Şimdi Ara

Turkcell Hotspot’a sınır mı getiriyor..? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
2
Favori
21.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
77 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bosver ne kdar tartissakta turkcel telekom diye burda hepimiz ayni seyleri dusunuyoruz eminim sende iyi birisin seni veya baskasini kirdiysam yanlislikla kusura bakmayin iyi geceler😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-126D2940A

Bosver ne kdar tartissakta turkcel telekom diye burda hepimiz ayni seyleri dusunuyoruz eminim sende iyi birisin seni veya baskasini kirdiysam yanlislikla kusura bakmayin iyi geceler😊
    Tartışacak kırılacak birşey yok. Hiçbiri babamızın şirketi değil.

İyi geceler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen oyle Hepsinin ..😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben yarın sorayım bu durumu müşteri hizmetlerine..en iyi öyle yanıt alırız..eğer hotspot'ı kısıtlama gibi bir durum olursa da 3 operatör de yapılan bir ilk olacak bu..
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Turkcell de tarifedeki ya da paketteki internetin 1gb başka numaraya paylaşma varsa oda olabilir

En kötü arayın bi sorun belli olur sizi seviyoruz diye kapatırlar telefonu 😁

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    öyle demelerini umuyorum ben de :) yarın öğreneceğiz artık
  • Malesef kötü bir haber. 15 Ocak itibariyle faturalı ve faturasız hatlardan Hotspot yapmaları karşılığında 9 TL internet paylaşım ücreti yansıtılıp 2 GB SÖZDE hediye edilecek diye biliyorum. İnşallah yanlış biliyorumdur. Yani 2 GB Hotspot paketini 9 TL satmış olacaklar gibi.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Yeni uyandım bir kendime geleyim soracağım bakalım. Paketiniz bittiği zaman hızınız 1kbps ile sınırlandırılır diyor bir de, yani paket olmadan kullanamazsın. Umarım hotspot değil de mevcut gb’larını eşe dosta paylaşma/ gönderme anlamındadır bu..

• Turkcell paketleri pahali yapsa da kullanmak zorunda olanlar var. Mesela ben. Yazin 1.5 2 ay memlekete gidiyoruz. Koyde ceken tek hat senelerdir turkcell. Hatta az ceken tek hatti simdi bir istasyon daha koydular tum koylerde sorunsuz 3G ve 4.5G cekiyor. TT ve Vodafone sinyal hic yok. Biz de ucuz olani kullanmak isteriz ama ucuz olan her anlamda ucuz olunca mecburen turkcell kullaniyoruz. Interneti de paylasmayalim 😀

• Turkcell Hotspot’a sınır mı getiriyor..?

sanırım durum tam da düşündüğümüz gibi.. sdn editörü kerem enginar da aynı şeyi söylüyor..

kesin birşey yok diye de eklemiş ama şimdiden fatura altına uyarıyı döşediklerine göre 15 ocakdan itibaren de bize döşeyecekler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makale_Helvetia -- 22 Aralık 2018; 13:14:20 >
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    kerem sdn editörü değil artık

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    duyumu almış ama :)

kontrat biter bitmez zaten çıkacaktım turkcell'den bu da tüy dikmiş oldu
  • böyle bir şey olursa çözümüm hazır, bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

sanırım durum tam da düşündüğümüz gibi.. sdn editörü kerem enginar da aynı şeyi söylüyor..

kesin birşey yok diye de eklemiş ama şimdiden fatura altına uyarıyı döşediklerine göre 15 ocakdan itibaren de bize döşeyecekler..
    Böyle şeyler Turkcell de olur deyip uzaklaşıyorum

• nedir çözüm,bizde bilelim :)

@krkmz1666

şaşırmamayı öğrendik artık..
  • Turkcell'de son 15 günüm.

Para vererek aldığım interneti oğlumun tabletiyle paylaşamazsam ne işime yarar Bedava Milyonlarca gb net versede,her yerde çeksede.

( Ayda ort. 3gb net'i ev dışında oğlumun tabletiyle paylaşmak durumunda kalabiliyorum. )

• çekim gücü çekim gücü dediler başka da birşey yapmadılar, vodafone gani tarifelerini de inceleyebilirsiniz internet ağırlıklı kullanıyorsanız gayet güzel tarife bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

nedir çözüm,bizde bilelim :)

@krkmz1666

şaşırmamayı öğrendik artık..
    henüz emin değilim, yasağı getirsinler kesin çözüme ulaşayım paylaşırım

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Demokraside çareler tükenmez

• Forumda çok iyi açık bulucu var, o bi çözüm üretir merak etmeyin.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.