Şimdi Ara

Turkcell iPhone VoLTE Desteği Başladı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
5
Favori
22.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mutalvarol

lte kapali yaparsan telefon otomatik 3g ye dusuyor

Bunu söylediğin iyi oldu ama 3G'de de fena şarj yiyor. Önemli olan Edge'ye düşürebilmek benim için. Whatsapp mesajları gelsin yeter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teqali kullanıcısına yanıt
    Bu teknolojinin bu kadar kusursuz çalışacağını ben de düşünmemiştim açıkçası.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 6s kullanıyorum. Güncellemeyi yaptım ama 2G'yi seçme opsiyonumuz kaldırılmış. Bu açıdan çok saçma olmuş. Dışarıda kullanmadığımız zaman 2G'ye alıp pil tüketimini azaltmak için yararlı oluyordu. Şimdi ya 3G ya da 4G'de kullanmak zorundayız ki bu da son kullanıcı için ciddi bir pil kaybı demek. Görebildiğim tek avantajı uçak modunda iken arama ve kısa mesaj alabiliyoruz. Bu da pil tüketimini ciddi anlamda azaltıyor.

Turkcell iPhone VoLTE Desteği Başladı

• Bende şimdi ayarı yaptım. En güzeli de arama yaparken Lte'den 3g'ye düşmüyor. Bu bile yeterli derecede işe yarar. Şu an herkeste aktif olmadığı için görüşme kalitesi ilerleyen zamanda işe yarayacak ama 3g'ye düşmemesi süper oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk Telekom iphone'lara ne zaman destek verecek acaba merak ediyorum, geçen müsteri temsilcisine sordum bu durumu, olaydan bihaberler yemin ediyorum,

iphone 7 kullanıyorum ama hala iphone desteği getirmediniz diyorum, cevap olarak telefonunuz desteklemiyor diyor.
    turkcell ve vodafone iphone'larda destekliyor diyorum, mümkün değil diyor :)) hemde üzerine basa basa, bende mümkün arkadaşım kullanıyor diyorum, mümkün değil diye tekrarlıyor ısrarla :))
    neyse ben aldım cevabımı dedim ve bitirdim, bu kadarda olaydan uzak olunmaz ki.
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Bu Turkcell Wifi olayını nasıl yaptınız?

• AlkanExclusive kullanıcısına yanıt
    Öncelikle 10.2.1 sürümü yüklü olması lazım. Telefonu bilgisayara bağladım. Operatör güncellemesi çıktı. Güncellemeyi yaptıktan sonra Turkcell kullandığım için 2222'ye HDSES yazıp gönderdim. Uçak modunda Wi-Fi'a bağlandığımda Turcell Wi-Fi yazısı çıkıyor. Fakat Wi-Fi ağının da sanırım Turkcell olması gerek. Evde Superonline bağlı şu ana kadar sadece orada çıktı. Başka bir ağda çıkmıyor. Sadece Turkcell yazıyor ve normal olarak Wi-Fi simgesi çıkıyor.

• AlkanExclusive kullanıcısına yanıt
    Operatör güncellemesini yaptiysaniz

Ayarlar > Telefon > Wi-fi ile arama

• nickjonas kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Çıktı ayarı yapınca.

• Bugün operatör güncellemesi yapılsın mı diye sordu evet dedim bu özellik geldi sanırım aktive edeyim mi yoksa gereksiz bir şey mi?
  • Yanlış bilgiler dolanıyor ortalıkta paylaşmak istedim. Benim telefon 10.2 sürümü yüklü ve volte desteği benim sürümde de var. Uçak modundayken wifiye bağlıyken turkcell çekiyor ve aynı zamanda görüşmelerde lte'den 3gye telefon düşmüyor. Yani illa 10.2.1e güncellemeye gerek yok. Bu bilgiyi düzeltmek şstedim.

Sacmalik 2g de kullanamamak olur mu ya sifirdan kurucam cihazi operator guncellemesi geldigi zaman iptal edicem 2gsiz iphone mu olur ..

Hocam TTnette de oluyor Turkcell Wi-Fi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByTMY

Sacmalik 2g de kullanamamak olur mu ya sifirdan kurucam cihazi operator guncellemesi geldigi zaman iptal edicem 2gsiz iphone mu olur ..

Deneyip haber verebilirmisiniz hocam.

• wizâRd W kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar çözümünü buldum ve anlattım buyrun;

https://forum.donanimhaber.com/turkcell-vodafone-2g-3g-lte-secme-opsiyonunu-kaldirdi-ama-cozumu-burda--123897271

• quote:

Orijinalden alıntı: pamandar

Türk Telekom iphone'lara ne zaman destek verecek acaba merak ediyorum, geçen müsteri temsilcisine sordum bu durumu, olaydan bihaberler yemin ediyorum,

iphone 7 kullanıyorum ama hala iphone desteği getirmediniz diyorum, cevap olarak telefonunuz desteklemiyor diyor.
    turkcell ve vodafone iphone'larda destekliyor diyorum, mümkün değil diyor :)) hemde üzerine basa basa, bende mümkün arkadaşım kullanıyor diyorum, mümkün değil diye tekrarlıyor ısrarla :))
    neyse ben aldım cevabımı dedim ve bitirdim, bu kadarda olaydan uzak olunmaz ki.

Güzel kardeşim, bende de aynı sıkıntı vardı, yapıcağın tek şey; hemen bir turkcell bayisine gidip numaranı taşıman, ben tövbe ettim, ucuz diye Avea vodofone kullanıyoruz yanlış yapıyoruz, 10 lira 20 lira daha verip Turkcell kullanmak en iyisi 21 yıllık tecrübem bana bunu öğretti

• öneri için sağol ancak, 59 liraya 10gb'lık bir tarife olsa, geçerdim turkcell'e ama aynı paket 80/90 lira bandında turkcell'de :S
  • Arkadaşlar 10.3 beta 2 sürümünde Turkcell volte ve wowifi çalışıyor mu. Bu sürümü yükleyip kullanan var mı

• Evet Çalışıyor

• jonavrupali17 J kullanıcısına yanıt
    Çalışıyor beta 1 de yoktu 2 de geldi.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.