Şimdi Ara

TURKCELL İLE İLGİLİ HER SORUNUZU CEVAPLAYALIM. (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.800
Cevap
11
Favori
166.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: inexo

ne zamandır turkcellde olduğumu öğrenmemin yolu var mı acaba kolayca

YIL yazıp 2222 gönderip kaç yıllık türkcelli olduğunu öğrenebilirsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 8 Aralık 2011; 21:49:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

aysa?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

aysa?

yıl olarak bilgi veriyor
  • Denemek için gönderdim.. 11 yıldır Turkcell'lisiniz, tesekkurler kampanyasindan faydalanmak icin faturaliya gecin diyor... :D Turkcell'e geçeli 1 ay olmadı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ImpuLsiv -- 8 Aralık 2011; 22:24:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImpuLsiv

Denemek için gönderdim.. 11 yıldır Turkcell'lisiniz, tesekkurler kampanyasindan faydalanmak icin faturaliya gecin diyor... :D Turkcell'e geçeli 1 ay olmadı...

Senin ruhunda Turkcell li olmak varmış ve sistem anlamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

quote:

Orijinalden alıntı: ImpuLsiv

Denemek için gönderdim.. 11 yıldır Turkcell'lisiniz, tesekkurler kampanyasindan faydalanmak icin faturaliya gecin diyor... :D Turkcell'e geçeli 1 ay olmadı...

Senin ruhunda Turkcell li olmak varmış ve sistem anlamış

Aynen.. 10 yaşımdan beri Turkcell'liymişim..
  • Bu Turkcell'in hiç mms paketi yok mü?

Ya anlamadığım , her yone SMS paketi alıyorum bana kampanya diye 100 MB internet paketi veriyor yanında. Ama diğer arkadaslarıma ve kuzenime 100 MMS veriyormuş...

Ben zaten internet paketi alıyorum, mms'e de ihtiyacım oluyor niye bana da mms vermiyor ki?
  • bende 4 yıllık hatta daha fazla 6-7 yıl olması lazım galiba şuan ki hattım 4 yıllık
  • Ön ödemeli bir hattı kendi üzerime devralacağım...Tim de parayı şekerbank veya finansbanka yatırın, dekont ile beraber gelin yapalım işlemi dediler...Şimdi hat sahibi ile ancak Cumartesi biraraya gelebileceğiz...Parayı Cumadan yatırıp işlem için tim e Cumartesi veya Pazar günü gitsek bir sorun çıkar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Ön ödemeli bir hattı kendi üzerime devralacağım...Tim de parayı şekerbank veya finansbanka yatırın, dekont ile beraber gelin yapalım işlemi dediler...Şimdi hat sahibi ile ancak Cumartesi biraraya gelebileceğiz...Parayı Cumadan yatırıp işlem için tim e Cumartesi veya Pazar günü gitsek bir sorun çıkar mı?

para niye yatıyor acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Ön ödemeli bir hattı kendi üzerime devralacağım...Tim de parayı şekerbank veya finansbanka yatırın, dekont ile beraber gelin yapalım işlemi dediler...Şimdi hat sahibi ile ancak Cumartesi biraraya gelebileceğiz...Parayı Cumadan yatırıp işlem için tim e Cumartesi veya Pazar günü gitsek bir sorun çıkar mı?

para niye yatıyor acaba

ön ödemeli hatlarda devir ücreti 34tl imiş ve bankaya yatıyormuş...
  • 1- Hazırkart hattımı vınn a takıp kullandığımda internet ücreti farklımı oluyor ? (örneğin 10 mb mini internet paketi ni vınn a takıp kullanamıyormuyuz ?)

2- Data Sim Kart ücreti nedir ? (hazırkartı vınna tak çıkar yapmamak için)

3- Multivınn yalın olarak satılıyormu ? satılıyorsa fiyatı ?

teşekkürler..
  • Ayrıntlı e-fatura kullananlar mail adresinize gelen faturanın ayrıntıları basılı olan ile aynı mı oluyor?...
  • 505li turkcell hat devir yapılabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ayrıntlı e-fatura kullananlar mail adresinize gelen faturanın ayrıntıları basılı olan ile aynı mı oluyor?...

evet, aynı oluyor, bir farkı yok.
  • Detayli fatura istendiginde efatura ve smsfatura talimatlari iptal oluyor ve fatura posta adresine gonderiliyor diye biliyorum
  • salı günü kısmetse bold 9780 alıyorum. Şu an avea 19 tl lik 500-500-1gb genç paket kullanıyorum ve çok memnunum ama aveada faturasız hatta bis olmadığı için turkcelle numaramı taşıyacağım. 16 liralık bis paketi alacağım ve onun üzerine konuşma + mesajlaşma şeklinde uygun fiyatlı bir paket arıyorum. Ne önerirsiniz?
  • kamu 1000 veya kamu ekoya referans ile geçiş kalktı mı acaba
  • Van'da internet icin vınn alirsak hiz durumu nedir en uygun kac lira olur kamu icin
  • tarife saniye kampanyasındaydım..yeni bitti hangi tarifeye geçmeyi önerirsiniz...aylık 300 dk yetiyo bana
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.