Şimdi Ara

TURKCELL İLE İLGİLİ HER SORUNUZU CEVAPLAYALIM. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.801
Cevap
11
Favori
166.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende Cayma Bedelli 120 DK var.
    2 Gün Bedava Kampanyası var.

Bunları gözönüne alırsak ben bedava günlerimde 120DK'yı mı kullanacağım yoksa 2 Gün Kampanyasındaki Bedavalarımı mı kullanacağım?

Bir diğer sorum ise: Avea Her yöne 500 SMS kampanyasından daha ucuz ve daha fazla SMS paketi alabileceğim bir kampanya var mı?

Cevapların için şimdiden teşekkür ederim :)
  • XFURİX ARKADAŞIM HAKLISIN OLABİLİRSİN O KONUDA İDDAM YOK TABİKİDE OLABİLİR BENDEN DAHA FAZLA ŞEY BİLİYORLARDIR. BEN ONU İDDA ETMEDİM ZATEN AMA EN DOĞRU BİLGİ EN GÜNCEL BİLGİDİR. O KADAR ÇOK KAMPANYA ÇIKMAKTAKİ O KADAR DEĞİŞİKLİKLER OLMAKTAKİ BİZ BİLE TAKİP EDEMEZ OLDUK. NEYSE BENİM BİR İDDAM YOK ÇOK ŞEY BİLİYORUM UZMANIM DİYE. MÜŞTERİ HİZMETLERİNDE GOLD MÜŞTERİ TEMSİLCİSİYİM BİLDİKLERİMİ İYİ NİYETİMLE SORAN ARKADAŞLARA PAYLAŞIRIM
  • quote:

Orjinalden alıntı: PaCuLi

XFURİX ARKADAŞIM HAKLISIN OLABİLİRSİN O KONUDA İDDAM YOK TABİKİDE OLABİLİR BENDEN DAHA FAZLA ŞEY BİLİYORLARDIR. BEN ONU İDDA ETMEDİM ZATEN AMA EN DOĞRU BİLGİ EN GÜNCEL BİLGİDİR. O KADAR ÇOK KAMPANYA ÇIKMAKTAKİ O KADAR DEĞİŞİKLİKLER OLMAKTAKİ BİZ BİLE TAKİP EDEMEZ OLDUK. NEYSE BENİM BİR İDDAM YOK ÇOK ŞEY BİLİYORUM UZMANIM DİYE. MÜŞTERİ HİZMETLERİNDE GOLD MÜŞTERİ TEMSİLCİSİYİM BİLDİKLERİMİ İYİ NİYETİMLE SORAN ARKADAŞLARA PAYLAŞIRIM

tamam kardeşim sen lazımsın forumda o zaman...

• Sayın Murat Türk imzanın çok süpermiş bu arada :)

Ne görevde olduğunuzu bizlere %100 ispat etme zorunluluğunuz elbette yoktur. Yardımlarınız ve iyi niyetinizden dolayı tekrar teşekkür ederiz.
  • Peki o zaman;
    Bende Cayma Bedelli 120 DK var.
    2 Gün Bedava Kampanyası var.

Bunları gözönüne alırsak ben bedava günlerimde 120DK'yı mı kullanacağım yoksa 2 Gün Kampanyasındaki Bedavalarımı mı kullanacağım?

Bir diğer sorum ise: Avea Her yöne 500 SMS kampanyasından daha ucuz ve daha fazla SMS paketi alabileceğim bir kampanya var mı?

SORULARINI CEVAPLAYACAĞIM ama biride bana yardımcı olssun ben alıntı yapamıyorum hata veriyor ve cevap veride kullanamıyorum sadece hızlı cevapla yazabiliyorum ne yapmalıyım :) bu konuda uzman arkadaşlar yardımlarınızı rica ederim

soruna gelince alo 120 yada herkesle120 kontratlı paketin varsa önce 2 gün bedavayı kullanırsın daha sonra tarifendeki 120 dakikanı kontratlı olup olmamasıda önemli değildir. faturalı turkcell hatta mesaj paketi heryöne 100 sms paketi vardır fiyatıda 13 ytl dir. belki aveyaya göre pahallı olabilir. ön ödemeli hatlarda 5 mesajdan sonra bedava kampüs önödemelide ise 3 den sonra bedava bunu kullanabilirsin. ben teşşekkür ederim.

• Ben de bir şeyi merak ediyorum. Ben Turkcell'in Günlük Kampanyalarından ilk çıkardığı 3000 SMS kampanyasına kayıt olmuştum. Online işlem merkezini kontrol ediyorum bitiş tarihi yazmıyor ve mesaj atmama rağmen 3000 hiç düşmüyor. Güncel faturaya da herhangi bir ücret yansımıyor işin ilginç tarafı.

Bu sistemden kaynaklanan bir arıza mı acaba Murat Bey ? Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Arkadaşlar bir sorum var. 0533lü bir faturalı hattım vardı. Onu ben kontorluye geçirdim. Faturalıyken ödemiş olduğum vergiler tekrar faturalıya taşırsam karşıma çıkarmı? Bir vergi varmış sadece ilk senede alınıyormuş. O vergiyi diyorum. Birde geçersem o vergiler bir anda gelirmi yoksa taksit olmaz mı?
  • MNT İLE SORUNA CEVAP ÇOK SÜPER BİR SORU hemen söyleyeyim

3+3+1 bu süre bittikten sonra hat sıfırlanır bu süre için diğer şebekelere gidip gelirsen 2 ay sonra geldin mesala turkcellden giderkenki hat bilgilerinle devam edersin. bunun sistem problemi olduğunu söyleyebilirim. özellikle yapılan bişey değildir. diye düşünüyorum tam emin değilim ama öğrenebilirim bu durumu. çünki numara aynı olduğu için şubat ayında turkcelllisin şubatın 15 de kontör yükledin marta aveya nisanda telsim mayısta tekrar turkcelle gelirsen en son şubat 15 de kontör yüklediğin görülür. sistem problemidir derim
  • muratcool

even faturalıdan kontörlüye geçip tekrar faturalıya geçiş yaparsan 31 ytl yeni tesis vergisini ödersin ama verginiz bizden kampanyası var ondan yararlanırsın VERGI yazıp 2373 mesaj göndermen yeterli
  • eğer hat kapandı ise hmm bunu bir araştırayım senin için ne yapabiliriz bana bir kaç gün zaman verirsen geri dönüşüm yapilebilirmi bakıcam sana dönücem ya bende forum kullanmayı bilmiyorum sanırsam alıntıya basınca üye değilsiniz hatası veriyor ne yapmam lazım :)
  • telini falan kaydettirdin mi ondan olabilir
  • evet eminim yeni tesis vergisi ödersin ancak verginiz bizdenden yararlanırsın 1 yıl için bu hattı tekrar kontörlüye geçirme hat iptal durumlarında o vergi son faturana yansır.
  • ???
    ya 31 ytllik vergi olurmu olmaz mı?
    :) iyice kafam karıştı.
    bungee20 bu forumda en bilgili kişi. Paculi ise turkcell abone merkezinde gold kişi.
    ???
    ama hala cevabımı alamadım.
    ben zaten o vergiyi hattım ile ödedim. Devlete benim adıma bu hat adına çıktı. (faturalı olanı 1.5 yıl kullanarak ödemişitm)
    ismime ödendi bu hattımda tekrar çıkarsa ne anladım bu işten???
  • babacan seninki akla uygun düşüyor ama arkadaşta turkcell gold müşteri temsilcisiymiş
    quote:

Orjinalden alıntı: bungee20

Yalnız arkadaş kontörlüden faturalıya geçiyor.

Hat yeni tesis değil. Kesinlikle 31.1 TL'lik vergi gelmez tecrübeyle sabittir.

quote:

evet eminim yeni tesis vergisi ödersin ancak verginiz bizdenden yararlanırsın 1 yıl için bu hattı tekrar kontörlüye geçirme hat iptal durumlarında o vergi son faturana yansır.

• tamam babacan kızma
    aveadaki taksitlendirme daha mantıklı geldi bana. aveadaki 150 dakika her yöne kampanyası aklıma yattı yada vodafonedeki
    quote:

muratcool yhattını tekrar faturalıya geçirirsen 31 lira ödemek zorundasın ama verginiz bizden kampanyasına katılırsan 31 lirayı senin yeride turkcell ödeyecek ama hattını 1 yıl içinde iptal ettirirsen yada kontörlüye geçersen son faturana yansıyacaktır.
  • bungee20 kardeşim tamam birkereye mahsus alınır ancak şöyle düşün 532****** numarayı ben kullandım faturalı olarak daha sonra iptal ettim kullanmadım vergisi ödedik mesala olduda ayni numarayı 2 yıl sonra yine kullanmaya başladım faturalı olarak ayni vergiyi ödersin bir numara için bir kere vergi ödersin anlamında değildir. bir numarayı faturalı olarak kullanmaya yeni başladıysan yeni tesis ödersin. kontörlüden tekrar faturalıya geçersen bu vergi yansır. kampanya var yansımıyor o ayrı konu
  • çok özür dilerimde yeni tesis bilmem ne vergisi diyor. adı üstünde yeni bir tesise verilir. tekrar tesis kurmuyorumki zaten ödedim vergimi birde kontorludede zaten oduyoruz vergi
    bu hat işi araba değilki hersene tekrar vergi verelim.
    ayda 1 ytllik vergiye amenna ama diğerine asla
  • quote:

quote:

Turkcell sistemlerinde bir fatura adresinin bulunması zorunludur. Fatura adresi verilmezse faturalı hat alınamaz. Arkadaşımız fatura adresi vermek istemediğinden bahsetmiş. Yoksa elbette e-fatura alabilir.

quote:

Orjinalden alıntı: riprap

öncelikle faturanızın bir adrese gitmesine gerek yok.Şöle açıklıyayım durumu madem ögrencisin.Kendi adına ögrencı kredi kartın vardır yada alırsın bitane yurdun adresını verırsın ögrencı olduguna dair durum belgesı gosterırsın ıkamet yerıne.Sonra kredı kartı ekstrenle faturalı hatta başvur fatura istemıyorum e-fatura istiyorum de ayrıca ewıne fatura ıstemedıgın zaman cep telefonuna sms ile fatura tutarın ucretsız olarak gonderılıyo.en kolay bole halledersın

RİPRAP ARKADAŞIM SEN BANA ÖZELDEN SENİ ARAYABİLECEĞİMİZ NUMARANI VER BEN SENİ TURKCELLDEN ARATCAM SANA Bİ 532 HAT YOLLATACAM AMA ANKARA İST. ANTALYA BURSA İZMİRDE BULUNUYORSAN ADRES EVRAK KONUSUNU ARAYAN ARKADAŞA SORARSINIZ

hocam hat alcak kısı ben degılım teşekkur ederım bırı sormusdu onu cevapladım

• bu mantıklı geliyor bana. genede bir bilene danışmak lazım s.ciliv gibi :(
    quote:

Şimdi oldu.

Muratcool kardeşimiz, faturalı hattını almış, sonra kontörlüye geçmiş, şimdi de tekrar faturalıya geçmek istiyor. Arada kopukluk yok yani. Hat iptal olmuş olsa, ve ihya yapılsa tamam ödenir. Ama bu kardeşimizin durumunda ödenmez.

quote:

bungee20 kardeşim tamam birkereye mahsus alınır ancak şöyle düşün 532****** numarayı ben kullandım faturalı olarak daha sonra iptal ettim kullanmadım vergisi ödedik mesala olduda ayni numarayı 2 yıl sonra yine kullanmaya başladım faturalı olarak ayni vergiyi ödersin bir numara için bir kere vergi ödersin anlamında değildir. bir numarayı faturalı olarak kullanmaya yeni başladıysan yeni tesis ödersin. kontörlüden tekrar faturalıya geçersen bu vergi yansır. kampanya var yansımıyor o ayrı konu

• quote:

Orjinalden alıntı: tksharmely

Ben de bir şeyi merak ediyorum. Ben Turkcell'in Günlük Kampanyalarından ilk çıkardığı 3000 SMS kampanyasına kayıt olmuştum. Online işlem merkezini kontrol ediyorum bitiş tarihi yazmıyor ve mesaj atmama rağmen 3000 hiç düşmüyor. Güncel faturaya da herhangi bir ücret yansımıyor işin ilginç tarafı.

Bu sistemden kaynaklanan bir arıza mı acaba Murat Bey ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Murat Bey soruma cevap gelmedi.

Ayrıca Telsim hangi operatör ? Onu çıkartamadım da kusuruma bakmayın.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.