Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: escape0121 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
10.938
Cevap
574
Favori
1.307.625
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tesbihcekenhoroz

Arkadaslar bu haftasonu operator degistirmeyi dusunuyorum bulundugum yerde turktelekom cekmiyo o yuzden sansimi turkcellde denemek istiyorum. 25 tl faturasiz paket varmi? Bana uygun 2gb internet fazla fazla yeter . Tavsiyelere acigim.

Bi incele belki işine yarar.

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/eko-3-gb-paketi?source=CMS&place=campaigns_category

• 1 hafta önce geçiş yaptık eşimle birlikte lifecell-firsat-5gb tarifesine, 34 liralık olana. tavsiyeden kod gönderdik ikimiz hem ona hem bana 2 gb daha hediye geldi 6 aylık , bipten 1 gb geldi, tv+ 5 gb, fizy 5gb vs... bitmiyor interneti :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İşyerim biraz şehir dışında kalıyor ve türktelekom iyi çekmiyor. Lifecell'in 34 lira olan paketine geçmek istiyorum. Sizler lifecell'den memnun musunuz? Bu açıklamalar kısmında 2.öncelik gibi bir şey var bunun ne gibi zararı olur? Birde anons mu ne çalıyormuş aramalarda , kapatılmıyor mu o?

• quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

quote:

Orijinalden alıntı: tesbihcekenhoroz

Arkadaslar bu haftasonu operator degistirmeyi dusunuyorum bulundugum yerde turktelekom cekmiyo o yuzden sansimi turkcellde denemek istiyorum. 25 tl faturasiz paket varmi? Bana uygun 2gb internet fazla fazla yeter . Tavsiyelere acigim.

Bi incele belki işine yarar.

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/eko-3-gb-paketi?source=CMS&place=campaigns_category

Dun basvurdum 25 tl lik dediginiz paketten yaptim sanirim yeni turkcell olanlara aylik 1gb ekstra veriyolarmis. Toplamda 4gb yeterde artar bile

• Türk telekom faturaliyim

25 yasindan küçüğüm

35tl max ödeyebilirim

faturali olacak İnternetDk istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sergenatalmis

Türk telekom faturaliyim

25 yasindan küçüğüm

35tl max ödeyebilirim

faturali olacak İnternetDk istiyorum

En mantiklisi full 4gb paketi 35 tlye + 1gb +turcelllilerle haftasonu sinirsiz konusma+35 tl sebeke ici kullanim veriyor

• Iste size ozel 3 kod: FWE9FE/KXNEAC/ECMAZT Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz. Detayli bilgiwww.turkcell.com.tr B002

Kullanmak isteyen TAVSIYE KATILIM KOD 2222 GÖNDERSİN beraber kazanalım

• Arkadaşlar lifecell de ayrıyeten fizy tv+ gibi servislere abone olmak gerekiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alastair JR

İşyerim biraz şehir dışında kalıyor ve türktelekom iyi çekmiyor. Lifecell'in 34 lira olan paketine geçmek istiyorum. Sizler lifecell'den memnun musunuz? Bu açıklamalar kısmında 2.öncelik gibi bir şey var bunun ne gibi zararı olur? Birde anons mu ne çalıyormuş aramalarda , kapatılmıyor mu o?

Hocam gecin memnun kalirsiniz. Herhangi bir anons yok aramalarda. Internet hızı da turkcellle ayni. Lifecellde de turkcellde de 2. Öncelik yazıyor, turkcell platinumda 1. Öncelik yazıyor. Bildiğiniz turkcell, üvey evlat muamelesi yapılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alastair JR

İşyerim biraz şehir dışında kalıyor ve türktelekom iyi çekmiyor. Lifecell'in 34 lira olan paketine geçmek istiyorum. Sizler lifecell'den memnun musunuz? Bu açıklamalar kısmında 2.öncelik gibi bir şey var bunun ne gibi zararı olur? Birde anons mu ne çalıyormuş aramalarda , kapatılmıyor mu o?

turktelekom ve Vodafone de ınstangram a dahi giremezdim simdi resmen tv izliyorum hayatimda bu zamana kadar kullanmadigim internet serbetligini lifecell de kullaniyorum tv izliyorum yani bitmesi için elimden geleni yapıyorum daha ana paketi bile bitiremiyorum. ben ınstangram a girmeye korkarken millet görüntü lu nasil konusuyor arkadaş ya diye dusunuyordum demek böyleymis bip ciddi derecede cok iyi birsey. Resmen evde wifiye nasil bagliysam simdide oyle kullanıyorum tv ye varana kadar izliyorum (gerci benim bu pakete gecmemin nedeni zaten turkcell tv dir tvbox ta da kullandigim için) bu paketi 2 aydir kullanıyorum 2 aydir 2X katlaniyor ve isin ilginci gelen sms de bu 30 gunun sonunda bi 2 ay daha 2 ye katlanacagi sms i geldi. salla kazan, bip soru seysi, dergilik ayda gelen gb, davette gelen arti 2gb turkcell e gecis arti 1gb zaten vs gnc li olunca 30tl yukleyince bi 1gb daha geliyor zaten bitmiyor paket. dedigim gibi birde 2x olunca insan neye harcayacagini sasiriyor

• Tamamdır beyler sağolun. İnş son bir ayım türktelekomla. Taahhütten son dakika golü yemeyeyin

• Sürekli 532 beni arayıp paket sunuyor son teklifleri 500 dk, 100sms, 6gb: 40 TL. 12 ay veya 24 ay taahhüt vardır herhalde sormadım. Son dönemde verdiği faturasız paket teklifleri kat be kat daha iyi. Normalde 29 TLye 4gb, 1000sms, 500dk yapıyorum fakat nedense bu ay onu vermedi onun yerine. 8gb+1gb gnc, 500dk, 1000 SMS'i 39 TL'Ye aldım. Şöyle bir paketi 35 TL'Ye sunun diyorum faturalı olarak ancak alırım. :D

Yüklediğin kadar kazan kampanyası ile de 1 hafta pek internetten yemiyor. Son dönemde gereksiz tüm uygulamaları ve sosyal medya hesaplarını da kapattım, 9gb internet yetiyor da artıyor bile.
  • Alastair JR A kullanıcısına yanıt
    rica ederim kampanya yi sonradan uzatirlarmi bilmemde Son 5 gunu. rağbet oldugu icin belki uzatabilirler ama sadece kampanya degil diger haydi gel kampanya si vs de komple bitiyor görünüyor

• Özel Üyelik kullanıcısına yanıt
    Hocam eminmisiniz? 34tl lik faturalı paket Nisan sonu bitiyor diye hatırlıyorum.

34 u bilmiyorum da 30 tl lik kontör lu olan için dedigim

Tamam hocam sağolun , bende baktım şimdi 34 TL faturalının süresi 29 ocaktan itibaren 90 gün yazıyor.

ricaederim eger faturasizda bu paket biterse bende faturalı olarak geçerim her halde turkcell kalitesiyle bu fiyata bu paket ciddi derecede guzel

Evet hocam paket gerçekten güzel. Yeni kampanya olmazsa nisan sonuna doğru geçiyorum 34lüğe inş

• Arkadaslar, kendilerine avantaj kampanya bildirimi gelenler hesabim uzerinden tek tek diger kampanyalara da baksinlar; bana sms 29Tl 4gb+500dk onermesine ragmen hesabimdan 25Tl 4gb+500dk veya 30Tl Lifecell 500dk+5gb da alabiliyorum. (Bana ozel kampanyalarda gorunmuyor, tum kampanyalar icinden arayip bulmak gerekiyor).

Not : Yanlis alarm! Hesabim uzerinden satin almaniza ragmen geriye olumsuz sms i geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamilh -- 26 Mart 2018; 19:4:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -TTelekom kullanıyorum fakat numaram Turkcell'den geçme (10 yıllık) 0531..
    -25 yaşından küçüğüm
    -Faturalı kullanacağım.
    -Ortalama 50 TL ve biraz üzerini karşılayabilirim.
    -Her yöne konuşma 500dk+ Birazcık SMS ve bol miktarda (ortalama 5GB) interneti olan bir paket arıyorum.

Not: Babamın üzerine geçiş yapılma ihtimali yüksek bu yüzden 25 yaş altı tarifelerine geçemeyebilirim, kesin değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hot.Coffee -- 26 Mart 2018; 16:46:31 >
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.