Şimdi Ara

Turkcell in yaptığına bak şaka gibi SS li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün akşam faturalı hattımı faturasıza geçirmek için bulunduğum şehirdeki bir Turkcell bayisine gidip başvuruyu yaptım kısa mesaj geldi bu işlem ile ilgili Turkcell in bana geri dönüş yapacağı ile ilgili bu saate kadar bekledim hala aramadılar normalde ayın 10 unda faturam kesilir iptal işlemi ayın 10 unu geçmesin diye Turkcell i arıyorum operatör hala açmıyor inanmayan için SS bırakıyorum görün bakın Turkcell neler yapıyor inat ettim bekliyorum ya açacan ya açacan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 18 dk dır operatör beni bekletiyor dur bakalım daha kaç dk bekletecek sıkıntı yok benim vaktim bol ben pes etmem açacaksın bunun kaçarı yok

• Evet arkadaşlar An itibariyle 22 dk oldu

• Faturalı olmak istemiyorum artık Turkcell beni bağlasan durmam faturalı da bunu neden anlamak istemiyorsun bağla artık şu operatörü istersen ha? :) İlla dava mı açalım kanıtımızda var bir insanı 30dk bekletmek ne demek bu şekilde iş olmaz arkadaş

• Ee sonuç :)

• onurguner kullanıcısına yanıt
    Neredeyse 30 dk oldu operatör hala bağlanacak :)

• superonlineda buna benzer bişi yaşadim

• an itibariyle 30 dk oldu

• 35 dk bekletti sonunda açtı biri ve dediği şey yoğunmuşlar sabahın 4 ü ve yoğunluk ilginç :) Donanımhaber e konuyu açmasam açacakları da yokta neyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 8 Ocak 2020; 3:59:4 >
  • Bimcelle geçin hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HIGHER kullanıcısına yanıt
    Eğer Turkcell faturalı hattımı faturasıza geçirmek için benden daha fazla para almak adına bu işlemi ayın 10 undan sonrasına atarsa faturalı da da durmayacam direk başka operatör e geçecem Turkcell seni göreyim hadi ayın 11 ini geçir beni komple kaybet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 8 Ocak 2020; 4:23:38 >
  • Daha fazla beklemeye bence gerek yok hocam, biz ailecek turkcellden geçtik bimcelle memnunuz.

• HIGHER kullanıcısına yanıt
    Valla reis ben diyeceğimi dedim illa Turkcell den birileri okuyordur bu mesajları kendileri bilir

• ne yapıonuz lan oviste yoğunsunuz deseydin heeeeee yapsaydın
  • quote:

Orijinalden alıntı: GalacticHope

Eğer Turkcell faturalı hattımı faturasıza geçirmek için benden daha fazla para almak adına bu işlemi ayın 10 undan sonrasına atarsa faturalı da da durmayacam direk başka operatör e geçecem Turkcell seni göreyim hadi ayın 11 ini geçir beni komple kaybet
    Günlük fatura yok mu? Onu geçtim Vodafone son gün faturasıza geçmiştim MH bana hemen geçirelim de yeni fatura çıkmasın demişti. Türk Telekom>>>>>>>Vodafone>Turkcell benim gözümde

• Eğer bayiden faturasıza geçiş yaptıysan neden aramalarını bekliyosunki senin artık onlarla işin kalmadı

• Türkcell ve faturalı hat?Aman aman koşar adımlarla uzaklaşın.

Bimcell al faturasız tarifeleri her daim sabit ve ucuzdur.İstediğin zaman istediğin tarifeye geç.

Pahalıymışta kaliteliymişte ensarcell'e bulaşmayın
  • Evet arkadaşlar bu zaman oldu hala faturalı hattı faturasıza geçirmediler benide aramadılar fatura kesime son 5dk kaldı tekrar bunları arıyorum şuan 20 dk oldu gene açmıyorlar buyurun görün abi

• Bilerek yapıyorlar bunu bu kadar da olmaz :) koskoca türksel 20 dk dır bekletiyor görün abi işte bunları iyi tanıyın

• Bu saatten sonra faturasız da da durmam saat tam 00:01 de açtı operatör telefonu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 10 Ocak 2020; 0:10:8 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.