Şimdi Ara

Turkcell internet paylasimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba numarami turkcelle tasimak istiyorum fakat arastirmalarim neticesinde,cep telefonundaki interneti laptobumda kullanmak icin sadece ilk ay guvenli giris yaparak ucretsiz kullanabiliyorum sonraki aylar benden para istiyor dogru mu?bazi sitelerde de bu uygulama ileri tarihe ertelendi yaziyor.. hangisi dogru tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kapsama alanı dolayısı ile mi Turkcelle geçiş yapacaksınız sayın hocam, zira turkcell artık hizmet vermek amacıyla değil sadece para kazanma maksadıyla çalışıyor. Zaten tarifelerine güç yetecek gibi değil, hotspot konusu muallak, diğer operatörler ücretsiz sağlayacak olduğundan uzun süre ısrar etmeyecektir, tavsiyem takip edip ona göre hareket etmenizdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 20 Ocak 2019; 11:37:35 >
  • Hotspot önemli ise türk Telekom öneririm 30 tlye 20 gb gibi data hatları vardı

• Hayır benim bildiğim her 30 gün sonunda tekrar hızlı giriş yapmanız ile tekrar ücretsiz hak tanımlanacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: zn_volkan

Kapsama alanı dolayısı ile mi Turkcelle geçiş yapacaksınız sayın hocam, zira turkcell artık hizmet vermek amacıyla değil sadece para kazanma maksadıyla çalışıyor. Zaten tarifelerine güç yetecek gibi değil, hotspot konusu muallak, diğer operatörler ücretsiz sağlayacak olduğundan uzun süre ısrar etmeyecektir, tavsiyem takip edip ona göre hareket etmenizdir.
    Hocam mahallede telefon hatti yok ev interneti baglatamiyoruz 2 senedir..tek caremiz bu kaliyor ,vodafone 4.5g modem aldim 24ay kullandim cekim sikintisi yasadik evde ..simdi ise bu yolu denemek istiyorum hem cep hem modem parasi odememek icin..sadece 20gb modem vodafone 80lira odedim 24ay..verimsiz idi..

• Türkcellde eğer kampanyaları takip ederseniz aylık 40 liraya falan(faturasız) hediyelerle 20gb üstü almanız çok basit.

• ozinom O kullanıcısına yanıt
    Turktelekom da teklifler geliyor ama faturasızda biraz beklemeniz gerekir, inşallah güzel bir tarife bulursunuz hocam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.