Şimdi Ara

Turkcell iş görüşmesine cagriyor gidiyim mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
57
Cevap
4
Favori
44.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler issizim kariyer.net den başvurdum aradılar bugun yarın gelin görüşelim diye saha satış elemaniymis sizce gitmelimiyim nasıl olur sizce tavsiyeler neler?

• Yüzde 99 asgari ücret+prim derler. Prim alabilmen içinde kırk dereden kırk su bağlanır. Satacağına inanmıyorsan hiç boşa yorulma.
  • crazyfriend712 kullanıcısına yanıt
    Hocam asgari ücrete razıyım iş şartları nasıl olur sizce
  • Gitme benim bir halaoğlunu çağırmışlardı gitti görüşmeye reklamlarda selocan olarak oynattılar.
  • Hocam kurumsal danışman olursun muhtemelen.

Asgari + prim olarak maaşın olur. Primleri satışı yaptığın aydan 3 ay sonra yatmaya başlar. İlk hedefin az olur ama gittikçe bu sayı artar. Üstünde bu yüzden aşırı bir baskı oluşur bunu bil
  • HRMNKY kullanıcısına yanıt
    Hocam iş şartları ağır mı olur? yani burada olmazsa organize sanayide bir işe girmek zorundayim oraya göre sizce nasıl olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fanatizm

Gitme benim bir halaoğlunu çağırmışlardı gitti görüşmeye reklamlarda selocan olarak oynattılar.

o yine iyyimiş benim emmioğlunu bıyık diye bıyıklı emocan yaptılar.
  • Git tabi soruyor bide.

Ekmek aslanın midesinde gardaş bu sebepten iş ayırma git çalış alıyorlarsa.
  • Git tabiki. İşe alınırsan hemen kafayı kazıt, biraz kilo al göbek çıksın, ondan sonra gör seni nasıl ceo yapıyolar.
  • İş ihtiyacın varsa git ama para sıkıntın yoksa daha başka işler bulmaya çalış
  • Şuan ofisteyim insan kaynaklarının çağırmasını bekliyorum
  • Çene laf yaparsa iyi olur ama çekingen ve utangaç biriyse primler zor. Girişken olmak lazım bu tarz işlerde ama evde boş oturmaktan iyidir şansını dene ne olur olmaz.
  • sonucu bekliyoruz
  • adrasa A kullanıcısına yanıt
    Hocam işe büyük ihtimalle alindim 2.gorusmeye çağırdı yarın işde Superonline satmaya calismakmis kapı kapı gezip iş saatleri 12.30 ile 21.00 biraz geç gibi boş durmaktan iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forever58 -- 18 Ocak 2017; 16:2:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forever58

Hocam asgari ücrete razıyım iş şartları nasıl olur sizce

Tamamen performansa bağlı. Satış işi streslidir.

Bu arada altta görüşmeye geldim yazmışsın. Sonucu bekliyoruz.
  • cem1907 C kullanıcısına yanıt
    crazyfriend712 kullanıcısına yanıt
    Hocam işe büyük ihtimalle alindim 2.gorusmeye çağırdı yarın işde Superonline satmaya calismakmis kapı kapı gezip iş saatleri 12.30 ile 21.00 biraz geç gibi boş durmaktan iyidir
  • Part time varmi turkcellde ?
  • Techonup T kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hocam bana 12.30 ile 21 arası dediler
  • karda kışta 40 derece sıcakda güneşte satış yaparım diyorsan git bir satış temsilcisi önümde bayılmıştı ağustos ayında :D saha işi zor..onun yerine 3 kuruşa çm de çalış daha iyi en azından çenen yoruluyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 18 Ocak 2017; 16:32:14 >
  • forever58 kullanıcısına yanıt
    zor is valla kimse almaz kolay kolay
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.