Şimdi Ara

Turkcell Hoşgeldin 10GB -> 10GB + 750DK + 1000SMS 39 TL! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
20
Favori
2.527
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben de geçmek istiyorum ama paketimin bitmesine 3 hafta kaldı.

Birdr hattı başkasının adına yapınca herhangi bir ücret alınıyor mu ? Hattım 10 yıldır abimin üzerine, operatör değiştirmişken hattımı da kendi üzerime alayım bari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRIENDS

Paket f/p gibi duruyor.

Ben de geçmek istiyorum ama paketimin bitmesine 3 hafta kaldı.

Birdr hattı başkasının adına yapınca herhangi bir ücret alınıyor mu ? Hattım 10 yıldır abimin üzerine, operatör değiştirmişken hattımı da kendi üzerime alayım bari.
    Hat devrinin bunlarla alakası olduğunu düşünmüyorum. İster geçtikten sonra ister önce devir yapabilmen gerekir. İzin vermiyolarsa saçma tabi :)
  • Fr.BJK kullanıcısına yanıt
    Evet alakası yok da yazmışken sorayım dedim

2 sene önce bir bayi 80-90’tl gibi bir ücret söylemişti sanki. İnternetten biraz araştırdım operatör veya bayilere göre ücret farkı oluyor gibi. Turkcell daha pahalıysa önce devri gerçekleştireyim

• quote:

Evet alakası yok da yazmışken sorayım dedim

2 sene önce bir bayi 80-90’tl gibi bir ücret söylemişti sanki. İnternetten biraz araştırdım operatör veya bayilere göre ücret farkı oluyor gibi. Turkcell daha pahalıysa önce devri gerçekleştireyim
    Ücretli olduğunu bile ilk defa duyuyorum :)

Bayilere sorman iyi olur ;)
    Turkcell Hoşgeldin 10GB -> 10GB + 750DK + 1000SMS 39 TL!

Özel iletişim vergisi de 79 tl yazıyor

Neyse mecbur vereceğiz artık.
    Bayilere de sorarım.

• quote:

Özel iletişim vergisi de 79 tl yazıyor

Neyse mecbur vereceğiz artık.
    Bayilere de sorarım.
    Vay be iyiymiş.

yüklem e yapmadan paketi satın alamıyordum hesapta 0 tl olduğu için, aynı şey eşimin hattı içinde geçerli ama mh 24 saat içinde yüklenir dedi, az önce il özel 2 gb geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpit

yüklem e yapmadan paketi satın alamıyordum hesapta 0 tl olduğu için, aynı şey eşimin hattı içinde geçerli ama mh 24 saat içinde yüklenir dedi, az önce il özel 2 gb geldi
    İnşallah dediğin gibi olur da bildiğim kadarıyla ilk katılım mesajı ücretsiz zaten. Neyse umarım dedikleri gibi yüklenirde sorun olmaz.

eskiden bu bakiyeler eksiye düşerdi. Şimdi o yok mu acep?

Paketi almadan ziyade önce katılmış olsanız yeterdi sanırım. Sonra zaten yükleme yapınca her ikiside hallolur gibiydi.

Umarım size bi 30 üzeri daha yükleyin demezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fr.BJK -- 12 Şubat 2020; 10:46:19 >
    il kampanyasında sms ile katılım var fakat +3 gb hoşgeldin hediyesinde sms katılımı yok, otomatik tanımlanacaktır diyor

• quote:

il kampanyasında sms ile katılım var fakat +3 gb hoşgeldin hediyesinde sms katılımı yok, otomatik tanımlanacaktır diyor
    Onu demiyorum. Paket sahiplerine otomatik 3gb tanımlanır diyor ya o yüzden önce pakete katılım mesajını atıp sonra yükleme yapsaydınız olurdu belki. Kampanya detaylarında yazanlara istinaden öyle bi yorum yaptım. Belki alakası olmayabilirde tabi :) Sadece tahmin.

Ben öyle yapıcam çünkü. Taşıma gerçekleşince önce pakete katılım smsi atıcam sonra yükleme yapıcam. Bakalım o zaman nasıl olacak.
    şimdi anladım dostum, dediginiz olabilir ben paketi uygulama içerisinden aldim

• quote:

şimdi anladım dostum, dediginiz olabilir ben paketi uygulama içerisinden aldim
    Sadece fikirdi. Bu da olmayabilir tabi.

Umarım MH çözer sorunuda bende geçişte adam gibi sorun yaşamadan geçerim.
    Ben öyle yaptım, değişen bişey yok :)

3 gün oldu hala internet tanımlanmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealSchule

Ben öyle yaptım, değişen bişey yok :)

3 gün oldu hala internet tanımlanmadı.
    MH tanımlanır diyor ama ortada internet yok :)

Çok garip vallahi ya.
  • quote:

ben bu pakete bu sabah geçiş yaptım, su an tanimli değil, mh ile görüştüm +3 gb 24 saat içinde tanımlanır dedi, gelişmelerden haberdar ederim
    digital operatörden tl yükleyince 2gb+250dk da geldi mi ?
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    hayır gelmedi öyle bir kampanya gormedim

• Bu pakete geçiş yaptım. Daha hat falan açılmadı ama aklıma takıldı. Bayideki kız geçmemem için uğraştı resmen. İki ay sonra bu paket biter falan dedi. 12 ay yazıyor diye tınmadım ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: Goudelock

Bu pakete geçiş yaptım. Daha hat falan açılmadı ama aklıma takıldı. Bayideki kız geçmemem için uğraştı resmen. İki ay sonra bu paket biter falan dedi. 12 ay yazıyor diye tınmadım ama.
    O kız iyi sallamış.

Bayilerin genel yaklaşımı zaten faturalıya geçirmek üzerine dayalıymış. Belki o yüzden öyle demiştir.
  • Goudelock kullanıcısına yanıt
    aynı sorunu ben de yaşadım. aşağıdaki arkadaşın da dediği gibi asıl amaçları faturalıya geçirmek, o yüzden bol keseden sallıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealSchule

aynı sorunu ben de yaşadım. aşağıdaki arkadaşın da dediği gibi asıl amaçları faturalıya geçirmek, o yüzden bol keseden sallıyorlar.
    Aynen faturalı tarifeler teklif etti boyuna. Faturasız tarife alerjileri var sanırım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.