Şimdi Ara

Turkcell iPhone Garanti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Turkcell den iPhone SE 16 GB almayı planlıyorum.
    İlk kez iphone kullanacağım garanti olması önemli.

Müşteri hizmetlerine sorduğumda gelen cevap

http://i.hizliresim.com/adL26d.png

Apple Store ile diğer garantilerin farkı var mı?
    Garantisi nasıl oluyor açıklayabilirseniz sevinirim

teşekkürler

• Up
  • Genpa garantisi oluyor. Daha iki ay once kendim gonderdim garantiye. Turkcell e vermene gerek yok telefonu. 2 yil garantin olur. Direk olarak apple a da gonderebilirsin.
  • Checkcovarage.apple.com dan sorgulayınca 1 senemi yoksa 2 sene mi çıkıyor garanti si

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell yanlış bilgilendirmiş sizi ya da sistem değişti.

Ben 25 mayısta turkcell den iphone 6 almıştım apple sitesinden sorgulayınca 25 Mayıs 2018 olarak gözüküyor garanti. 2 Yıl boyunca genpa,kvk, teleservice, apple store nereye istiyorsanız verebilirsiniz cihazı. Ancak istanbul dışındaysanız Apple store kargo ile cihaz kabul etmiyor bilginiz olsun. Randevu alıp kendiniz gitmeniz gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrunseen

Checkcovarage.apple.com dan sorgulayınca 1 senemi yoksa 2 sene mi çıkıyor garanti si

4 mayis 2018 olarak gozuluyor. Yukardaki arkadasinda dedigi gibi sizi yanlis bilgilendirmisler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 sene boyunca Apple Türkiye garantisi altında. Aynı zamanda Genpa, Başarı vs. gibi resmi servisler de cihaza bakıyor. Türkcell kendisi garanti vermiyor ve müdahale etmiyor. Yarın cihazın arızalandığında onlar da senin adına Apple'a gönderecek. En fazla 1-2 hafta daha beklersin.
  • Teşekkürler, zaten zorlu avm ye yakınım randevu alıp giderim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.