Şimdi Ara

turkcell internet paketi !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • artık nası başlık açacagımı bilmiyorum sniriden e, eger başlık uygun olmaz ise degiştirebiliriz ; türkcell internet kazığı , türkcell internet kandırmacası şeklinde

olayı anlatayım şubat 17 de türkcell in 100 mb lık promosyon kartlarında birisini kullanmıştım , bitiş tarihi mart 19 olarak görünüyordu. dün akşam 23 sularında bir iki haber okumak için internete girdim 50 mb civarı bedava internetim kalmıştı . internetten çıktıgımda ne göreyim 65 kontur düşmüştü hattımdan. girdigim sadece hurriyet anasayfa idi . 50 mb i geçmesi imkansız .

bu konu ile iki kez turkcell müşteri hizmetleri ile görüşmemem ragmen bir sonuç alamadım . en sonunda konu ile ilgili detaylı inceleme yapacaklarını söyleyip başlarından savdılar. ben geri döneceklerini , dönseler bile benim konturlarin geri dönecegini düşünmüyorum .

ama yaptıkları terbiyesizligide yanlarına bırakmayacagım . şikayetvar.com a yazacagım . ardındanda başka bir operatöre geçecegim. belki 65 kontur çok önemli degil ama ben 3 ay sonra işe başlıyorum faturalı hatta geçecektim bu olaydan sonra türkcelle güvenemem . konturlu hatta bunu yapan faturalıda neler yapmaz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Aynı şey benim başımada gelmişti. Hattımda 10 MB kala MSN'i açtım çıktığımda 15 kontörümün gittiğini fark ettim. Hemen Turkcell'i aradım, durumu izah ettim. Paketimin bittiğini iddia ettiler. 10 MB'lık bir şey yapmadığımı bağıra bağıra anlattım.Sonunda anladılar, kontörlerimi geri iade ettiler.
  • Aynı şey benimde başıma geldi. Müşteri hizmetlerini defelarca aradım, mail attım vs. epey ugraştım anlıycan. Sonunda giden 114 kontorumun yerine 100 kontor iade ettiler.
  • 7 aydır bu paketleri kullanıyorum, henüz bölye bir sorunla karşılaşmadım..

Ama başıma gelirse derdinizi anlattığınız takdirde kontörleri alabilirim diye düşünüyorum..
  • mail at büyük ihtimalle düzelir benim bütün yanlışlarda geri düzeltme yaptılar
    quote:

Orjinalden alıntı: drmuratha

artık nası başlık açacagımı bilmiyorum sniriden e, eger başlık uygun olmaz ise degiştirebiliriz ; türkcell internet kazığı , türkcell internet kandırmacası şeklinde

olayı anlatayım şubat 17 de türkcell in 100 mb lık promosyon kartlarında birisini kullanmıştım , bitiş tarihi mart 19 olarak görünüyordu. dün akşam 23 sularında bir iki haber okumak için internete girdim 50 mb civarı bedava internetim kalmıştı . internetten çıktıgımda ne göreyim 65 kontur düşmüştü hattımdan. girdigim sadece hurriyet anasayfa idi . 50 mb i geçmesi imkansız .

bu konu ile iki kez turkcell müşteri hizmetleri ile görüşmemem ragmen bir sonuç alamadım . en sonunda konu ile ilgili detaylı inceleme yapacaklarını söyleyip başlarından savdılar. ben geri döneceklerini , dönseler bile benim konturlarin geri dönecegini düşünmüyorum .

ama yaptıkları terbiyesizligide yanlarına bırakmayacagım . şikayetvar.com a yazacagım . ardındanda başka bir operatöre geçecegim. belki 65 kontur çok önemli degil ama ben 3 ay sonra işe başlıyorum faturalı hatta geçecektim bu olaydan sonra türkcelle güvenemem . konturlu hatta bunu yapan faturalıda neler yapmaz.
  • geri donuş yaptılar . konturleri iade ettiler. telefonda şubatın kaç gün çektigini takvimden saydırdılar. yaptıkları bu çocukça muhabbete tepki gösterdim . konturlerin onemi olmadıgını ve giden zamanımın daha degerli oldugunu bu konuda artık tel görüşmesi yapmak istemedigimi belirttim . geri iade ettiler konturleri.
    çözüme ulaşma yöntemi şık degildi ama gerçekten epey ilgilendiler bu yönden takdir ettim .
  • turkcel hakkında binlerceşikayet var ama hukumet bu konuya duyarsız.fakir fukaranın hakkı yeniyor yazık..
  • Geçmiş olsun dostum. Bir arkadaşımın da aynısı başına gelmişti...
  • bu int paketi gercekten cok sorunlu. benim paketide kendiliğinde yenilemişti tabi kontörlerde gitti
  • quote:

Orjinalden alıntı: SanSaR Salvo

bu int paketi gercekten cok sorunlu. benim paketide kendiliğinde yenilemişti tabi kontörlerde gitti

Haftalık internet paketi aldığınızda size paketinizi şu tarihe kadar iptal etmediğiniz takdirde şu tarihte aboneliğiniz yenilecektir diye mesaj geliyor.. Önceden gelmiyor olabilirmiştir ama mart başında kullandım ordan biliyorum.. Bu mesajın ardından iptal yazıp 2260'a yolladığınızda paketinizi süresi boyunca kullanmaya devam ediyorsunuz ve ardından yenilenmiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celikhalit8 -- 18 Mart 2009; 20:47:09 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.