• scorpit kullanıcısına yanıt
    yeni abonelere 2gb olan gnc tarifelerinde yok sanırsam hocam. Haydi gel 2 gb dediğin kampanya değilmi ?
  • Garagulli35 kullanıcısına yanıt
    evet onu kastetmiştim ama galiba dediginiz gibi bu tarifeye o kampanya olmuyor sadece ile özel kampanyadan +2 gb gelir

• Arkadaşlar Turkcell Kamu yada Memur için kampanya var mı 35 Tl ye kadar? Fiyatları ne kadar?
  • Arkadaşlar bir de Turkcell Rahat hattı faturalı mı? Bu hatlarda şebekeye erişmede yada İnternet kullanımında hız sınırı olarak 2. sınıf muamele var mı?
  • Birkaç yerde okudum da turkcell hazır kartta internetin çabuk bittiği doğru mu?

• 
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.