Şimdi Ara

TURKCELL İLE İLGİLİ HER SORUNUZU CEVAPLAYALIM. (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.801
Cevap
11
Favori
166.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • s.a ben ayın 3 ünde 35 liralık internet kampanyasından vınn aldım lakin şimdi turkcellin 40 tl ye 8 gblik interneti olduğunu gördüm bana internet kampanyası olarak bu kampanyadan hiç bahsetmediler bu konuda vınnı aldığım turkcell merkezini şikayet ederekten 8gbliğe geçebilir miyim?
  • Arkadaşlar merhaba.
    Türkcell hattım var.Lumıa 920 kullanıyorum bu yüzden sürekli internet te zaman kaybediyorum+ olarak whatsapp kullanıyorum. her yöne 200 dk + her yöne 200 sms + önerdiğiniz internat paketi

Böyle bir paket mevcut mu ?
  • Geçen ay Türkcell babamdan 50Kb internet kullanım ücreti olarak 5TL aldı 50Kb nedir ya ? şaka gibi....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karayell

Geçen ay Türkcell babamdan 50Kb internet kullanım ücreti olarak 5TL aldı 50Kb nedir ya ? şaka gibi....

yanlışlık olmasın dostum

1MB civarı olması lazım o fiyata

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/sayfalar/internet/cepteninternet/hazirkart/standart-cepten-internet-tarifesi.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Geçen ay Türkcell babamdan 50Kb internet kullanım ücreti olarak 5TL aldı 50Kb nedir ya ? şaka gibi....

yanlışlık olmasın dostum

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/sayfalar/internet/cepteninternet/hazirkart/standart-cepten-internet-tarifesi.aspx

Yanlış değil hocam...gelen mesaj halen duruyor...

• quote:

quote:

quote:

yanlışlık olmasın dostum

444 0 532 yi arayıp bi konuş dostum neye göre 5 tl almışlar

sayfa karşımda de

• mutlaka bi yanlışlık vardır bence de varsa o yanlışlıgı cel hemen farkedp size dönüş yapar ,sizin aramanıza bile gerek yok. makul olan 5 tl ye 1 megabyte olmasıdır.

not : türkcell size ulaşşıp hatayı düzeltecekti fakat çok meşgulmüşsünüz , bunun yerine size 0.95mb kullanım tanımlayabilir her an beklemede kalın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrcheer

arkadaşlar 343.6 lira lık faturamı geç ödediğim için 4.59 lira gecikme bedeli binmiş.yanlış mı hesaplıyorum bi yardımcı olur musunuz bana yüksek geldi...aylık %4 değil mi faiz oranı?

bi de bu telsiz kullanım aylık taksit 1,21 liralık bi tutar ödüyorum her ay.bunu iptal etmenin bi yolu yok mudur?

evet aylık %4 gecikme bedeli 343 tl tutarı 1 ay geç ödersen 18-19 tl civarı geçikme faizi ilk çıkacak faturaya eklenir.
  • Sevgili dostlar merhabalar;

Biliyorum bu soru defalarca dile getirilmiştir ama ben affınıza sığınarak yineleyeceğim sorumu:(Bu sıkıntımı 3 değişik TİM de gideremediğim için burada yardım rica ediyorum)
    Benim adıma kayıtlı iki faturalı hattım var,birisini ben diğerini eşim kullanıyor..şimdi faturalı hatlarımızı kontörlüye çevirmek istiyoruz..ikimizde evdeyiz ve çok fazla konuşmamız olmuyor ama malum devletin vergi politikası nedeniyle epeyce bir parayı konuşmadan ödemiş oluyoruz..şimdi sizlerden rica'm bize kullanım amaçlarımıza uygun ekonomik iki paket tavsiye etmeniz.

Benim telefonum(Telefon A diyelim) için ayda en fazla 10-15 konuşma(heryöne) ve yine çok az internet(ev dışında olduğum 3-5 günde internetten borsaya kısa süreli 1-2 dk. bakmak için),çok az mesaj(kandil,doğumgünü,bayram v.s)

Eşimin telefonu(Telefon B diyelim) Çok konuşma (heryöne ve aylık yaklaşık 50-70 konuşma) hepsi bukadar,ne mesaj ne internet(Allahtan sadece konuşuyor yoksa battığımın resmidir)

Sevgili dostlar bu sorum aslında TIM'lerde kolayca hallolacak bir şey ama dedim ya 3 ayrı yerde ben diyeyim 8 siz deyin 15 değişik paket söylediler ve kısaca web sayfasından bulamadığım çözümü TIM lerde de bulamadım,kafam çorba gibi döndüm her seferinde eve.
    Biliyorum ki bazı dostlar konuyu çok yakın takip ediyor ve hangi paket kaç para ne işe yarar artısı ne eksisi ne sular gibi biliyorlar,işte bende bundan medet umuyorum ve sizleirn tavsiyesi ile hem en ekonomik hem de en uygun paketi bulabileceğimi umuyorum.

Sağlıcakla kalınız hayırlı kandiller cümleten.

Önerilerinizi lütfen açıkça yazınız ki TIM lere gittiğimde anlatmakta güçlük çekmeyeyim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

yanlışlık olmasın dostum

444 0 532 yi arayıp bi konuş dostum neye göre 5 tl almışlar

sayfa karşımda de

Aynen hocam ilk fırsatta konuşcam..teşekkür ederim...

• Merhaba,

Benim suanda turkcell'de taahhütlü bir paketim var ancak ben onu başka bir taahhütlü (tarifeye ek telefon ücreti olan) bir pakete geçmek istiyorum. Acaba bu geçiş esnasında kullandığım süreç için bir ceza ödermiyim? Yardımınız için teşekkürler
  • Edit: Mesajın cevabını buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dedektif -- 24 Ocak 2013; 11:32:02 >
  • Merhaba Arkadaşlar...

Bu aslında bir soru değil benim açımdan bir sorun... Turkcelle ait bir numaranın şu an hangi şehirde olduğu hakkında bir bilgi almanın bir yolu var mı?

Amma çok bir kullanmışım Bu konuyu yargıya gitmeden çözümlemeyle ilgili bilgisi olan bir arkadaş olursa çok memnun kalıcam...
  • merhabalar.1ay önce heryöne 5000 sms paketi yapmıştım geçen gün bu paket bitti ve telefonuma "hattınızda yeterli TL bulunmadığından paketinizi yenilenememiştir.14 gün için yeterli bakiye yüklediğiniz takdirti paketiniz otomatik olarak yenilecektir" diye mesaj geldi.az önce TL yükledim ancak sms paketim tekrar aktif olmadı.HERYONE SMS yazıp 2222 ye gönderdiğimde ise heryöne sms paketiniz bulunmaktadır yazıyor.Şimdi ben bu paketi nasıl tekrardan aktif edebilirim?
  • Slm 24 aralık 2012 de turkcellden aveaya geçtim.turkcell aralık borcum 22 tl civarıydı.ancak bir ay olmasına ragmen ne fatura geldi nede online sorgulamada ödenmemiş borcunuz bulunmamaktadır diyo halbuki borcum var.ne yapmalıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustShady

bundan hiç bişey anlamadım sınırsız mı 1 gb mı

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/internet/cepteninternet/hazirkart/SINIRSIZ-1GB.aspx

sınırsız ama 1gb ı doldurunca hızı düşüyor....
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat1971

Slm 24 aralık 2012 de turkcellden aveaya geçtim.turkcell aralık borcum 22 tl civarıydı.ancak bir ay olmasına ragmen ne fatura geldi nede online sorgulamada ödenmemiş borcunuz bulunmamaktadır diyo halbuki borcum var.ne yapmalıyım.

Taşıdığınız için sadece TİM sisteminde görünür,
    TİM e gidip ödeyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

quote:

Orijinalden alıntı: serhat1971

Slm 24 aralık 2012 de turkcellden aveaya geçtim.turkcell aralık borcum 22 tl civarıydı.ancak bir ay olmasına ragmen ne fatura geldi nede online sorgulamada ödenmemiş borcunuz bulunmamaktadır diyo halbuki borcum var.ne yapmalıyım.

Taşıdığınız için sadece TİM sisteminde görünür,
    TİM e gidip ödeyin.

İlginiz ve bilginiz için teşekkürler.Aslında taşınan 2 tcll hattım var diger hattın hem faturaları geldi hemde online işlemlerde gözüküyor ama ben genede tim e gidip sistemden bir baktırıyım......
  • Benim sözleşmemi bayii benim yerime sahte imza atarak sözleşmemi göndermiş. Kafasına istediği servisleri açmiş.
    Bundan dolayı onay mesajı bile göndermeden hatımm üzerinden Turkcell ödeme yaptıkdan sonra mobil ödeme işleminiz gerçekleştirilmiştir diye mesaj gönderiyor. 2 adet mobil ödeme yapıyor. ( google Ücretsiz play store dan ücretsiz yazan uygulama)
    Defalarca telefon konuşması , mailler sonuç yok Haklılar. ne de olsa o mobil ödemeden komısyonunu alacaklar.
    İMZA BEYANNAMEMİ TARAYIP GÖNDERDİM BENİM İMZAM İLE KARŞILAŞTIRSINLAR DİYE. Buna rağman SAHTE İMZALI ABONELİK SÖZLEŞMEMİ GEÇERLİ SAYIYORLAR , ve onun üzerinden faturalandırıyor.
    Savcılığa suç duyusunda bulundum.
    BTK ya şikayet ettim.
    Şu an başka oparetöre geçtim.

Faturayı ödemesem ne olur?
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.