Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.835
Cevap
567
Favori
1.292.881
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
116 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hot.Coffee

-TTelekom kullanıyorum fakat numaram Turkcell'den geçme (10 yıllık) 0531..
    -25 yaşından küçüğüm
    -Faturalı kullanacağım.
    -Ortalama 50 TL ve biraz üzerini karşılayabilirim.
    -Her yöne konuşma 500dk+ Birazcık SMS ve bol miktarda (ortalama 5GB) interneti olan bir paket arıyorum.

Not: Babamın üzerine geçiş yapılma ihtimali yüksek bu yüzden 25 yaş altı tarifelerine geçemeyebilirim, kesin değil.

GNC fırsat 3gb paketi sana göre. 25 tl. 500dk 1000 sms ve 3 gb+1 gb hediye. referans sistemiyle gelirsen 1 gb geliyo 6 ay. birde geçiş yaptığın için 1 gb geliyor.ortalama 6-7 gb oluyo hediyelerle :)
  • quote:

-25 yaşından küçüğüm
    -Faturalı kullanacağım.
    -Her yöne konuşma 500dk+ Birazcık SMS ve bol miktarda (ortalama 5GB) interneti olan bir paket arıyorum.

Not: Babamın üzerine geçiş yapılma ihtimali yüksek bu yüzden 25 yaş altı tarifelerine geçemeyebilirim, kesin değil.

bu arada faturasızı örnek vermişim özür dilerim. lifecelller çok uygun şu an onlara bakın faturalı
  • quote:

-25 yaşından küçüğüm
    -Faturalı kullanacağım.

25 yaş altıysan zaten direk genç paketlere geç, genç8 8gb (4gb gece 4gb gunduz) 45tl, genç12 12gb (6gb gece 6gb gunduz) 55tl bol bol internet var, 1000dk 1000sms standart mart sonuna kadar gelenlere 12ay boyunca 1gb internet hediye veriliyor, ayrica salla kazandan her hafta internet hediyesi oluyor 1hafta geçerli oluyor bu hediyesi de, bip ten de 2 gb geliyor, ayda 4-5gb hediye oluyor sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasson

quote:

-25 yaşından küçüğüm
    -Faturalı kullanacağım.

25 yaş altıysan zaten direk genç paketlere geç, genç8 8gb (4gb gece 4gb gunduz) 45tl, genç12 12gb (6gb gece 6gb gunduz) 55tl bol bol internet var, 1000dk 1000sms standart mart sonuna kadar gelenlere 12ay boyunca 1gb internet hediye veriliyor, ayrica salla kazandan her hafta internet hediyesi oluyor 1hafta geçerli oluyor bu hediyesi de, bip ten de 2 gb geliyor, ayda 4-5gb hediye oluyor sadece.

Lifecell Fırsat 5GB 34TL paketi salla kazan ve diğer hediyeler özellikler dahil ise en mantıklısı sanırım? Salla kazan kullanabiliyoruz değil mi? 12 ay boyunca 1 GB referans ile 1 GB ve bip ile 1 GB dan yararlanabiliyoruz mu acaba bu Lifecell'de?
  • Hot.Coffee kullanıcısına yanıt
    Lifecell ile ilgili bilgim yok ama sitesinde yazar

• fasson kullanıcısına yanıt
    Turkcell'in öyle bi sistemi yok sizinki biraz senaryo şöyle ki

Salla kazan tamamen şans işi 29 tl lik paket kullaniyorum 1 ay icinde 2 defa 10 gb geldi ardına 2 defa 3gb geldi.

• fbturkuaz kullanıcısına yanıt
    bence bir algoritma var hocam tamamen şans olması imkansız Turkcell in zararına olur. 3 haftadır eşime ve bana aynı şeyleri veriyor.paketlerimiz aynı . Var yani bir mantığı arkadaş haklı olabilir.
  • Yaklaşık 3 yıldır Turkcelliyim millet salla kazan falan dedikçe gülüyorum mal mal hediyeler veren garip bir uygulama o hiçbir zaman işime yaramadı. Hiçbir artısı yok. Tamam Turkcell çekimi diğer operatörlere göre iyi ama bu kadar da vatandaş soyulmazki arkadaş diğer adamlar 8 gb interneti 25 30 tlye veriyor sen hem pahalıya veriyorsun üzerine sabah ve gece kullanımı diye saçma sapan bişey yapıyorsun. Yazıktır etmeyin.

Ayrıca lifecell denen şeyde her aramada bip üzerinden arayın diye anons veren insanın içini gıcıtan bişey. Ne bipmiş arkadaş !

Forever FENERCELL

• cboy60 kullanıcısına yanıt
    lifecell avantaj 4 gb 30 tl kullanıyorum öyle bir anons duymadım şuana kadar. üstelik face+twitter içiçn 2 gb ,diğerlerini hiç saymayacağım .30 tl ye kullanabileceğiniz en iyi tarifelerden biridir.Üstelik çekim gücü avantajıyla . Bana göre vodafone ile Türk telekom un birbirinden çok çok farkları kalmadı artık.
  • lifecell plus 5 gb tarifesini kullanıyorum diğer verdiği paket internetlerin haricinde aylık internet kullanımım ortalama 15 gb civarında salla kazan, dergilik, goller cepte, yani vs vs ciddi anlamda aylık internet saçıyor

• Beyler Türkcell e numaramı taşımak istiyorum, bir sorun olacak bu haftalık sinema bileti hangi tarife de oluyor, fark ediyor mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler bana en uygun data ve sms paketi lazım. 500mb 500sms yeterli fakat doğru düzgün tarife bulamadım.

• Dergilikte bir çok dergi ücretli olmuş

• Önümüzdeki hafta paketim sona eriyor. Hattım faturalı ve geçecek hiçbir ucuz tarife bulamıyorum valla çok çaresiz kaldım.
  • meeb kullanıcısına yanıt
    Hocam önümüzdeki günlerde Turkcell'e geçmeyi düşünüyorum ve biraz baktım sizin kullandığınız tarifeye geçeceğim sanırım. Aklıma takılan tek bir şey var cevaplarsan sevinirim. Lifecell'de aramaları direkt olarak yapamıyor muyuz ? Bip uygulaması içerisinden mi arama yapıyoruz ?
  • 500 dk upcall den diyor ama telefonun kendi aramasından kullanılıyor 500dk olarak.bipten ise 1000 dk var karşı tarafta bip olup olmaması önemli değil.Yok zamanda aramak uğraşlı olsada iyi oluyor 500 dk biterse.

iyimiş hocam. 500dk ucu ucuna yeter sanırım bana zaten. Peki memnun musun paketinden ve Lifecell'den ? Var mı sana göre eksileri ?
  • şuana kadar kullandığım en iyi tarife pakettir.26 yaş altı tc kimlik no ile gnc yede üye oldum artı 1 gb hediye geliyor 30 tl yükleyince.Bip yaani dergilik falan çok iyi.Dergilikten günlük 1 gazete bile okusanız ayda 30 tl kar demektir.Dergileri hiç saymıyorum en ucuz dergi 6 lira civarı ülkemizde.fizy deseniz çıkan ilk albüm şarkıları ücretsiz dinliyorsunuz.çekim kalitesi haftalık hediyeler falan çok iyi hemde eğlendiriyor insanı süpriz nokta bip kim 1 gb ister falan.30 tl ye ülkemizdeki en iyi paket tarifedir.Ancak yıl sonunda ücret ne olur bilinmiyor 35 tl bile olsa kullanmaya devam ederim.

• Bu arada olumsuz yönü değilde eksiklik diyelim 100 sms olması bunun nedeni de lifecell in internet odaklı paket olması.

Çok iyi hocam. Sms'in 100 adet olması da benim için iyi çünkü kırk yılın başında atıyorum 3-5 sms. 100 sms bana yeterde artar bile. Tamamdır. Bu tarifeye geçiyorum inşallah. Teşekkürler bilgilendirme için.
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.